Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

dla tych co chcą youtube na ps4...

 

 

Missing YouTube on your PS4? Here's how to fix it. 

 

While there is no native YouTube app (yet) for PS4, there's a way to get back an almost exact replica. Almost.

It's not as easy as a native app. It's not as direct, but it's at least acceptable.

1) Open the Internet browser
2) Go to "http://www.youtube.com/tv"
3) You'll now see the 'native YouTube app' that we had before

Additional steps for 'optimal' experience:

- Use the square button to go full screen
- If used frequently, the "YouTube TV" page will show up on your "Frequently Used Pages" list, for even quicker access

Bookmark
You can also create a bookmark for quick access. When you are on the webpage "http://www.youtube.com/tv", press the "Options" button and select "Add boodmark".

Once it is in your "Frequently Used Pages" or "Bookmarks" list, it's not that bothersome. Sure, it is still one or two steps more than before - but at least we can use YouTube.
Odnośnik do komentarza

Czyli tak: konsola która podobno nic nie potrafi a wszyscy chcą ją mieć? Hmmm...

 

 

Efekt zbyt długiej generacji.

 

Dzisiaj podejście nr 2. Tzn. Ja się z miejsca nie ruszam, ale wysyłam w miasto swoich ludzi :ninja:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dla mnie ważne, że na ps4 też jak na ps3 jest aplikacja NBA Game Time do oglądania NBA dla posiadaczy legue pass. To jedyna funkcja oprócz grania do czego wykorzystuje ps4.

 

Kurde ale szczerze współczuje osoba które nie mogą dostać ps4 bo to świetny sprzęt, teraz myśle sobie, że miałem w sumie mega farta, bo bez pre ordera w sumie na luzie chwycilem bundla z KZ i ac4 na premierę.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Wieści z forum pssite.pl

 

 

Raport z Lublina:) Konsole już powinny być! Niestety pogoda pokrzyżowała plany kierowcom. W każdym bądź razie będą dzisiaj w MM.

 

 

Saturn bronowice krakow. Kolejka 15 osob

Beda pozniej o ktorej nie wiadomo
Stoje w kolejce po wydanie jestem 4 rzekomo ma starczyc dla kazdego.
Konsola plus killzone 1849
Full zestaw 2349

 

 

Kupiłem właśnie PS4 w Euro RTV AGD  w CH Dąbrówka w Katowicach. Jest jeszcze kilka sztuk - cena 1899. Sklep urządził wyprzedaż nieodebranych Pre-orderów.

138385136288.jpg

 

Powodzenia w łowach!

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

fuck it MM ... heh zadzwonili do mnie że będą dziś lub w poniedziałek mieć konsole ale nie dla mnie na wymiane bo zestawu z kz i AC nie będą mieć. Gołej mi nie mogą dać bo wykorzystałem kod w Assassin Creed  więc doradzają serwis.... Ja pierd... co ma wspólnego gra z samą konsolą. Są golasy więc mogliby mi wymienić albo bundla z kz w końcu takie oficjalnie były a ac dodawali ekstra.... . Nawet kasy nie odzyskam bo wykorzystałem kod.  Mam nauczke na przyszłość

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś nie ma konsoli a ma straszne ciśnienie na nią to zapraszam do mojego miasteczka, Nowogard Zachodniopomorskie.

Konsola goła stoi od tygodnia od piątku i czeka aż ją ktoś kupi.

Co do braków systemu to uwierzcie mi ja miałem konsole ps3 na premiere 23.marca 2007 i było dużo gorzej z dostępnością a także oprogramowaniem.

Wydadzą dużą łatkę, aktualizacje systemu ze wszystkimi zgłoszonymi problemami i będzie dobrze.

 

Teraz się okazuje że tu na forum piszą "sony mogło przesunąć premierę to by więcej konsol naprodukowała"

To co teraz się okazuje że przesunięta premiera w japoni to jednak nie taki zły pomysł jakby mogło się wydawać ?

A ile wcześniej tu w tym temacie było głosów że Pierwszy raz dostaniemy jako Europa konsole na premierę, chcieliście mieć pierwsi to teraz trzeba czekać.Konsol ps3 było 1 tyś na premierę i nikt nie narzekał.

Odnośnik do komentarza

A ja nie zaluje (pierwszy raz, w 80% zawsze zaluje impulsywnych zakupow:P) ze kupilem PS4 i ze kupilem tak wczesnie. Konsola daje mi mnostwo radochy, Fifa jest cudowna, Resogun wyglada wysmienicie. Ja nie wiem jak to robicie ze macie TYLE czasu ze niby nie ma w co grac. Mi fifa w multi zabiera duzo czasu, jakbym mial dodac do tego jeszcze killzone multi/inna gre to nie wiem gdzie sie zmieszcze w czasie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

OK, czara goryczy się przelała. Dziewczyna zadzwoniła do mnie, że właśnie była w Saturnie w Krakowskiej i ludzie już stoją do kas z plejkami, ale facio powiedział, że i tak by nie dostała, bo były -UWAGA- zapisy. Są również zapisy na nastepną dostawę (12-13), ale też wyczerpane. ZAPISY!!! JAKIE ZAPISY?!!! DZWONIŁEM NA INFOLINIĘ CHYBA Z 7 RAZY I PYTAŁEM ZA KAŻDYM RAZEM O MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI, ALE MÓWILI, ŻE NIE PROWADZĄ ZAPISÓW. KU.....!!!

 

Olewam PS4, poczekam kilka miesięcy, SONY i sklepy niech upadną na ryj i niech się sami proszą o moją kasę (nie ma bata, że kupię to ścierwo za 1900zł w EURO RTV AGD).

Odnośnik do komentarza

Panowie mam ps4 od dnia premiery z grami bf4 i kilzone i fifa 14 powiem tak. Szału niema a dlatego że niema za bardzo w co grac. W dualschock 4 wycierają się gałki . Darował bum sobie kupno ps4 teraz , ceny za golasa 1999 zł to jakaś żenada. BF4 przeszedłem całe czas single player ok 4 godziny  co to (pipi)a jest . Za gre wartą 259 zł . Panowie nie podpalajcie się poczekajcie do lutego a wtedu ceny spadną , zostaną poprawione pewne niedoróbki , będzie więcej gier.

  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...