Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

kermit: Dokładnie. Wstydzić to powinni się Ci, którzy oglądają Modę na Sukces, Na Wspólnej i inne tego typu pierdoły. W tej chwili gry się demonizuje, bo najwyższe stołki zajmuje pokolenie dziadów, które po prostu nigdy nie mieli z tym styczności. To się będzie zmieniać wraz z wymieraniem tych ignorantów.

Nie zdziwię się jak za 30 lat w kolejce po Playstation 9 będą się ustawiały dziadki, z młodymi. W końcu jakby nie patrzeć już jest to największy przemysł rozrywkowy, a gra zarabia więcej niż filmy w kinach.

 

Dojrzałość można zmierzyć po tym jak sobie te gry dawkujesz, a nie po tym czy w ogóle to robisz.

 

 

Tak czy siak wieku ludzi w kolejkach po PS4 jestem ciekawy. Sam się będę czuł dziwnie w takiej kolejce, ale też trudno mi sobie wyobrazić dużej ilości 17-latków, którzy wykładają 2tyś na nowy sprzęt.

Odnośnik do komentarza

Po swoją PS4 jadę sam, mam już niestety taki wiek że z graniem ukrywam się przed rodziną, przed znajomymi. Czuje się jak jakiś narkoman albo alkoholik ukrywający swój nałóg, do sklepu zabieram też czarną torbę na śmieci do której włożę pudełko z PS4 tak żeby nikt widział co wynoszę ze sklepu. 

 

Dziś sprawdzałem i nadal nie mam żadnej wiadomości o tym czy oprócz konsol w sklepach będą też ładowarki do dualshocka i vertical standy. Chyba wszystkiego przyjdzie szukać po sklepach dopiero 29.11

Nie dręcz sie :) Nie patrz na ludzi z zamkniętymi głowami i towrzacymi stereotypy i wszystko wiedzących (niestety cechy bardzo często spotykane u Polakow;)

Jeszcze troche czasu upłynie zanim zdają sobie sprawę, że granie jest zdecydowanie bardziej kreatywnym spedzaniem wolnego czasu niz siedzenie na kanapie i ogladanie oglupiajacej ich totalnej papki typu "Trudne sprawy" "Dlaczego ja" i innego gówna probujacego juz calkowicie otepic ludzi :)

Po tylu latach nadal wiekszosc ludzi sadzi, ze granie jest dla dzieci i to strata czasu. Chociaz widze, ze sie to powoli zmienia a gram od kajtka (mam 32 lata;)

Branza gamingowa przebiła juz wszystko. To dzis najbardziej dochodowy temat. My jak już bedziemy dziadkami inaczej bedziemy patrzec na gry naszych dzieciakow :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Byłem wczoraj w MM i pracownik (dobry specjalista z działu muzycznego, ale z konsolami nie do końca był w temacie) powiedział mi, że na bank dostaną konsolę osoby które zamówiły pre-order do 20 września, dodał, że jest to świeża informacja...sprzed około miesiąca :mocking: Chciałem pogadać z kierownikiem ale nie było go akurat. Ja się tylko zastanawiam nad tym, ze skoro mam pre-order z 7 października to w pierwszej kolejności powinni to zarezerwować (tak z resztą napisali mi maila z BOK MM) skoro towar powinien być dostępny na półkach (gazetka), ale on nie potrafił jednoznacznie odpowiedzieć, a nie mam zamiaru przepychać się i bić w takich sytuacjach - za stary na to jestem (31 lat już na karku  :thumbsup: ) Spróbuję udać się jeszcze w weekend albo na początku tygodnia i bez kontaktu z kierownikiem nie wyjdę stamtąd :morning2:

Edytowane przez mlody23
Odnośnik do komentarza

Raport z Opola Media Markt, tydzień przedpremierą

Sprzedali 6 preorderów, mają na magazynie 10 sztuk. Do kupienia będzie tylko bundle z KZ SF i AC IV za 1999 zł. Osoby bez preordera nie mają szans na konsole, niby Sony zabroniło sprzedaży konsol. Można to przeczytać na dwa sposoby, wiedzą, że zawalili z premierą i chcą obsłużyć die hard fanów w pierwszej kolejności, fajnie bo mam ten kartonik i raczej powinien być sukces z kupieniem konsoli 29.11. Może też być tak, że reszta jest już zarezerwowana dla pracowników lub ich znajomych.

 

EDIT

Aem, zaoszczędziłem Ci trochę czasu z objazdówką electro marketów.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Raport z Opola Media Markt, tydzień przedpremierą

Sprzedali 6 preorderów, mają na magazynie 10 sztuk. Do kupienia będzie tylko bundle z KZ SF i AC IV za 1999 zł. Osoby bez preordera nie mają szans na konsole, niby Sony zabroniło sprzedaży konsol. Można to przeczytać na dwa sposoby, wiedzą, że zawalili z premierą i chcą obsłużyć die hard fanów w pierwszej kolejności, fajnie bo mam ten kartonik i raczej powinien być sukces z kupieniem konsoli 29.11. Może też być tak, że reszta jest już zarezerwowana dla pracowników lub ich znajomych.

 

EDIT

Aem, zaoszczędziłem Ci trochę czasu z objazdówką electro marketów.

Hm.. sprzedali 6 preorderów, konsol mają 10. To dlaczego ludzie bez pre orderów nie mają szans na te 4 konsole co zostaną?

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

A Mi właśnie babka w Krakowskim Saturnie powiedziała, że konsol przyjedzie więcej i raczej nie powinno ich braknąc.

 

W większych miastach będzie pewnie większa dostawa, większa szansa na to, że rozejdzie się na kilka dużych sklepów w mieście... No ale też jest zdecydowanie więcej ludzi.

 

Mam nadzieje, że do Trójmiasta nie zleci się ludzi z okolicznych wioseczek :P Jeśli tak, to zapraszam do MM w Gdyni ^^

Odnośnik do komentarza

Info z Neonetu. Trzy zestawy:

 

Podstawowy: Konsola + pad - 1899 zł
Średni: Konsola + pad + gra Killzone: Shadow Fall - 2099 zł
Najbogatszy: Konsola + 2 pady + gra Killzone: Shadow Fall + kamerka - 2399 zł

 

Ceny oczywiście z dupy, bo chcą więcej zarobić na zysku dla sklepu. Co istotne - z dostępnością nie ma problemu. Wystarczy zadzwonić do nich dziś, jutro, po weekendzie i złożyć zamówienie telefoniczne, ew. podjechać do nich, spiszą dane i w piątek, 29 listopada konsola jest do odbioru.

Odnośnik do komentarza

Psiocząc ciągle na Xbone, że musi być w sprzedaży z kamerką, podnosząc sztucznie cenę, wybrałem w Saturnie konfigurację nr. 8 z KZ, dwoma padami i kamerką właśnie, jaki to człowiek zakłamany :D  No ale za pada i kamerkę płaci kobieta, bo  to ona się uparła, że musi być drugi pad i kamera :)

 

Pomimo aż 8 konfiguracji, zestawu dla mnie nie było, no ale padło na 8. Ciekawi mnie czy drugi pad będzie czarny, czy też będzie możliwość wybrania innego koloru, niebieski wygląda obłędnie.

 

I jeszcze pytanie, czy komuś się już ktoś z Saturna odezwał, że wybrany zestaw ma zarezerwowany ?

Odnośnik do komentarza

Info z Neonetu. Trzy zestawy:

 

Podstawowy: Konsola + pad - 1899 zł

Średni: Konsola + pad + gra Killzone: Shadow Fall - 2099 zł

Najbogatszy: Konsola + 2 pady + gra Killzone: Shadow Fall + kamerka - 2399 zł

 

Ceny oczywiście z dupy, bo chcą więcej zarobić na zysku dla sklepu. Co istotne - z dostępnością nie ma problemu. Wystarczy zadzwonić do nich dziś, jutro, po weekendzie i złożyć zamówienie telefoniczne, ew. podjechać do nich, spiszą dane i w piątek, 29 listopada konsola jest do odbioru.

Skąd masz takie info? Na stronie cisza a infolinia nic nie wie na temat dostępności konsoli.

Odnośnik do komentarza

Najtaniej znalazłem gry na PS4 po 239 zł o ile osobiście się ją odbierze. Wykluczyłem sklepy internetowe gdzie jest oferta 229 za grę ale wysyłka podnosi jej cenę to liczby nie opłacalnej nawet jeśli to tylko 1 zł, bo na przesyłkę trzeba czekać. 

 

W playergames. 

Dalej to już leci powyżej 249, 259, 269. skąd te ceny???  :verymad: Media markt Euro AGD, Komputronik. nie mam Saturna w B-stoku  a szkoda. 

Odnośnik do komentarza

Osobiście się  ciesze ze nie mam  takiego chorego parcia na PS4 i podchodzę do nabycia z dużym luzem .A ci którzy się tak srajo, to  co wy myslicie, ze to Ameryka ?bedzie najazd na market po pincet  osób?góra 100 (stawiam na 30)  osob sie ustawi w większych miastach   i tyle :P  to jest polska ,kraj 3 swiata  nie każdego stac wyjac z portfela 2koła i ot tak leciec po konsole .Nie ma się co srać niepotrzebnie .

Edytowane przez Darude
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Osobiście się  ciesze ze nie mam  takiego chorego parcia na PS4 i podchodzę do nabycia z dużym luzem .A ci którzy się tak srajo, to  co wy myslicie, ze to Ameryka ?bedzie najazd na market po pincet  osób?góra 100 (stawiam na 30)  osob sie ustawi w większych miastach   i tyle :P  to jest polska ,kraj 3 swiata  nie każdego stac wyjac z portfela 2koła i ot tak leciec po konsole .Nie ma się co srać niepotrzebnie .

 

Widzę, że nie widziałeś jak kiedyś w Carrefour były PC za 699 zł. Drzwiami i oknami ludzie wbijali.

Z PS4 też tak może być

Edytowane przez CrossSleet
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...