Skocz do zawartości

Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba będę kolejną z osób, które pochwalą Kinecta. Myślałem że wychwytuje tylko podstawowe komendy, ale kiedy jest w trybie nasłuchu to możemy biegać po całym dashu bez problemu. Skalibrowałem go odpowiednio i nawet nie muszę specjalnie podnosić głosu by wszystko rozumiał, z nieperfekcyjnym akcentem i niekoniecznie dobrą wymową, nawet jakieś długie nazwy np. Need for Speed Rivals. Póki co rozpoznaje 80-90% komend które mówię.

 

Pad rzeczywiście jest mega, szczególnie triggery <3 analogi ( z tym ogumieniem jakby) też mega, krzyżak lepszy niż w tym padzie od 360tki z poprawionym dpadem. Bumpery rzeczywiście mogły być lepsze i powinny działać tak jak w padzie od 360tki, nie wiem czemu pod koniec środka zrobili w nich dead zone. Nie podoba mi się też wykończenie tej góry, która tak ma fortepianowe plastiki, może komuś ten świecący plastik się podoba mi nie, tak samo z resztą jak i w kinecie oraz samej konsoli. Z tego co pamiętam z filmiku na ppe to narzekali na kastaniety, czyli stukające baterie - u mnie czegoś takiego nie słychać, siedzą stabilnie.

 

Słuchawka bardzo dobra i widzę że wrócili do patentu sprzed paru lat, gdzie przy padzie jest taki panelik gdzie steruje się głośnością, dodatkowo jak mikrofon jest wyłączony to świeci się lampka, fajny patent bo mnie to podkur.wiało jak wyłączałem mikrofon a potem zapominałem go włączyć i gadałem do nikogo.

 

Sama konsola rzeczywiście wyglądem ani nie zachwyca ani też nie razi, ten fortepianowy plastik mi nie odpowiada, ale łotewa, traktuje to jak okładkę na grze - raz się spojrzy, popodnieca się albo ponarzeka i potem nie zwraca się na to uwagi.

 

OCZYWIŚCIE dashboard jest niedopracowany, szczególnie to widać w Opcjach, gdzie wiele razy spotykamy czarny ekran z białym tekstem, tak samo jest w smartfonach z WP8 ale zupełnie inaczej to wygląda na małym 5 calowym ekranie, a inaczej na parudziesięciu calach w TV. Powinni to poprawić, porobić jakieś okienka i przede wszystkim dać możliwość wyboru jakiejś tapety. Nie ogarniam tego jak w PS4 i XONE jesteśmy skazani tylko na niebieskie i czarne tło.

 

O reszcie dotyczącej dashboarda nie będę pisać bo wystarczy zerknąć tu http://playerfeedback.net/xbox/ by zobaczyć czego brakuje i co jest niedopracowane.

 

Co na pewno jest lepsze niż w PS4 to Game DVR, gdzie można ustalić nagrywanie na wybrany przez siebie czas a potem zrobić upload na Skydrive (co jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż facebook). Dajmy na to jest jakaś akcja w Fifie, mówię "Xbox Record that" i ostatnie 30s (lub 1 min albo 2 min zależnie jak ustawię) jest zapisane. Nie jak na PS4 gdzie zachowuje mi ostatnie 15 minut i muszę potem wycinać dany fragment.

 

Trochę zdemonizowany został ten dashboard, bo z odpowiednimi poprawkami nie będzie żadnym problemem poruszanie się nim po padzie ergo MS wyda bieda edyszyn Xbox One bez kinecta i zacznie sprzedawać kamerkę oddzielnie, jestem pewien, wystarczy że PS4 odpowiednio się oddali w sprzedaży.

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Co na pewno jest lepsze niż w PS4 to Game DVR, gdzie można ustalić nagrywanie na wybrany przez siebie czas a potem zrobić upload na Skydrive (co jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż facebook). Dajmy na to jest jakaś akcja w Fifie, mówię "Xbox Record that" i ostatnie 30s (lub 1 min albo 2 min zależnie jak ustawię) jest zapisane. Nie jak na PS4 gdzie zachowuje mi ostatnie 15 minut i muszę potem wycinać dany fragment.

No trochę nie do końca :) Nie da się niestety obecnie zmieniać długości nagrywania po komendzie Xbox Record That. Jak chcesz więcej niż 30 sekund, to musisz odpalić Game DVR (Xbox Snap Game DVR) i wybrać pożądaną długość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...