Skocz do zawartości

Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dokładnie, posiadanie obu konsol to jedyne sensowne rozwiązanie, zawsze jest tak ze raz wyjdzie lepsza gra na xa a raz na pske.

 

Wiedziałem, że fan racerów nie sprzedałby XOne przed premierą Horizona 2, trollu Ty.

 

No raczej :D, Horizon to jedna z najlepszych wyścigówek w jakie grałem na X360, jak mógłbym olać Horizon 2

Odnośnik do komentarza

z innej beczki ale jak już jesteśmy przy Horizon 2 - gdzie zamawiacie? ultima podniosła cenę, 240 :confused: najtaniej widziałem w empiku, 220. taniej nigdzie chyba nie ma?

O to samo własnie zapytałem w temacie poświęconym Horizonowi. :) Również chciałem na Ultimie zamówić, ale podnieśli cenę. Najbardziej kusi Empik, ale swego czasu pre-order z Empika gry, która premierę miała w Piątek przyszedł mi w Poniedziałek, więc nie wiem czy to dobry pomysł. :/

Odnośnik do komentarza

blisko mam więc może wezmę z odbiorem osobistym. jak lepsza opcja się nie pojawi to chyba u nich wezmę. najwyżej niebawem się przejdę i zapytam jak z dostępnością. czy będą mieć na półkach czy preorder potrzebny.

Również mam blisko. Zawsze gdyby pre-order nie dotarł na czas, to można pójść i wziąć sobie z półki (o ile będą) a pre-ordera już nie odbierać, tylko w salonie zapewne cena będzie wyższa niż na empik.com

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

blisko mam więc może wezmę z odbiorem osobistym. jak lepsza opcja się nie pojawi to chyba u nich wezmę. najwyżej niebawem się przejdę i zapytam jak z dostępnością. czy będą mieć na półkach czy preorder potrzebny.

 

Odbiór osobisty to i tak jest wysyłka z centrali do sklepu, więc na półkach gra może leżeć, ale preordera nie odbierzesz jak nie przyjdzie gra w kartonie z Twoim nazwiskiem :P

 

Tak jak Oski pisze, w sklepie na miejscu może być drożej. Ale nic nie poradzicie, Empik albo jakieś mniejsze branżowe sklepy w sieci.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

empik to lotto, rekord to 6 dni przed premierą dostalem gta 5 i 7 dni wcześniej dodatek do diablo. lepiej klepnąć za 219 niz czekac na ostatnią chwile na podwyższenie ceny.

 

Zgadzam się. Ultima myślicie, że czemu podniosła nagle ceny - połapali się, że mają najtaniej, to przyklepali 40 zł więcej. Konkurencja po polsku :/

Odnośnik do komentarza

 

blisko mam więc może wezmę z odbiorem osobistym. jak lepsza opcja się nie pojawi to chyba u nich wezmę. najwyżej niebawem się przejdę i zapytam jak z dostępnością. czy będą mieć na półkach czy preorder potrzebny.

 

Odbiór osobisty to i tak jest wysyłka z centrali do sklepu, więc na półkach gra może leżeć, ale preordera nie odbierzesz jak nie przyjdzie gra w kartonie z Twoim nazwiskiem :P

 

Tak jak Oski pisze, w sklepie na miejscu może być drożej. Ale nic nie poradzicie, Empik albo jakieś mniejsze branżowe sklepy w sieci.

 

 

Co gorsza oni wysyłają grę z centrali w dzień premiery. Musiałem ich ostro ścisnąć by wyszła szybciej i udało mi się po 3 mailu, bo dwóch pierwszych kolesi było nieugiętych. Tym sposobem w piątek o 10:30 odebrałem RYSE GOTY za 153 zł :)

Edytowane przez Karate_koks
Odnośnik do komentarza

No to ja również zamawiam w Empiku. ;)

 

A więc tak. Złożyłem pre-order i wysłałem im maila co do wysyłki. Dostałem taką odpowiedź:

 

Bardzo mi przykro, ale w przypadku przedsprzedaży zamówienie wysyłane
jest z naszego Magazynu w dniu premiery. Do tej daty należy doliczyć
dodatkowo maksymalnie dwa dni robocze na dostawę zamówienia, nie
zależnie od wybranego kanału dostawy. 

 

 

:/

Edytowane przez Oski918
Odnośnik do komentarza

Ciąg dalszy rozmowy z Empikiem:

 

Rozumiem Pana rozczarowanie, jednak niestety dostawca może dostarczyć
nam produkt dopiero w dniu premiery, nie gwarantujemy również, że
bezpośrednio w dniu premiery gra pojawi się w salonach sieci empik.

 

Czyli co do Forzy w empiku w dniu premiery również nie możemy być pewni...:|

Edytowane przez Oski918
Odnośnik do komentarza

Heh, dobrze, ze mi sie udalo wyrwac Horajzona za 200 ^^

Ja poczekam sobie jak stanieje. Nie spinam sie na kilka gier na raz (brak czasu). Teraz skupiam się na wycisnieciu co sie z da RYSE do czasu az mi sie znudzi. HORIZON 2 jest u mnie drugi na liscie zakupowej, niestety po zakupie nextgena w komplecie z nexgenowym TV portfel pusty.

Odnośnik do komentarza

 

Heh, dobrze, ze mi sie udalo wyrwac Horajzona za 200 ^^

Ja poczekam sobie jak stanieje. Nie spinam sie na kilka gier na raz (brak czasu). Teraz skupiam się na wycisnieciu co sie z da RYSE do czasu az mi sie znudzi. HORIZON 2 jest u mnie drugi na liscie zakupowej, niestety po zakupie nextgena w komplecie z nexgenowym TV portfel pusty.

 

Wiadomo, kazdy ma inne piorytety ;) Mnie jakos Ryse nie wciagnal, grafika spoko a reszta szalu nie robi.

Edytowane przez wincent19
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...