Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi)a, nie wiem jak u was, ale moje plany zmieniają się jak w kalejdoskopie :D z dnia na dzień inaczej do tego podchodzę, po tym co czytam w necie próbuję się powstrzymywać, wczoraj byłem pewien w 90%, że czekam do marca, a po dzisiejszym info daję 80% szans na to, że psychika każe mi jechać 29 z samego ranka z pełnym portfelem do media marktu :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O dostępności informacje są różne.

 

Pracownik mi powiedział, że dla preorderowców będą gołe konsole, ale i zestawy, które będą czekać na zapleczu, jeżeli mamy preorder to będziemy mogli kupić ten bundle z KZ i ACIV to wyczerpania zapasów. Potwierdził, że na sklepie także będą konsole. Aczkolwiek zaznaczył, że sytuacja z PS4 zmienia się z dnia na dzień i tak naprawdę może wydarzyć się wszystko :D

 

Dziwi mnie jednak zachowanie Saturna, w MM spokojnie można użyć preordera na zestaw, a dziś na facebooku powiedziano mi, że w Saturnie nie ma możliwości użycia preordera na zestaw, a tylko na samą konsolę. Totalna bzdura.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Tylko teraz najwazniejsze - Lodz nikogo, co z innymi normalnymi miastami PL - Wroclaw, Opole, anyone? No I odwieczne pytanie - cisnac do wiekszego MM, gdzie sprzetu powinno lezec wiecej, czy do malego I campic na swojn egzemplarz lub sie rozczarowac. Hmmmmm

 

@Yakubu - same here, lacze sie.

Odnośnik do komentarza

Ech, nie lubię się przepychać. Chyba w Polsce nie będzie tak źle, co? Żeby nie było jak czarne piątki w Ameryce;)

Podczas premiery GTA V w MM Okęcie (Wawa) przed otwarciem sklepu rano czekało jakieś 5 osób, więc jak na najgorętszą premierę roku, szału nie było.

Mam nadzieję że podobnie będzie na premierę PS4.

Odnośnik do komentarza

W polsce nie am tylku czarnych zeby byly czarne piątki :P Ja w mieścinie 120tys sie nie obawiam, na premierze gta V pod empikiem byly ze 4 osoby przed otwarciem :P i jeszcze panie nas wysmiały bo same dorosłe chłopy..

No 4 osoby razem z nami xD

 

A MM mamy wfatalny tak btw... Obsługa tam od software to jpde...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Z grami nigdy nie ma. Nie pamiętam żeby kiedykolwiek nie można było dostać gry w dniu premiery. Ze sprzętem to co innego, tym bardziej tak gorącym jak PS4.

 

Pamiętam jak składałem pre order on line, ale zrezygnowałem z niego gdy dostałem maila że mam wpłacić 100 za niego, gdyś uznałem że to głupie i szajba na punkcie PS4 jest tylko rozdmuchana. I normalnie nawet w sobotę 30 ego wejdę do byle jakiego sklepu typu MM czy właśnie Euro i konsole dostanę. 

 

Ale na szczęście dla siebie jakiś tydzień później byłem w Euro Agd kupić lodówkę i przy okazji skoro już tam byłem kupiłem też niebieski kartonik, pomyślałem wtedy lepiej mieć niż nie mieć. I dziś nie żałuje, bo dostałem potwierdzenie że pre ordery będą wszystkie zrealizowane przez Euro AGD. 

Odnośnik do komentarza

Raczej śmieszne bo nie prawdziwe. Na stronie MM nie ma żadnej informacji na temat żadnych bundle packów. mało tego w dziale konsole nie ma nawet gołej PS4.

 

Nie wiem kto wypuszcza takie plotki ale rzeczywistość jest brutalna, nie dla każdego starczy konsol 29ego

Śmieszny to jest twój post. PS4+KZ+AC 29.11 w MM.
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...