Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Gdzie najtaniej można zakupić BF 4 ???

Wersja na PS3 w sklepach jest za 160zł, kupujesz, później ten kod z PSS i za około 200zł masz BF4 na PS4.

 

 

 

Hmm zaraz, bo nie wgryzałem się w ten temat za mocno, tzn. że np. znajomy, który ma wersję na PS3 może mi po prostu oddać kod i kupię sobie BF4 za 39 zł ?

 

 

UP.

 

Ja będę przed 10 z pewnością :P

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

no to jeszcze 3 i pol godziny(w pl 2 i pol) :) bylem dzis w GAME'ie i oplacilem moja ps4 i przy okazji byly rozne promocje i przeceny na stuff do ps4, oraz oferty dla ludzi ktorzy preorderowali konsolke:) np byly gry za polowe ceny Lego Marvels i Injustice obie po 25funtow. Dalem sie poniesc i lyknalem obie;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Gdzie najtaniej można zakupić BF 4 ???

Wersja na PS3 w sklepach jest za 160zł, kupujesz, później ten kod z PSS i za około 200zł masz BF4 na PS4.

 

 

 

Hmm zaraz, bo nie wgryzałem się w ten temat za mocno, tzn. że np. znajomy, który ma wersję na PS3 może mi po prostu oddać kod i kupię sobie BF4 za 39 zł ?

 

 

UP.

 

Ja będę przed 10 z pewnością :P

 

Płyta z BF4 z PS3 musi być cały czas w czytniku PS4. Samo pobranie gry z PSS nic nie da.

Odnośnik do komentarza

 

Na jednej warstwie jest 2x3 pudełek x 3 warstwy x3 konsole w srodku = 54 konsole na palecie

 

proszę się zgłosić z dzienniczkiem po lekcji, piątka do wpisania.

 

no czyli wiemy coraz więcej

 

Ja tam widze 4 paki w pionie i 4 w glab x 2 x 3 czyli 32 pudelka x 3 daje 96 szt.

To źle widzisz, bo na palecie jest 48 szt. Na warstwe przypadają 4 pudełka.

Odnośnik do komentarza

Panowie INFO Z 1 ręki (Mojej :D) właśnie wróciłem z MM Okęcie, wawa, zrobiłem obeznanie terenu, zagadałem ze sprzedawcą i ochroniarzem - więc tak: 

 

1. Info od ochroniarza - podszedłem, pytając które rozsuwane drzwi otwierają się pierwsze - powiedział, że wszystkie równocześnie ( na wszelki zwyczaj, żeby nie okazało się, że stoicie pod prawymi jako 1, a tu nagle otwierają się jako jedyne lewe i siema ;d)

2. Info od pierwszego sprzedawcy:

 

ja:"wystawiacie jutro PS4 na sklep?"

s: "Nie"

ja:" Jak to?"

s: "Nie wystawiamy, bo handlowce hurtowi by wszystko wykupili, trzeba podejść do sprzedawcy i 'wziąć coś ala numerka'

 

 

3. Info od 'głównego' sprzedawcy, który ma się zajmować jutro wydawaniem PS4

ja:" Jak będzie wyglądać jutro sprawa z PS4? Słyszałem, że nie będą wystawiane.. ?"

s: "Nie będą, w pierwszej kolejności będą wydawany preordery - osoby będą podchodzić i wybierać, który zestaw chcą, jest około 20 preorderów, około 30 sztuk zostaje na 'sklep'

ja:" Ale jak to będzie wyglądać? Podchodzę, i krzyczę CHCĘ KUPIĆ PS4 ustawiamy się w kolejce i czekamy?"

s:"Sami jeszcze nie wiemy..ale jeśli wszyscy Ci, którzy dziś pytali o PS4 przyjdą jutro, to wystarczy tylko dla 20% osób"

ja:"Ja pier.. :D to rozumiem, że jutro zakładamy sportowe obuwie?"

s:"śmiech.,."

 

Mniej więcej tak to wygląda MM Okęcie.. ja osobiście jadę tam na 6 i będę czekał w samochodzie, szukam kogoś z Wawy, kto chcę się wybrać razem i stać na zmianę pod sklepem, czy czekać razem / jeśli pierwszy dopcha się do kolesia od konsol - zaklepać dwie :D

 

Umawiam się na priv! :D 181 wzrost, 99 waga, 44 bicek :D

 

Po wejściu do sklepu jest dość długi odcinek do przejścia/przelecenia właściwie cała długość sklepu + schody na górę i potem drugie tyle do stoiska z PS4 . KTOŚ CHĘTNY? Gwarantowana miła atmosferka :]

Edytowane przez atoxen
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...