Skocz do zawartości

Deus Ex: Mankind Divided


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 881
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Karny kutas dla Eidosu za tego Breacha, boże co za irytujący i chuyowy tryb. Gdyby nie mus do platynki to bym go nawet nie tknął.

Nawet mi cię nie żal. Męczyć się aby zdobyć trofeum czy achievement. 20 lat temu zdobywało się 100 % w crashu dla czystego funu obecnie zmusza się do robienia bzdurnych trofeów w głupim trybie.

 

 

Są gry w których za punkt honoru biorę sobie wbicie calaka czy platyny, a są to gry w które się wciągnąłem na maksa i dają mi największa frajdę. 

Odnośnik do komentarza

A i trochę głupio, ze postać podczas hakowania w trybie kamuflarzu nie traci energii i jest cały czas niewidoczna. W HR energia cały czas leciała w dół.

Tak jest chyba tylko w przypadku gdy jeste na terenie ogolno dostepnym. We wszystkich miejscowkach z ograniczonym wejsciem (czerwone na radarze) powinno pobierac moc.

W co najlepiej inwestować jeśli chce się grać w miarę po cichu? Tych ulepszeń jest na tyle od ch..., że się w tym gubię, a właśnie jestem u Kollera na samym początku...

Hakowanie, rzeczy do eskploracji (ladowanie i dash Icarus, silniejsze lapy, niszczenie scian, wyzsze skoki (od razu), CASIE, oddychanie w gazie, tarcza przeciwko pradowi, remote hacking (najlepiej drugi upgrade)). Jak chcesz easy mode to kamuflarz i ciche chodzenie.
Odnośnik do komentarza

Chyba natrafiłem na buga, który uniemożliwi mi póki co dalsze granie, no chyba ze ja sie mylę lub mi pomożecie.

Chodzi o to, ze jak juz moge w teorii dysponowac ulepszeniami (po wizycie u wiadomo kogo)dodawać je na krzyzaku to sie okazuje, ze...nie moge tego robic. U mnie wyglada to tak:

nnpn60.jpg

Krzyzak w lewym dolnym rogu jest pusty i jak widac koło również i nic nie moge zrobic :/  Bug, czy ja cos zle robie? Na walkthrough na youtubie koles cos tam na krzyzaku ma...Heeeelp!

EDYTA: Wyglada to jednak na buga.

https://steamcommunity.com/app/337000/discussions/1/343785574534005308/

Co prawda ja gram na XOne, a koleś na blasze, ale wyglada, ze błąd dotyczy obu wersji. Cóż...po Diablo 3 PL kolejna gra, która na XOne na premierę jest spie..lona :angry:

Widać,że konsol tez ten problem sie tyczy:

http://forums.eu.square-enix.com/showthread.php?t=190843&highlight=wheel

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Po rozpoczęciu NG+ zostaje cały zebrany ekwipunek czy znika i tylko punkty praxis zostają?

Nie dosc ze ekwipunek zostaje to po wizycie u tego jegomoscia od ulepszen dostajesz 12pkt praxis, oczywiscie poprzednie ulepszenia nadal są

 

Jezeli pod mapa pojawia sie "panika" i oczywiscie zneutralizuje osobnika ktory ta panike wzbudzil to nadal zdobede trofik za ciche przejscie czy tam bez alarmow?

Odnośnik do komentarza

tak to jest jak sie kupuje w dzisiejszych czasach gry zaraz po premierze.

 

wydawcy od lat robia z takich osob darmowych betatesterow, a mimo to slepa masa nadal sie nie uczy.

 

Piszesz tak jakby ten Deus był zbugowany jak jakieś AC Unity, gdzie nie dało się grać. Nie przesadzaj i nie wsadzaj ludzi do jednego wora.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

 

tak to jest jak sie kupuje w dzisiejszych czasach gry zaraz po premierze.

 

wydawcy od lat robia z takich osob darmowych betatesterow, a mimo to slepa masa nadal sie nie uczy.

 

Piszesz tak jakby ten Deus był zbugowany jak jakieś AC Unity, gdzie nie dało się grać. Nie przesadzaj i nie wsadzaj ludzi do jednego wora.

 

Bo JEST zabugowany. Spójrz na to:

2eclz7c.jpg

Zwróć uwagę na lewy dolny róg. Widzisz tam jakieś ikonki ulepszeń? W żaden sposób nie da się ich tam umieścić. Tak jest u mnie. Granie w Deus Ex bez ulepszeń?! masz jeszcze coś do dodania?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...