Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wybiera się ktoś z Gdańska na koczowanie przed MM: Grunwaldzka, MM: Matarnia, Saturn: GB?

Ja na 100% jadę na Matarnie. Jedzie ktoś wcześniej na Grunwaldzką, albo do Saturna, tak żeby dać znać co się mniej więcej tam będzie działo? Grunwaldzka i Saturn otwarte są od 9, Matarnia od 10.

 

 

Ja robie po kolei (póki nie dostane sztuki)
 
MM Grunwaldzka - Saturn - Matarnia
 
I w razie potrzeby MM Gdynia.

 

 

No ja jadę na Grunwaldzką, koło 8:30 będę więc mogę dać znać co i jak . Trzymaj transparent z napisem Codename to podejdę :sorcerer:

 

Ok tylko nie zaspać :potter:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

RTV Euro AGD Może i rzetelne ale konsole chcą wydawać klientom dopiero po godzinie 14. Do tej godziny to ja już u nich zrezygnuje z pre ordera. I ktoś inny się ucieszy. 

 

Mój plan jest taki żeby bundla którego nie ma w RTV Euro AGD kupić w MM i dopiero potem pojechać do nich odwołać swoje zamówienie. A potem będe szukał vertical stand o ile gdzieś będzie. W MM na półkach mają tylko kilka gier ale żadnych akcesoriów jak ładowarki do DS4, nie ma też dualshocka 4. Tylko gry. 

jest w ogóle mozliwośc zrezygnowania z pre-ordera w tak późnym okresie ?

Odnośnik do komentarza

A w razie potrzeby MM Zabrze:) Chyba wiekszosci hype sie zbytnio udzielil. Pamietajcie ze Polska to nie Niemcy i wydanie 2000zl na konsole to krok na ktory zdecyduja sie tylko pasjonaci. Premiera Diablo III to zly przyklad jak ktos wczesniej podal bo co innego wydac 200zl na gre a co innego 10 razy tyle. W kazdym mm jest kilkadziesiat sztuk konsol, to samo w saturnach i euro rtv. Kazdy swoj egzemplarz dostanie. Ja nigdzie nie skladalem pre-orderow bo sam pomysl placenia za cos czego nie moge dostac jest pozbawiony logiki. Trzeba pamietac ze takie nakrecanie spirali paniki to swietny chwyt marketingowy. 

Osobiscie tylko dodam, ze jestem z Bialegostoku i przed kilkoma minutami rozmawialem z dzialem konsol telefonicznie i oznajmiono mi ze konsole juz sa i jutro kazdy kto w godzinnach porannych przyjdzie konsole dostanie. Do wieczora moze nie byc bo jednak cenowo mm i saturn klada innych na lopatki. Ja wybieram sie o 8, godzine przed otwarciem do Galerii Bialej.

Odnośnik do komentarza

Codename&Słupek: Ja planowałem też z rana robić tour Grunwaldzka - Matarnia, ale zrezygnowałem i po prostu pojadę na Matarnie wcześniej.

 

Dam wam znać jak to się będzie kształtowało na Matarni, czy jakaś kolejka będzie się tworzyła itp. Na pewno wrzucę tu info, bo będzie mi się nudziło pod sklepem :)

 

 

Ehh... Niech te zamieszanie i niepewność się już skończy. Mam tego dość, za bardzo się nakręciłem na tą zabawkę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

czy wszyscy z euro którzy zamawiali kurierem dostali już potwierdzenie wysyłki tylko nie ja? Wciąż mam przygotowywanie do wydania kurierowi i nie wiem czy dzwonić i truć im dupę

 

spokojnie dostaniesz ja też czekam na maila z potwierdzeniem ale wiem ze dostane go w koncu bo zamawialem za pobraniem a wtedy to idzie innym kurierem

Odnośnik do komentarza

 

czy wszyscy z euro którzy zamawiali kurierem dostali już potwierdzenie wysyłki tylko nie ja? Wciąż mam przygotowywanie do wydania kurierowi i nie wiem czy dzwonić i truć im dupę

 

spokojnie dostaniesz ja też czekam na maila z potwierdzeniem ale wiem ze dostane go w koncu bo zamawialem za pobraniem a wtedy to idzie innym kurierem

 

 

tylko ja już zapłaciłem przelewem

Odnośnik do komentarza

 

RTV Euro AGD Może i rzetelne ale konsole chcą wydawać klientom dopiero po godzinie 14. Do tej godziny to ja już u nich zrezygnuje z pre ordera. I ktoś inny się ucieszy. 

 

Mój plan jest taki żeby bundla którego nie ma w RTV Euro AGD kupić w MM i dopiero potem pojechać do nich odwołać swoje zamówienie. A potem będe szukał vertical stand o ile gdzieś będzie. W MM na półkach mają tylko kilka gier ale żadnych akcesoriów jak ładowarki do DS4, nie ma też dualshocka 4. Tylko gry. 

jest w ogóle mozliwośc zrezygnowania z pre-ordera w tak późnym okresie ?

 

 

Tak, wystarczy przyjść do sklepu w dniu premiery i powiedzieć ze się rezygnuje. Konsola i tak trafi do kogoś innego. Nie ma takiej możliwości żeby się nie sprzedała. 30 listopada sklepy na pewno będą aktualizować swoje stany magazynowe i jak ktoś w warszawie sprawdzi że konsola jest dostepna w bialymstoku to ją stąd ściągnął na czyjeś zamówienie.

 

Szajba będzie trwała jeszcze kilka dni na poczatku grudnia :D

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem, nie mam pre ordera, dzwonilem do sklepu z grami blisko mnie ktory nie jest ani wielka siecia ani marketem. Poza pre orderami maja odlozone pod lada na nazwisko 10 sztuk okolo + jeszcze 25 sztuk wolnych na sklep, tak wiec duzo.

Z drugiej strony amazon mi tu pisze ze jak kupie teraz to dostane w styczniu?

Odnośnik do komentarza

 

 

Czy ja wiem, nie mam pre ordera, dzwonilem do sklepu z grami blisko mnie ktory nie jest ani wielka siecia ani marketem. Poza pre orderami maja odlozone pod lada na nazwisko 10 sztuk okolo + jeszcze 25 sztuk wolnych na sklep, tak wiec duzo.

Podaj nazwę i lokalizację sklepu?

Edytowane przez brzemin
Odnośnik do komentarza

 

 

czy wszyscy z euro którzy zamawiali kurierem dostali już potwierdzenie wysyłki tylko nie ja? Wciąż mam przygotowywanie do wydania kurierowi i nie wiem czy dzwonić i truć im dupę

 

 

spokojnie dostaniesz ja też czekam na maila z potwierdzeniem ale wiem ze dostane go w koncu bo zamawialem za pobraniem a wtedy to idzie innym kurierem

 

tylko ja już zapłaciłem przelewem

Też płaciłem przelewem i również nie dostałem jeszcze maila z potwierdzeniem

Odnośnik do komentarza

 

 

 

czy wszyscy z euro którzy zamawiali kurierem dostali już potwierdzenie wysyłki tylko nie ja? Wciąż mam przygotowywanie do wydania kurierowi i nie wiem czy dzwonić i truć im dupę

 

spokojnie dostaniesz ja też czekam na maila z potwierdzeniem ale wiem ze dostane go w koncu bo zamawialem za pobraniem a wtedy to idzie innym kurierem

 

tylko ja już zapłaciłem przelewem

Też płaciłem przelewem i również nie dostałem jeszcze maila z potwierdzeniem

 

 

infolinia potwierdza że dziś napewno wyślą :)

Odnośnik do komentarza

 

 

No jest w końcu i faktycznie od ceny obniżają jeszcze 100 zł ( były lekkie wątpliwosci ), tak więc 2149 zł za konsolę, dwa pady, kamerkę i KZ. Świetna cena.

Gdzie?

 

 

Saturn, no i dostałem maila, że konsola jest już niby do odbioru :D

 

 

Hm placiles przelewem jak ci przyszedl mail czy przy odbiorze dopiero?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe, ze jeszcze nikt nie gra, tzn nie ma zadnych pracownikow sklepow, ktorzy wczesniej kupili, albo osob, ktore jakims sposobem zalatwily sobie wczesniej konsole.

 

a skąd wiesz że nie ma :D może właśnie grają i nie mają czasu na pierdoły, żeby siedzieć na forum czy na FB  :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...