Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem to samo z Xbox 360, po prostu trzymaj konsolę w poziomie, jeśli możesz.

 

 Ogólnie wszystko jest ok, natomiast problem pojawia się jak konsole postawie w pionie. Po włożeniu płyty z KZ konsola zaczyna drgać ( dosłownie zamienia się w wibrator ) oraz mieli płytę jak by miała się rozsypać po czym wyrzuca automatycznie płytę z powrotem

@

Jak narazie będę ja tak trzymał zobaczymy co będzie dalej. 

 

Ja nie mam żadnego problemu żeby wbić na PSN. 

Odnośnik do komentarza

mam ekstremalną polewkę ze sterowania głosem xD podepnijcie mic do pada i już możecie zaczynać :) komendy zaczynają się od "playstation, cośtam"

 

np.

 

- playstation, internet browser

- playstation, the playroom, start

- playstation, go home xD

- playstation, take screenshot

- playstation, back to game

- playstation, destroy xbox

 

itp. itd.

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

mam ekstremalną polewkę ze sterowania głosem xD podepnijcie mic do pada i już możecie zaczynać :) komendy zaczynają się od "playstation, cośtam"

 

np.

 

- playstation, internet browser

- playstation, the playroom, start

- playstation, go home xD

- playstation, take screenshot

- playstation, back to game

- playstation, destroy xbox

 

itp. itd.

 

Ja sterowałem kamerką i działa to bardzo szybko i sprawnie. Mimo małej ilości komend jestem zadowolony z działania (pewnie będą zwiększać).

 

Tak czy siak na tą chwilę przydaje się jak odchodzę od pada i od razu można coś tam podziałać. Wybieranie gier też jest bardzo praktycznie (nie trzeba ich szukać na długiej liście). Zamiast komendy "playstation... home screen" można po prostu nacisnąć 1 guzik ;)

Odnośnik do komentarza

Witam

dostałem dzisiaj takiego maila od EURO:

 

Szanowny Kliencie,

Niestety nie udało nam się zrealizować Twojego zamówienia na konsolę Sony Playstation 4 w dniu premiery.

W związku z tym, chcemy zaproponować Ci zestaw Sony PlayStation 4 + gra Killzone: Shadow Fall w cenie 1999 zł, który został dla Ciebie specjalnie zarezerwowany w naszym magazynie. Zamówienie zostałoby zrealizowane w przeciągu kilku najbliższych dni.

W celu ustalenia szczegółów i zamiany konsoli na dostępny zestaw, prosimy skontaktować się z operatorem swojego zamówienia. Można to zrobić przez skrzynkę pocztową: sklep.internetowy@euro.com.pl

Konsole dzisiaj kupiłem miałem preordera w Sony Centre, więc jeżeli ktoś jest z Lublina i chciałby konsole to moge do nich napisać i oddać ją komuś z tego forum. Nie wiem co u nich znaczy W CIĄGU KILKU NAJBLIŻSZYCH DNI ale może warto spróbować.

Odnośnik do komentarza

Tak na szybko moja ocena ;)

+ wszystko działa bardzo szybko
+ świetny pad! mega wygodny!
+ pad bardzo szybko się ładuje
+ konsola jest BARDZO CICHA!
+ konsola bardzo szybko pobiera aktualizacje!
+ uruchamiam Fife 14 gram meczyk Real - Barcelona i myślę pewnie trzeba sprawdzić swój poziom grania a tu gra zainstalowana oO
+ konsola jest bardzo ładna
+ bardzo dobra cyrkulacja powietrza

- mało trochę tej nowej generacji w grach jednak jest tu minus na siłę gdyż jak wiadomo to dopiero początek i nie można mieć wszystkiego już na starcie ;)
- Sony zapomniało o jedne nóżce :D także nasze konsole są kulawe :D 

Ogólnie jest dobrze! Ba nawet bardzo dobrze! ;) 
 

Odnośnik do komentarza

Macie może pojęcie jak wygląda sprawa z dzieleniem konta w PS Plusie. Teraz Plusa mam z bratem na dwóch konsolach. Na PS4 też będzie można na dwóch konsolach mieć konto plusowe? Czy już może na nowych konsolach obaj będziemy musieli osobno doładowywać konto. To by wielką stratą nie było, ale mam już plusa na jego koncie na rok wykupionego, a pewnie za rok jak doładuję na swoim koncie, to już nie będę mógł grać na swoim ps3, ps4 w gry z abonamentu z innego konta.

Edytowane przez Mantis
Odnośnik do komentarza

Z gory przepraszam za duzo (pipi), emocje jeszcze sie mnie trzymaja, licze na wyrozumialosc modow w ten dzien smile.png

 

Black friday wymieka przy Czeladzkim MM.

 

 

Przyjechalem godzina 9:40, patrze bydlo pod MM, na oko 100 ludzi, mowie sobie no to kur(pipi) po ptakach, szkoda ze zapomnialem telefonu wziac. Ale stoje jak ten cymbal trzymajac sie nadziei ze moze sie uda, (pipi) z tym ze stoje na odludziu. No to stoje, 5 minut, 10 minut, nagle zauwazylem ze prawa strona wejscia jest w ogole nie kryta, wiec przez pozostale 10 minut robilem powolne podchody w te strone.

 

Bylem juz pod samym wejsciem kiedy momentalnie drzwi sie otworzyly (ogolnie to mialem wy(pipi)ane juz [przynajmniej tak mi sie zdawalo] bo mialem bardzo sceptyczne nastawienie co do mojego wyjscia z PS4), ludzie dostali pierd(pipi)ca, ale mi tez sie odziwo udzielilo, szybko wskoczylem pod drzwi poki w pelni sie jeszcze nie otworzyly i zaczalem zapierdalac z ok. 30 ludzmi ktorzy tez mieli podobny pomysl pod stand z ps4, bieg na 100 metrow ze skretami, popychanie sie, sporo ofiar po drodze az w koncu swiety gral w zasiegu wzroku i ostatnie 50 metrow. Dolecielismy w ok 15, wszyscy sie wyje(pipi)ali, w miedzyczasie dobiegla reszta i zaczelismy szarpac PS4, udalo mi sie wyciagnac jedna ze spodu to zaczalem uciekac z innym szczesliwcem, typek wyciagnal telefon, nakierowal na mnie i spytal "to co udalo sie ?" Odpowiedzialem ze tak, bylismy pierwsi przy kasie. Oczywiscie po minucie nie bylo juz ani jednej PS4 na kupce.

 

I tak oto nabylem swoje PS4. Zalujcie ze nie widzieliscie pracownikow, bali sie na glowna alejke wychodzic w obawie o staranowanie, jeden hardkor z kamera stal i krecil, szkoda mi troche Xboxow 360, byly zaraz obok kupki z PS4, wszystkie Xboxy zostaly roz(pipi)one na cala alejke w tym amoku, zdenerwowany kierownik stoiska powiedzial i tu cytuje: "ciekawe kto kur(pipi) zaplaci za te xboxy".

 

Fajny dzien, zachowalem sie jak cebula, nie wiem co we mnie wstapilo, ale dzien spoczko.

 

Over and out.

 

 

 

Maly update co do tej sytuacji: "Po ogólnym wywiadzie środowiskowym po rozpoczęciu sprzedaży PS4 w Media M1 Czeladź: ofiary zadeptane:1, zniszczone regały:2, ofiary w postaci obsługi salonu:1"

 

lol.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...