Skocz do zawartości

Deus Ex: Mankind Divided


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Już kij z grafiką HR był lekkim rozczarowaniem kiedy doszło do słynnej sceny zamieszek na ulicach, gdzie oddzielono stronę miasta po której porusza się Adam od zgiełku. W efekcie widzimy max 5-7 bojowników. Osobiście strasznie się zawiodłem, trailery napędzały na coś większego.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 881
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie się nadal podoba HR, nie wiem, nie potrafię napisać o tej grze że jest brzydka. Mówię ogólnie. Jeżeli miałbym opisywać poszczególne elementy i stronę czysto techniczną to jasne, znalazloby się parę słabszych rzeczy. W tym momencie jak siedzę i gram to zmienilbym tylko mimikę i modele postaci i może jeszcze czasy loadingow. Reszta ok. Ja nie jestem z tych ludzi co to musi mieć nayebane efektów żeby coś mu się podobało. Dla mnie ładna gra to taka w której wygląd/prezentacja pasuje do reszty, albo inaczej, jest szyta na miarę. Design też bardzo się liczy, a HR ma zayebisty i z tego co widzę identyczna sytuacja będzie z MD.

Odnośnik do komentarza

 

 

Z PS4. Dokładnie ten sam etap, który był kiedyś jako pierwszy na E3 pokazany. Sory, Zielu ale o jakim ty downgoradzie piszesz?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Całkiem spoko, choć ja czekam na premierę i kupuję w sklepie.

 

 

A z trochę innej beczki powiem wam, że pierwszy raz zdarzyła mi się tak przykra sytuacja jak przed chwilą w Human Revolution. Pomyślałem, że przed Mankind Devided wrócę do Human Revolution i walnę platynę. Przez 2 dni grałem bardzo skrupulatnie i ostrożnie przejście bez żadnych zabójstw, wzbudzana alarmów i czytając wszystkie dzienniki. Żadne z tych trzech trofeów mi nie wpadło. Co najlepsze, wpadło mi tylko trofeum za najwyższy poziom trudności. Na początku byłem pewien, że to błąd bo nie wpadło żadne trofeum, ale wczytałem save przed ostatecznymi wyborami i za drugim razem wpadło tylko trofeum za najw. poziom. Jeszcze nigdy mnie coś takiego nie spotkało. W tej chwili kompletnie olewam już Human Revolution...

Odnośnik do komentarza

Jak kupisz w sklepie to chyba nie dostaniesz tych wszystkich dodatkow.

 

Pewnie uspiles kogos kto wpadl do wody albo rzuciles cialo i gosciu zginal. Ludzie sie na to bardzo skarzyli.

 

Wiesz, chodzi mi to po głowie, bo snajperka na strzalki usypiajace jest zbugowana, ale użyłem jej może z 10 razy i za każdym razem podchodziłem sprawdzic czy jest symbol zZz czy czaszka. Nigdy nie było czaszki.

 

Poza tym osiągnięcie za najwyższy poziom trudności wpadło mi za 2 razem, coś jest ewidentnie zbugowane.

 

Nic, może kiedyś do tego wrócę, może będę platynował HE i MD jedną po drugiej, jak mi się będzie chciało.

Odnośnik do komentarza

http://deusex.wikia.com/wiki/Achievements_in_Deus_Ex:_Mankind_Divided

 

Osiągnięcia/trofea z Mankind Devided.

 

Nie ma osiągnięć za poszczególne decyzje podczas misji pobocznych jak w Human Revolution, nie ma osiągnięcia za najwyższy poziom trudności. Wraca trofeum za przeczytanie konkretnych eBooków, Pacifist i Foxiest of the Hounds.

 

Trofea za Breach wydają się za po prostu przejście wszystkich poziomów, nie zapowiada się na ich maksowanie.

Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie wiem czym się w ogóle podniecać przy tym Rozłamie Ludzkości. Ta gra wygląda jak remaster HR. Nawet animacji walki specjalnie nie poprawili. 

 

Nie grafika  a Rozgrywka szczera  szczery zrobi z Ciebie  Gejmera. Grafika dość szybko się zestarzeje  a Gameplay zostaje z Tobą na lata. Nie ma sensu do grafiki przykładać zbytniej uwagi. Bardziej sie liczy desing świata itd

Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie wiem czym się w ogóle podniecać przy tym Rozłamie Ludzkości. Ta gra wygląda jak remaster HR. Nawet animacji walki specjalnie nie poprawili.

Co? Co ty bredzisz?

 

Human Revolution nienzachwycal nigdy grafika ale ma genialny design. Teraz nie dość ze Mankind Devided dalej ten design utrzymuje to jeszcze zachwyca grafika. Zobacz ile tam jest detali, oświetlenie. Gra jest piękna i będzie jedna z ładniejszych w tym roku.

Odnośnik do komentarza

https://saturn.pl/konsole-i-gry/gra-ps4-deus-ex-rozlam-ludzkosci-edycja-steelbook

Za 256zł - gra w metalowym pudełku, figurka, dodatkowa zawartość cyfrowa, kolekcjonerskie opakowanie. Zapewne jakiś błąd, ponieważ w innych sklepach widnieje cena rzędu 469zł, ale ....

Deux%20Ex%20Roz%C5%82am%20EK.jpg

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

To jest steelbook a nie kolekcjonerka.

 

http://deusex.wikia.com/wiki/Achievements_in_Deus_Ex:_Mankind_Divided

 

Osiągnięcia/trofea z Mankind Devided.

 

Nie ma osiągnięć za poszczególne decyzje podczas misji pobocznych jak w Human Revolution, nie ma osiągnięcia za najwyższy poziom trudności. Wraca trofeum za przeczytanie konkretnych eBooków, Pacifist i Foxiest of the Hounds.

 

Trofea za Breach wydają się za po prostu przejście wszystkich poziomów, nie zapowiada się na ich maksowanie.

 

50 osiągnięć z czego 31 jest ujawnionych, pozostało z 19 ukrytych, których nie ma na tej stronie z tego co widzę, więc mogą być osiągnięcia za questy poboczne.

 

A no i odleciałeś z tą grafiką trochu.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...