Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

PS4fan: 50-60. Nie znają konkretnej ilości, ale ma być więcej niż sprzedanych preorderów w sklepie. Z tym że to jest wielki market w sporym mieście. Poza tym nie spodziewali się w Polsce aż tak dużego zapotrzebowania na taki sprzęt.

 

Czyli powiedzmy jakaś tam szansa na dostanie bez preorderu w dzień premiery jest.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Na Grunwaldzkiej bedzie 80?

 

Wydaje mi się że w każdy z Saturnem będzie miał mniej więcej taką ilość (minus preordery na podstawkę). Info jest z Grunwaldzkiej i tak jakby się potwierdza, bo już wcześniej ktoś o tym wspominał.

 

Pewnie pojadę z rana na Grunwaldzką. Jak nie dostane tego co chcę jadę na Matarnie, gdzie koleś obiecywał mi że bez problemu dostanę.

Bliżej jest Saturn, ale gardzę GB i mam rabat 500zł na zakupy w MM. Tak czy siak konsola będzie w GB stała od 23 do 28 listopada, więc przetestuje PS4 i przy okazji obadam sytuacje w Saturnie.

Odnośnik do komentarza

Dostałem dwa maile od Euro. Pierwszy o tym prezencie (PS Plus 90 dni za 1 zł) i drugi z nr konta i danymi do wpłaty za konsolę.

"Szczegóły Dostawa do domu: Termin dostawy zostanie potwierdzony po zaksięgowaniu przelewu."

Cwaniaki.. Wpłaciłem, mam nadzieję, że maksymalnie 29.11.13 będę się cieszył konsolą.


 

Odnośnik do komentarza

Dostałem dwa maile od Euro. Pierwszy o tym prezencie (PS Plus 90 dni za 1 zł) i drugi z nr konta i danymi do wpłaty za konsolę.

 

"Szczegóły Dostawa do domu: Termin dostawy zostanie potwierdzony po zaksięgowaniu przelewu."

 

Cwaniaki.. Wpłaciłem, mam nadzieję, że maksymalnie 29.11.13 będę się cieszył konsolą.

 

 

Kiedy zamawiales konsole ?

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj na pytanie, czy bundle z killzone będzie dostarczony na premierę zgodnie z tym co pisali na ich FB (Euro) dostałem odpowiedź...

 

 

 

Szanowny Kliencie,

tak zestaw powinien zostać dostarczony w dniu premiery.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.
Pozdrawiam

 

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXXXXXXX

 

 

Jestem jednym z tych wyrolowanych z muve, jak się załapię to ok, jak nie to odpuszczę pewnie do marca.

Odnośnik do komentarza

A moja dziala bez problemow,(na razie pogralem prawie 5 godzin) , krzywa nie jest , chyba ze mam krzywa polke wiec tez sie nie buja:) fifka na plus ladniejsza i wbrew pozorom gra sie inaczej niz na 3, killzone bardzo ladny ale po wlaczeniu nba Od 2k zaliczylem opad szczeki, wyglada jak transmisja na espn .

Co do tematu tv na full hd 60 inch plazmie wyglada oblednie , niestety na full hd sony 40 inch z 60 hz mocno rwie i grac sie nie da. Znajomy ktory ma 50 Cali plazme z 720 p zadowolony bardzo ale sprawdze to osobiscie po robocie to napisze cos wiecej.

W mojej opini moze to ryzyko kupowac na premiere ale fatka 3 z 2006 padla mi trzy tygodnie temu wiec moze I ta pociagnie kilka lat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A moja dziala bez problemow,(na razie pogralem prawie 5 godzin) , krzywa nie jest , chyba ze mam krzywa polke wiec tez sie nie buja:) fifka na plus ladniejsza i wbrew pozorom gra sie inaczej niz na 3, killzone bardzo ladny ale po wlaczeniu nba Od 2k zaliczylem opad szczeki, wyglada jak transmisja na espn .

Co do tematu tv na full hd 60 inch plazmie wyglada oblednie , niestety na full hd sony 40 inch z 60 hz mocno rwie i grac sie nie da. Znajomy ktory ma 50 Cali plazme z 720 p zadowolony bardzo ale sprawdze to osobiscie po robocie to napisze cos wiecej.

W mojej opini moze to ryzyko kupowac na premiere ale fatka 3 z 2006 padla mi trzy tygodnie temu wiec moze I ta pociagnie kilka lat.

Pozdrawiam

Mówisz,że fifka fajna ? mam nadzieje bo w sumie czakam tylko po to na PS4 :D

Odnośnik do komentarza

[...] Co do tematu tv na full hd 60 inch plazmie wyglada oblednie , niestety na full hd sony 40 inch z 60 hz mocno rwie i grac sie nie da. Znajomy ktory ma 50 Cali plazme z 720 p zadowolony bardzo ale sprawdze to osobiscie po robocie to napisze cos wiecej....

 

Mam nadzieję, że na 32" TV LED 1080p 100 Mz też będzie urywało suty :)

Odnośnik do komentarza

 

niestety na full hd sony 40 inch z 60 hz mocno rwie i grac sie nie da

Co to znaczy?

 

Nie da się grać, a o dziwo Sony podczas różnych targów i innych imprez swoje exy (między innymi Killzone 4) pokazywało głównie na brawi z tego roku o matrycy 60 hz. Jakoś nikt nie narzekał, że coś nie tak jest z obrazem, ba, dziwne byłoby, gdyby Sony reklamowało gry i konsolę na telewizorach, na ,,których nie da się grać".  

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

Od razu mówię że nie kupiłem u nich konsoli ale naprawdę należą się brawa za takie podejście do Klienów :)

 

Nabywcy #PS4!

Na początku tygodnia roześlemy do Was maile z linkiem umożliwiającym edytowanie zawartości Waszych zamówień na PlayStation 4.

W ofercie będziemy mieć trzy modele konsoli:

PS4 – wersja podstawowa,

PS4 + Killzone 

PS4+ Killzone + PS4 Eye + drugi pad.

 

Przy okazji będziecie mogli dodać do swoich zamówień dodatkowe gry i akcesoria, o ile zechcecie.

Odnośnik do komentarza

Od razu mówię że nie kupiłem u nich konsoli ale naprawdę należą się brawa za takie podejście do Klienów :)

 

Nabywcy #PS4!

Na początku tygodnia roześlemy do Was maile z linkiem umożliwiającym edytowanie zawartości Waszych zamówień na PlayStation 4.

W ofercie będziemy mieć trzy modele konsoli:

PS4 – wersja podstawowa,

PS4 + Killzone 

PS4+ Killzone + PS4 Eye + drugi pad.

 

Przy okazji będziecie mogli dodać do swoich zamówień dodatkowe gry i akcesoria, o ile zechcecie.

o jakim sklepie mówisz ? :D

Odnośnik do komentarza

Od razu mówię że nie kupiłem u nich konsoli ale naprawdę należą się brawa za takie podejście do Klienów :)

 

Nabywcy #PS4!

Na początku tygodnia roześlemy do Was maile z linkiem umożliwiającym edytowanie zawartości Waszych zamówień na PlayStation 4.

W ofercie będziemy mieć trzy modele konsoli:

PS4 – wersja podstawowa,

PS4 + Killzone 

PS4+ Killzone + PS4 Eye + drugi pad.

 

Przy okazji będziecie mogli dodać do swoich zamówień dodatkowe gry i akcesoria, o ile zechcecie.

 

Skąd to?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

troche z obozu UK, bylem dzis w GAME potwierdzilem swojego KZ Mega bundla i co sie okazalo mile zaskoczenie cena spadla z 450 na 430 funia plus dostalem oferte druga gra za 30funia(mialem i tak preorder Knacka wiec to lyknalem, bylo jeszcze do wyboru kilka innych gier....) byle tez inne oferty z grami i filmami i takie tam (pipi)y ale sie nie przygladalem bo nie interesilo mnie to...

Odnośnik do komentarza

troche z obozu UK, bylem dzis w GAME potwierdzilem swojego KZ Mega bundla i co sie okazalo mile zaskoczenie cena spadla z 450 na 430 funia plus dostalem oferte druga gra za 30funia(mialem i tak preorder Knacka wiec to lyknalem, bylo jeszcze do wyboru kilka innych gier....) byle tez inne oferty z grami i filmami i takie tam (pipi)y ale sie nie przygladalem bo nie interesilo mnie to...

Oceny startowych gier + przełożenie kilku premier robi swoje;)

Odnośnik do komentarza

 

 

niestety na full hd sony 40 inch z 60 hz mocno rwie i grac sie nie da

 

Co to znaczy?

Nie da się grać, a o dziwo Sony podczas różnych targów i innych imprez swoje exy (między innymi Killzone 4) pokazywało głównie na brawi z tego roku o matrycy 60 hz. Jakoś nikt nie narzekał, że coś nie tak jest z obrazem, ba, dziwne byłoby, gdyby Sony reklamowało gry i konsolę na telewizorach, na ,,których nie da się grać".

Nie jestem specjalista od takich technicznych spraw mam w sypialni 40 Cali Google TV od sony to jest 60 hz . A Bravia ma 60 hz ? Myslalem ze wiecej ? W kazdym razie to nie jest tak ze nie da sie grac kompletnie ale w(pipi)... Bo wyglada jak by byl problem z grafika moze animacja , jak kiedys na komputerach z zaslaba karta ,a to podobno wlasnie wina odswierzania ( hz) z reszta w ps3 przy gt5 mialem to samo.

Wlasnie sprawdzalem bylem w best buyu I na standach z ps4 uzywaja full hd Bravia 120 hz z jakims upscalingiem do 240 i wedlug sprzedawcy to robi roznice w odswierzaniu grafiki , ale czy to prawda ?

Hgw moze znaja sie tyle co I w euro albo mm:)

Edytowane przez Nick81pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...