Skocz do zawartości

Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie, pewnie dopiero do wersji slim wrzuca 1TB. ja juz polowe dysku mam zapchana ale ogolnie luzik bo jak znudze sie jaka gra to ja wywale / odinstaluje po prostu

Przez 6 lat przeżyłem z dyskiem 60GB, to teraz przeżyje się z 500GB, najwyżej się podepnie coś pod USB. Do X360 dopiero w 5 roku musiałem dokupić 32GB pendrive, bo już było ciężko.

Edytowane przez Karate_koks
Odnośnik do komentarza

Mam plazme panasa i nie ma żadnych problemów. 

 

Ostatnia okazja na godny obraz za małe pieniądze. Ostatni rok plazm. 

Ponad 40 cali masz za 2,6 czy 2,8 albo jeszcze taniej teraz. 

Czarne jest czarne, a nie siwe, clouding i inne kujawianki :confused: Chyba, że masz 4k i lepiej na TV. 

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

wysyłkowo to oni ssą po całości. na miejscu swoją dorwałem. za dużo ich nie mieli i różne zestawy. forza się instaluje. deliszys.

Ale ja nie wysylkowo. Ja zamowilem, ze odbieram w sklepie. Nie mogli zrealizowac zamowienia... :D. Parioda jakas, wiec wzielem jak juz pisalem z polki i kupilem ot tak.

 

Ten Iks Boks wlacza sie dluzej niz windows... lol.

Odnośnik do komentarza

Standardowo. EURO nawalilo. Preorder w przygotowaniu, wiec nawet go nie moglem odebrac.

Stwierdzilem, ze pier....le i wzielem po prostu konsolke z regalu.

(przed)Premiera taka jak w Japoni... ;).

 

Bylem w Euro obejrzeć TV i widziałem jak gość wychodził z konsola - zdziwiłem się, ale miałem to w (pipi)e, bo ja swoją odbieram jutro w innym sklepie.

Odnośnik do komentarza

Z tego co patrzyłem to TV sony mają najniższy input lag,ale są też najdroższe. Jeśli zależy Ci na małym IL to omijaj plazmy,bo one mają z tym problem.

 

Akurat Plazmy mają z tym najmniejszy problem, radzę się do informować. 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

dzisiaj sporo pojeździłem po wawce i zaglądnąłem w pare miejsc, ogólnie empiki (Złote szałasy) jedna konsola zero akcesoriów pare gierek i tyle, żadnych plakatów standów itp. saturn to samo, na środku paleta z konsolami, obok gierki i akcesoria i tyle.

 

jeszcze do blue city sie przejde moze jakis gadżet sie przytuli <3

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W Tesco masz gołe konsole za 1599 zł ;)

 

I to jedyna sieciówka, gdzie takie dostaniesz z tych wielkich masówek. MM, Saturny i Komputroniki - wszystkie mają bundle.

 

Ale widziałeś w sklepie te golasy czy wiesz o tym z gazetki? Chodzi o to, że to może być błąd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...