Skocz do zawartości

Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

DayZ na XO ?

 

http://www.gamereactor.eu/news/108524/DayZ+on+Next-Gen%3A+%22I+have+talked+extensively+with+Microsoft%22/

In a recent interview with Gamereactor, Dean "Rocket" Hall has confirmed that he has had "extensive" discussions with Microsoft with regards to a console version of his hit zombie survival simulator, DayZ.

The likelihood of console version of DayZ has been long known, but when we asked whether it would be appearing on PlayStation 4, Xbox One, or both, Hall said: "We'd certainly consider release on any feasible platform with a realistic publishing model. It seems like currently both of the next-gen consoles should provide an environment we can develop inside."
 
When asked about next-gen features and how the the game would fit with the new consoles from Sony and Microsoft, Hall added: "I personally feel the new consoles have yet to prove themselves able to rival the PC experience, however I feel there is the potential from both."

"I've not personally had the opportunity to view the full details of the PS4 whereas I have had the opportunity to talk extensively with Microsoft. The next-gen consoles show very exciting promise. I'm hopeful that they can deliver on that. Am important part of that, from my perspective, is encouraging and supporting third-party creative development to bring the "edginess" of PC creative development into the console. I think if the role of Kinect/voice expands to where it is desired it could do some awesome things. I just think it's too early to say at this point."

To read the full interview with DayZ's creator, head down to your local retailer and pick up the latest copy of Gamereactor Magazine, which is out this coming Monday, February 17th.

 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem One z sentymentu do xboxowych gier (miałem xbox1, xbox360, ograłem wiekszość exow) z lekką obawą (cena sprzętu, gorsze parametry)

 

obecnie już tylko śmieje się jak wielki hejt można nakręcać nie mając o czymś pojęcia ile może zdziałać nieefektywny PR i brak wiedzy, DR3, FORZA 5, FIFA14, TITANFALL, RYSE i KILLER INSTINCT, nawet te skuterki na kinecta żona pogrywa.. Dash jest wygodny, pad to mistrzostwo a mecz w Fife na Live ładuje się prawie tak samo szybko jak mecz z konsolą... Do tego M$ już zaczyna rozkminiać obniżki cyfrowych edycji gier, wrzucili dziś darmowy cały tor do Forzy, a w ciągu paru miesięcy pojawią się GwG.

 

Ogólnie polecam jak ktoś miał X360, nie patrzeć na tą całą histerię bo to kawał dobrej konsoli, która pewnie z każdą aktualizacją będzie bardziej dopracowana..

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak dobrze pojdzie to moja konsole odbieram w piatek I gramy coopa w DR3 :D

 

Edit: I sie stalo :D Xbox One + Fifa i jeszcze dokupilem Charge Kit za 399 funtow w Tesco (10% znizki pracowniczej) Odbieram w piatek po pracy a weekend wolny...przypadek? nie sadze  :banana:

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Kupiłem dziś po południu xklocka, włączyłem, pojawiło się zielone logo xbox one, po chwili nastała ciemność ( co ponoć jest normalne ) i nie wydarzyło się już nic.

Co mogłem zrobić źle ? Z góry dzięki za podpowiedź, na razie wkur..... przed weekendem osiągnęło 1000%.

 

2200 w błoto .... i te tłumaczenie jutro w sklepie z telefonami gsm, którzy dorabiają sprowadzając xboxy, że mają wymienić ... już to widzę ....

Odnośnik do komentarza

W City Center Poznan dostalem wczoraj Garden Warfare za 149zl. Takie ceny, to ja rozumiem :D

 

Na X360 gra stoi po 119 zł. Ciężko uwierzyć, że EA nie wydało gry w standardowej cenie ponad 200 zł ani na X360 ani na Xone.

Tylko multi, ograniczona zawartość, więc cena odpowiednia, a nawet mogłaby być nieco niższa (30 zamiast 40$, przynajmniej w digitalu).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...