Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 Dziś dostałeś?

 

 

Już mają na magazynie biała i czarną. Zamówiłem do sklepu, ale na razie cisza o wysyłce.

 

Jak sie bedziesz wybieral po konsole to daj znac, czy luzem sporo sztuk lezy. Bo jak z kurierem nawala - to sie wybiore do sklepu osobiscie.

 

Ja odbieram na Długiej, wiec szału bym się nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza

Jak będziecie we wtorek to dajcie znać czy jest made in china a może jakimś cudem np biała made in japan ;) i jaki kod produkcji białej i czarnej bo ja chyba kupię z Destiny czarną ale boję się że zrobią jak z Last of Us że do pozostałości najstarszych konsol dorzucą Destiny i będą wciskać ludziom. Dajcie znać jak odbierzecie swoje bo w sklepie mi nie  otworzą pudełka pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

zarezerwowalem wlasnie biala ps4 w euro agd, kurcze teraz sie waham czy brac czy nie ta przedluzona gwarancje, chca sporo za nia i tylko na 3 lata, w media jest taniej i na 4lata ale jak ktos pisal ekskluzywnosc na bialy kolor ma euro agd

Jeżeli zależy ci na przedłużonej gwarancji to polecam ci www.redcoon.pl Za 190zł masz 5-cio letnią gwarancję z ubezpieczeniem.

Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj w Koszalińskim Euro to nie mają jeszcze tych bundli z Destiny, nie wiedzieli kiedy będą. Gościu mi powiedział, że jak zamówię w sklepie, to mogę czekac i dwa tygle, a jak online to za dwa dni mogę mieć konsolę, ale miał napisane na plakietce "pratkytant" to od razu obstawiłem, że jest idiotą. Ale powiedział, że jak przyjda białe to mi otworzy pudełko i będę mógł sobie pooglądać. Przy okazji mieli dwie konsole na stanie - gołą za 1699 zł i TLOU bundle za ... 1599zł. Nie potrafił mi wytłumaczyć dlaczego goła jest droższa, więc nie jestem przekonany, czy chcę kupować w tak kompetentnym sklepie. 

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

Pytanie mam czy pudełka z bundlami mają plomby?

 

wszystkie pudła z PS4 mają plomby, albo taśma sklepowa dookoła pudełka + taka przezroczysta nalepka

czytam Twoje posty, widze że jesteś już ostro napalony na PS4 i chcesz wybrać jak najlepsza rewizje

co moge Ci poradzić poczekaj  jeszcze pare dni i poszperaj na google może znajdziesz gdzieś galerie białej konsoli i będzie gdzieś napisana rewizja

jeśli ta z bundle Destiny okaże sie 4A (choć nie powinna) bierz bundle WD, jeśli będzie 4B lub wyżej wiadomo

 

ja znalazłem tylko oznaczenie data code na pudełko na fotce (mowa o Destiny) i jest to wersja ta sama co TLOU, ta wersja ma inny moduł wifi (chodzi o hadrware), tyle że TLOU było 4A

 

ja jednak nie bede miał info o rewizji, bo ten gość którego pytałem nie będzie miał tych bundli u siebie

co do 190zł za 5 lat dobra opcja, ja jak kupowałem 3msce temu też nad tym myślałem, ale wtedy wychodziło 500zł coś, wiec nie opłacało sie

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Yebać te rewizje, nigdy się tak nie kupi konsoli, bo zawsze będzie nowsza. Potem będzie sie czekać na bundle z Driveclubem, potem z Orderem i zagra się na konsoli w lutym, bo na Wieśka, już nie będzie wyboru. Co to za różnica, czy 4B, czy 4C, to samo w środku. Najwyżej się poowija konsolę recznikiem miesiąc przed końcem gwarancji, niech się zagrzeje w (pipi)ec i wymienią na najnowszą rewizję, hehehe #polaczek

Odnośnik do komentarza

jaka różnica? a no np. choćby to, kończe temat rewizji bo kto ma troche rozsądku sam wie o co mi chodzi

 

 

 

http://www.dualshockers.com/2014/06/07/new-dualshock-4-with-possible-different-battery-and-wireless-certified-by-the-fcc-label-discovered/

jeszcze to, pad o Destiny będzie miał zdaje sie lepszą baterie

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

No ale dla pada za 100 parę złotych wstrzymywać się z kupnem konsoli miesiącami? Jak wypuszcza nowsze, to będa na półkach, starego sie sprzeda i już. Tak samo jak było z Sixaxisem. I tak trzeba będzie za półtora roku kupić nowego pada, bo albo gumki się zetrą, albo żywotność baterii diametralnie spadnie, więc to chyba nie jest selling pointem.

Odnośnik do komentarza

Dobra Fanek, nie zrozum mnie źle, robisz dobrą robotę z tymi rewizjami i ja sie wcale nie czepiam, jesteś dobrze poinformowany i daj cynk jak będzie wiadomo jakie wersje są z Destiny i czy wsadzili w pady pojemniejsze baterie bo wtedy będę bardziej świadomy przy kupnie i kupię lepszą wersję jakby co.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja tak sobie myślę że skoro tylko w Euro ileś sztuk będzie białych na całą Polskę to może będzie to wersja z Japonii i może jakaś nowa wersja ;) ale to tylko marzenia też mam prośbę do was jakie wersje są z białą z destiny i z czarną z destiny jak ktoś kupi niech da znać z góry dzięki bo też się zapaliłem na zakup tylko chcę jak najlepszą wersje skoro mam wydać tyle kasy pozdrawiam wszystkich 

Odnośnik do komentarza

Już jutro odbieram konsole z destiny także nie będę na nic czekał. 

Zaczyna mnie powili irytować to pisanie o data code, No i jak będę miał 4A to co sie stanie? Nie ma żadnych dowodów na to, że cokolwiek zmienili w każdej kolejnej rewizji, są tylko domysły. Jedynie pad, który już widzę (o matko) będzie miał pojemniejszą baterię, kolejne pieprzenie, które niewiadomo czy się sprawdzi. Najlepiej do wersji slim czekać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiem knrwa!

 

Wykonanie jest nie najlepsze to wiem ale mi chodzi tez oto że nie każdy kto kupił pierwszy rzut konsoli to automatycznie zdarł swoje analogi. Moje jak i innych są w bardzo dobrym stanie a pady mamy takie same, z tej samej partii produkcyjnej. 

 

DS3 miał lepsze gumy to się nie zdzierały, DS4 ma gorsze ale nie u każdego ta syfna guma rwie się tak samo. Aż po tym co napisałeś sprawdziłem dokładniej swoje dwa DS4 i jedyne co zauważyłem to że guma na dole analoga jest bardziej śliska niż na górze. Tak jak popychasz analoga w górę aby np. postać poruszała się do przodu to właśnie tam gdzie jest dotyk palca z analogiem jest on bardziej śliski. Ale gumy jest tyle samo. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...