Skocz do zawartości

Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, kolejny klap ktory kupil Xboxa, witam w klubie ;), ja jednak zostawie chyba obie konsole.

 

Przy rejestracji podaj dane karty kredytowej zeby miec miesiac golda za darmo, zaraz po tym mozesz usunac karte a po miesiacu wklepac 14 dniowy kod ktory dostales z konsola, oczywiscie mozesz pobrac Crimson Dragona juz i jak gold zgasnie to gra zostaje.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

 

Przy rejestracji podaj dane karty kredytowej zeby miec miesiac golda za darmo, zaraz po tym mozesz usunac karte a po miesiacu wklepac 14 dniowy kod ktory dostales z konsola, oczywiscie mozesz pobrac Crimson Dragona juz i jak gold zgasnie to gra zostaje.

Ale przecież na xone gold działa tak jak ps+. :) Tylko na X360 gry nie znikają po upływie abonamentu z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza

Co tu mowic - dorwalem swoj egzemplarz, rytualnie rozebralem kazdy woreczek i element zestawu, podpialem, odpalilem i... pomijajac pieprzenie sie z kontami MS jest mlodziezowo. Dash, obsluga i jej hmmm hermetycznosc budza we mnie skojarzenia z produktami Apple. Ogolnie wyglad i funkcjonalnosc super, jest szybko i chociaz na poczatku mozna sie pogubic w kafelkach i opcjach to po 15min smigam juz dzielnie, a gierki wrzucone do downloadu sie ladnie ciagna. Pad lezy w dloni swietnie, kilka fajnych patentow jak wibracje w spustach, czy klepniecie logo X zeby odpalic wiadomosc nowa itd. uwazam za plus. Na minus brak mozliwosci zmiany avka i tapety. Odpalam Ryse.i sie jaram. Konsola chodzi cichusienko jakby w ogole jej nie bylo. Wybor na koniec miesiaca miedzy zostawienem w domu PS4 lub XO staje sie zaskakujaco ciekawy i trudny :]

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jest trzecia sila czyli zycie co mi czas na jedna z konsol zabierze a i ponad kafla miec tez dobrze ;)

Przecież nikt nie zmusza do ogrywania wszystkiego.Mając obie przynajmniej nie będziesz się martwił że trwa posuch i nie masz w co zagrać bo w tym czasie będziesz mógł nadrobić np. zaległości z tej drugiej :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jeszcze jest trzecia sila czyli zycie co mi czas na jedna z konsol zabierze a i ponad kafla miec tez dobrze ;)

 

Kasa szybko się rozejdzie, a możliwość gry w najlepsze gry bez względu na platformę warta jest o wiele wiele więcej niż nominalna cena konsoli.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Pomóżcie. Mam pod strzechą sześć konsol Sony... Ale ciągnie mnie do One, głównie dzięki Forza 5 i Dead Rising 3. Kupować? Jakie jeszcze ekskluzywne tytuły szykują się na Xa? Czy pudełkowa Forza i DR mają napisy PL? Czy jest szansa, ze będzie w sprzedaży jakiś goły zestaw bez gier? Bo te wolałbym w pudełkach niż cyfrowo. Co radzicie?

Odnośnik do komentarza

Nie wiemy jakie gry lubisz, ale w najbliższym czasie wychodzą: Horizon 2, Halo kolekcja szefa kuchni, Sunset Overdrive, Quantum Break, Tomb Raider. Myślę, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 

Co do bundli to gry cyfrowe opchniesz bez problemu za te 200zł, a na allegro masz bundle za 1680zł z wliczonym kurierem. Ewentualnie bundle z kinectem i titanfallem za 1700zl jakbyś chciał kinecta.

Gołe niby mają być w tesco za 1600zł, ale jak sam widzisz - nie opłaca się :P

 

Kupuj One'iaka :thumbsup:

Edytowane przez KopEr
Odnośnik do komentarza

Pomóżcie. Mam pod strzechą sześć konsol Sony... Ale ciągnie mnie do One, głównie dzięki Forza 5 i Dead Rising 3. Kupować? Jakie jeszcze ekskluzywne tytuły szykują się na Xa? Czy pudełkowa Forza i DR mają napisy PL? Czy jest szansa, ze będzie w sprzedaży jakiś goły zestaw bez gier? Bo te wolałbym w pudełkach niż cyfrowo. Co radzicie?

Pewnie , że kupuj. Jeśli jesteś fanem scigałek to Forza na pewno Cię urzeknie, Dead Rising świetnie sprawdza się co-opie wiec tez będziesz zadowolony. Akurat te gry nie mają napisów PL. Z nadchodzących exów szykuje się Forza Horizon 2 , Sunset Overdrive, Halo Collection , Quantum Break wiec trochę tego będzie . Cenisz sobie rozgrywkę online ? Xbox one jest dla Ciebie . Polecam !

Odnośnik do komentarza

Jak cie ciagnie do F5 to poczekaj az zagrasz w FH2 :)

 

Bierz bundla i sprzedaj fife, mnie cala transakcja wyniosla 1550 zl, zostawilem sobie forze a fifa poszla godzine po tym jak aukcje wystawilem. Jak bardzo chcesz miec pudelkowa forze to rowniez mozesz ja pogonic na allegro i kupic pudelko, wyjdziesz pewnie na tym lepiej niz jakbys mial kupic golasa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...