Skocz do zawartości

Deus Ex: Mankind Divided


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to poza skanem to nic innego nie uzywalem z tych umiejetnosci.

Ja nie mogę nawet tego używać. Teraz pewnie na oficjalnym forum Sqare Enix będę się dopraszał patcha przez dwa miesiące jak to było w przypadku Blizzarda i jego bugowiny Diabolo 3 PL na XO :/ Trudno...przestaję grać. Czekam na łatkę. A tymczasem wracam do Halo 5.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 881
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

pierwsze wrazenie jest najwazniejsze.

 

tak trudno jest utrzymac ten hajs w kieszeni? 

 

 

gdyby tak sie uprzec na AAA, to powinien ktos chwycic za morde cala sytuacje, i po prostu bez patyczkowania sie i kolesiostwa obnizac oceny takim grom o polowe. choc jeden portal tutaj wiele nie zdziala, to juz 5 takich mogloby mocno zasmucic tluste mordy wydawcow.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

pierwsze wrazenie jest najwazniejsze.

 

tak trudno jest utrzymac ten hajs w kieszeni? 

 

 

gdyby tak sie uprzec na AAA, to powinien ktos chwycic za morde cala sytuacje, i po prostu bez patyczkowania sie i kolesiostwa obnizac oceny takim grom o polowe. choc jeden portal tutaj wiele nie zdziala, to juz 5 takich mogloby mocno zasmucic tluste mordy wydawcow.

Ano trudno. Po pierwsze chciałem pograć w jakąś nową grę, a przypadkiem dostałem kartę prezentową. Wiem...błąd...Aż strach pomyśleć co się będzie działo jak Dice&EA wydadza B1 :bad:  Nawet dotychczasowa oaza bezbugowości tj seria Call Of Duty też się zeszmaciła poprzednią odsłoną tj BO3 :down:

Odnośnik do komentarza

 

 

tak to jest jak sie kupuje w dzisiejszych czasach gry zaraz po premierze.

 

wydawcy od lat robia z takich osob darmowych betatesterow, a mimo to slepa masa nadal sie nie uczy.

 

Piszesz tak jakby ten Deus był zbugowany jak jakieś AC Unity, gdzie nie dało się grać. Nie przesadzaj i nie wsadzaj ludzi do jednego wora.

 

Bo JEST zabugowany. Spójrz na to:

 

2eclz7c.jpg

 

Zwróć uwagę na lewy dolny róg. Widzisz tam jakieś ikonki ulepszeń? W żaden sposób nie da się ich tam umieścić. Tak jest u mnie. Granie w Deus Ex bez ulepszeń?! masz jeszcze coś do dodania?

 

 

 

Wow co Ty nie powiesz, przecież widzę że masz buga,chodzi o to żebyś tylko nie przekładał tego na wszystkich, bo ja przeszedłem tego Deusa 3 razy i zero problemów. Może dotyczy to tylko wersji na One i PC? Nie wiem, ja sobie wersję na konsolę MS odpuściłem ze względu na gorszą optymalizację, także nie zrobiłem jak mówi Najtmer i świadomie wybrałem dla siebie wersję, mając już jakiś ogląd tego jak to wygląda na wszystkich platformach.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Problem ze znikaniem wszystkiego w NG+ rozwiązałem. Jak by ktoś miał na NG+ ekwipunek tylko startowy to musi wgrać ostatni save z NG i wyrzucić troche złomu z ekwipunku oraz naturalnie ukończyć grę. Zrobiłem tyle miejsca ile zajmuje ekwipunek startowy (może nawet troszke więcej) z pierwszej gry i po rozpoczęciu NG+ wszystko był. Ekwipunek, kasa itp.

Odnośnik do komentarza

Suciu ja mówię o ogóle ....  nie postarali się. Historia gorsza i już ją zapominam a tą z hr we fragmentach cały czas pamiętam. No i wstyd że wygląda i technicznie (fps skaczące, loadingi w (pipi) długie) to nadal stara generacja. Czy ja mówię że grafika to wszystko kto mnie zna wie że gram w indyki, rpg takie jak pillarsy czy divinity. Gry na 3ds które grafiki nie mają :D  Tutaj to jest najbardziej zachowawczy sequel w historii. Po prostu im dłużej mija od zagrania tym mniej pamiętam.  Takie Fragile Dreams przechodziłem w wakacje i do teraz jak pomyślę nad historią to pamiętam szczegóły.  Deus mi się rozmywa. FD nie miało grafiki ani mechaniki ale miało to coś. Tak samo teraz ponownie przechodzę Oxenfree tym razem na xbox one i gra ma to coś a grafiki nie ma.

 

 

 

Ehh po co ja się z januszem kłócę. Wiadomo deus i u4 to goty gry bo aaa nie mozna krytykować. Albo inaczej krytykować można tylko aaa Ubisoftu.  Problem w tym że jak kupuje gre ubisoftu to wiem czego się spodziewać i nie mam określonych wymagań. Nowy deus miał poprzeczkę wysoko ustawioną z powodu fajnego human revolution. Teraz już wiem że mankind to to dla human revolution co invisible wars dla pierwszego deusa. Zagrać można ale nie trzeba. Nie wiem co robili te kilka lat jak to w sumie hr 1,5 . Praga w dodatku klaustrofobiczna i na jedno kopyto. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak wroce jutro do domu to Ci wysle moja notke z tabelki o nowym deusie w ktorej rowniez go krytykuje(albo wejdz sobie na stare forum poly do tematu co ostatnio ukonczylem). To nie jest tak ze tylko gry ubi mozna ale nowy deus jest naprawde dobry aczkolwiek ma kilka niedopracowanych rzeczy co dziwi zwlaszcza ze robili go 5 lat a gra miejscami wyglada na niedokonczona lub ma wycieta zawartosc.

Odnośnik do komentarza

najlepsze że ta sama firma robi hitmana i chociażby animacje takedownów można było z hitmana za(pipi)ać. Tam jest ich o wiele więcej. A tutaj non stop ta sama animacja.... Ta gra śmierdzi małym budżetem i kompletnym olewaniem szczegółów. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, nie używam takedownów. Ale jedno Ci przyznam Blant - technicznie to poprzednia generacja. Co z tego, że na PC ma efekty, których nie maja inne gry. Ale efekt końcowy - animacje postaci, mimika, loadingi, czy w sumie małe obszary po których sie przemieszczamy(głownie Praga), to era PS3/x360. Gra jest bardzo bezpieczną kontynuacją. Nie zrobili w niej od groma nowości względem HR. Ale serio... MD to to samo, co Invisible Wars do pierwszego DX? Przecież te gry to różnica klas, jeżeli chodzi o podejście do fabuły, mechaniki. MD względem HR, to ciekawe miejsce akcji( Czeskie miasto i jej klimat), tyle samo albo i wiecej możliwości przejścia misji. Mnóstwo zadań pobocznych, jak i czytania(serio tego już jest więcej niż w HR). Fabuła, nie wiem czy jestem w środku gry ale to, co zobaczyłem do tej pory jest intrygujące dla mnie. Juz nie mogę sie doczekać, jak do gry przysiądę. Rozumiem Cię, bo faktycznie czasami wyglada to tak jakbyśmy grali w DLC. Ale całościowo gra sie broni i to skutecznie.

Odnośnik do komentarza

Ta gra śmierdzi małym budżetem i olewa szczegóły, pisze ktoś to raz tę grę skończył... co za brednie blant. Nie ma non stop tej samej animacji, gra nie olewa szczegółów bo dzięki niepozornym szczegółom właśnie, można w inny sposób misję przejść itd. Narzekasz jeszcze na długie loadingi i spadki, no to było brać wersję na PS4, gdzie pod tym względem jest znacznie lepiej. 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Ta gra śmierdzi małym budżetem i olewa szczegóły, pisze ktoś to raz tę grę skończył... co za brednie blant. Nie ma non stop tej samej animacji, gra nie olewa szczegółów bo dzięki niepozornym szczegółom właśnie, można w inny sposób misję przejść itd. Narzekasz jeszcze na długie loadingi i spadki, no to było brać wersję na PS4, gdzie pod tym względem jest znacznie lepiej. 

co znaczy znacznie lepiej ? ile trwał loading na ps4 po wczytywaniu sejwa? Ile w metrze? Bo ja czytam w necie opinie i wszędzie podobnie. Gra wygląda jak human revolution lekko podrasowane a potrzebuje mocarnego pc'ta i na konsolach nie działa w betonowych 30 klatkach? Toć to s(pipi)ona optymalizacja i jedna z tych gier co patch przyjdzie później bo wydać trzeba.  

 

 

Szczegóły mi chodzi o smaczki i szczególiki takie jak w wieśku. Świat żywy. Tutaj masz sterylne korytarze. NIC a NIC progresu względem human revolution. Najgorsze były miejsca dodatkowe w pradze do włamywania. W większości to kopiuj wklej i w pewnym momencie mi się już nie chciało włamywać wszędzie. Samo hakowanie nic nie zmienili jak we wszystkim od czasu hr. Coś co było dobre 6 lat temu nie musi byc dobre teraz. Ja chcę sequel który robic coś nowego, coś więcej.

 

Podam dwa przykłady żeby wyjaśnić drodzy koledzy o co mi chodzi. Mamy np Assassin's creed 1 i ac 2. AC 1 to nudna gra ale z przebłyskami w dwójce doszlifowano formułę i dodano wiele ciekawych nowości. Przez to AC 2 uważany jest przez ogół (oprócz orzeszka) za grę lepszą. 

W druga stronę dragon age 1 i dragon age 2. Obie gry dzieli przepaść. Tutaj eksperymentowanie w kontynuacji nie wyszło grze za dobrze ale przynajmniej próbowano.

 

A SE też ma na swoim koncie dobry sequel dobrej gry czyli zeszłoroczny tomb raider. To sequel prawie idealny. Dodano to co brakowało graczom, odjęto duzo wkurzających rzeczy i gra jest ładniejsza, płynniejsza niż oryginał na X360.  Można ? Można

 

Choćby spróbowali dać jakieś nowości cos pomieszać a oni poszli po lini prostej wykorzystując assety i przerabiając odrobinę. A to że w RPG w którym postacie mówią dużo nie synchronizuja się usta z kwestiami jak w jakimś jrpg to już karny kutas dla dewelopera.  Obiecywali gruszki na wierzbie a wyszło najmocniejsze 7/10 w historii. Jak dla kogoś to jest goty to współczuje albo nie zazdroszczę bo dla takiej osoby każde call of duty co roku battlefronty i inne tego typu gry będą goty. Ja po Deus Ex spodziewałem się (szczególnie po zapowiedziach developera) czegoś więcej a dostałem odgrzewane to samo tylko 6 lat później. 0 ambicji. 

 

 

P.S. Kończę swoją historie z DE nowym. Na kontynuacje jak ma być robiona w ten sam sposób na od(pipi) czekać nie zamierzam. Jeżeli taka wyjdzie to tym razem przemyślę zakup na premierę bo średniaka można kupić używkę :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie czytaj, tylko sprawdź filmiki DF. Niepotrzebnie użyłem słowa znacznie, bo to nie jest adekwatne, ale ponad 10 sekund przewagi w ładowaniu na PS4 i brak spadków do 20 fpsów jak to ma czasami miejsce na One przy zablokowanych scenach. Poza tym wyższa rozdziałka no i jak widać po tym temacie też brak uciążliwych bugów.

 

Nie za bardzo się orientuje co zapowiadali ludzie z Eidosu, ale nie wydaje mi się żeby mówili o jakiś rewolucyjnych zmianach czy nie wiadomo jakich innowacjach względem HR. Ja jako wielki fan HR, spodziewałem się od MD więcej tego samego i to dostałem. Dla mnie nie ma sensu zmieniać formuły, która zachwyciła ludzi 5 lat temu, a wprowadzić co najwyżej kilka poprawek i dać to w trochę lepszej oprawie tak jak to ma miejsce w sequelu. Porównanie tej gry z Wieśkiem też IMO nie na miejscu, zupełnie inny gatunek jak i sposób przedstawienia całej gry.

 

No ale nie ma co, Ty blant miałeś inne wyobrażenia odnośnie tej części, więc już raczej nie ma szans na zmianę zdania. Ja dostałem to czego oczekiwałem i dla mnie jedna z lepszych gier w tym roku jak na razie.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Zakonczenie po prostu zamyka pierwszy rozdzial tej historii. Nie widze w tym nic zlego. Fakt, ze nie otrzymujemy odpowiedzi na wszystkie pytania ale na tym polega chyba urok tej gry.

 

Tez myslicie ze Janus to

 

ten lysy gosciu bialy z Iluminati?

 

 

 

 

możliwe ponieważ na tej naradzie illuminati na wspomnienie o janusie robi dość dziwny grymas co może sugerować że to o nim wspomniano

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...