Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

jakie są demka do ściągnięcia? Sprawdzał ktoś?

 

Ja ściągnąłem i ograłem chwile z dziewczyną FIFĘ 2014. Innych demówek nie widziałem na razie.

 

U mnie wszystko działa ok. Nie grzeje się za bardzo ani nic. Pobawiłem się Playroomem i fajnie to działa. Lepiej niż wydawało mi się po filmikach. Z kobitą mieliśmy radochę. Tak samo komendy głosowe całkiem płynnie i przyjemnie działają (chociaż większość jest niepotrzebna - mogę se wejść do menu, albo wrócić do gry jak wracam z kibla).

Ogólnie na chwilę obecną jestem zadowolony. Wszystko działa szybciutko, jest ładnie itp.

 

Trybson: Ja tam jestem zadowolony, że obniżyli cene z 303zł do 279zł :P Nie spodziewałem się niczego więcej.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

powiem Wam że FIFA14 na nextgen to nie jest ta sama gra jest powiew świeżości, także zwracam honor tym na których najeżdżałem że podniecają się copypaste z pastgena :)

 

- inna fizyka i kolizje, lekkie szturchnięcie Neymara albo Xaviego nie skutkuje od razu wywrotką ale widać że typ traci równiowagę/kontrolę nad piłką, fajnie też wyglądają wślizgi, każdy jest inny zależy jak trafisz to albo przewrócisz typa albo jak trafisz jedną nogę to znowu inna animacja i tak dalej, jak najbardziej czuć obecność Ignite Engine

 

- grafika to znacznie lepiej wykonane modele piłkarzy (spodenki i kołnierzyki latają na wietrze hehe) no i stadiony w końcu wyglądają tak jak powinny, to wszystko w 1080p60fps prezentuje się elegancko, może nie ma opadu szczeny jak przy NBA 2k14 ale jest poprawnie

 

- camera agent czy jak tam to nazwali to fajna sprawa, masa slowmo replayów, najazdy kamery na wyróżniającego się piłkarza, takie rzeczy, przyjemny ficzer

 

- strzały i podania, zupełnie nowe animacje, byłem mega zaskoczony jakie akcje mozna teraz robić i jakie strzały wchodzą (na pastgenie nie ma mowy żeby wszedł szczur z 20 metra), strzeliłem Bale'm taką rakietę że palec od razu szukał share buton :] no ale PSN mi nie działa więc nic z tego na razie

 

także dla maniaków piłki skopanej pozycja obowiązkowa

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Jak by ktoś pytał, to jest jeszcze możliwość zamówienia w RTV EURO AGD. Wszedłem z głupa na ich stronę bo czasami zamawiam u nich, a na magazynie centralnym mają jeszcze konsole 2 pady +gra, zamówiłem telefonicznie z odbiorem na niedziele.

PS po(pipi)a ta premiera, jak za komuny gdy srajtaśmę rzucili lub kawałek kiełbasy.

Odnośnik do komentarza

No wiec na wstepie zwracam honor tym ktorzy pisali ze konsoli nie bedzie w sklepach,podsumowanie:

Dzisiaj od 9.00 bylem w trzech panstwach i oto rezultat

Belgia: brak konsol

Niemcy:brak konsol(gosc powiedzial ze dopiero luty/marzec bedzie dostawa <wow>

Luxemburg:brak konsol 

Nikt oczywiscie nie wie kiedy bedzie dostawa :/zobaczymy jak to sie dalej rozwinie

Odnośnik do komentarza

Mam konsolę od samego rana kupiłem jako pierwszy w Piotrkowskim  media markt . Jest poprostu za(pipi)ista . Tylko po paru godzinach grania strasznie bolą oczy.

To na pewno wina konsoli xDDD 

 

Ale teraz na serio, ja z racji mojej pracy i pasji spędzam ok. 12h przed monitorem/TV, polecam każdemu krople do oczu - tzw. sztuczne łzy. Dobre nawilżenie jest podstawą Panowie ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wątpię by gdziekolwiek na świecie szło teraz wejść do sklepu i wziąć PS4 z półki.

W moim MM leżała na legalu jedna sztuka, którą po bitwie o PS4, gdy już zainteresowani poszli, odłożył pewien Pan. Chyba z 15min leżała sobie i nikt sie nie interesował, póki sobie jakiś koleś nie wział ot tak.

Odnośnik do komentarza

 

Wątpię by gdziekolwiek na świecie szło teraz wejść do sklepu i wziąć PS4 z półki.

W moim MM leżała na legalu jedna sztuka, którą po bitwie o PS4, gdy już zainteresowani poszli, odłożył pewien Pan. Chyba z 15min leżała sobie i nikt sie nie interesował, póki sobie jakiś koleś nie wział ot tak.

 

Ja z czystej ciekawości wlazłem do saturna w Katowicach po godzinie 12 kiedy walka o pierwszy rzut opadła i co zastałem? Panowie elgancko wystawili później kolejne sztuki konsoli i można było po lekku bez szarpaniny wziać sobie nawet 5 pudełek;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...