Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam białą z rewizji 4C. Gumki na analogach wyglądają na porządne, lepiej wykonane niż w pierwszym rzucie. Bateria to 5V 800 mA, ale nie mam pojęcia czy jest lepsza :)

a skąd wiesz jaka bateria jest, rozbierałeś czy znalazłeś gdzieś info?

 

 

Przecież na spodzie pada j(każdego) jest info o modelu, serii, pojemności baterii i napięciu :confused: Ja pierdziele, (pipi) w koło o wersjach konsol, na pamięć już wiesz jakie bundle jakie mają wersję, gdzie tego szukać - a nie pokusiłeś się nigdy zajrzeć pod spód pada?

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć białej: https://www.flickr.com/photos/playstationblog/sets/72157646978149027

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

na stronie euro już niestety białe z destiny się skończyły faktycznie nakład był niewielki ;OOOOO mam nadzieje że czarne z destiny też są 4c niech ktoś potwierdzi kto kupi pozdro

 

To ile było tych białych konsol w euro, CZTERY ???  :cray: Pół miasta dziś zjeździłem i wróciłem bez PS4. W media tylko czarne a w Euro nawet tego nie mieli. Tylko jakieś kartonowe pudełeczka reklamowe z wizerunkiem białej i czarnej NadKonsoli. 

Odnośnik do komentarza

 

na stronie euro już niestety białe z destiny się skończyły faktycznie nakład był niewielki ;OOOOO mam nadzieje że czarne z destiny też są 4c niech ktoś potwierdzi kto kupi pozdro

 

 

To ile było tych białych konsol w euro, CZTERY ???  :cray: Pół miasta dziś zjeździłem i wróciłem bez PS4. W media tylko czarne a w Euro nawet tego nie mieli. Tylko jakieś kartonowe pudełeczka reklamowe z wizerunkiem białej i czarnej NadKonsoli.

W koszalińskim MM powiedzieli mi, że jutro przyjadą do nich białe konsole z Destiny. Nie wiadomo kiedy dostaną białe headsety. Być może w innych Mm to samo, a Euro miało chwilową wyłączność.

Odnośnik do komentarza

Udało się.  :yes:

 

Przeczytałem na forum wczoraj post, sprawdziłem i rzeczywiście białe konsole zniknęły ze strony Euro.

 



na stronie euro już niestety białe z destiny się skończyły faktycznie nakład był niewielki ;OOOOO mam nadzieje że czarne z destiny też są 4c niech ktoś potwierdzi kto kupi pozdro

 

Ale mimo to pojechałem w nadziei że jednak dostanę. W MM nie było pytałem się o białe to mi tylko zaproponowali czarną. Pojechałem do Euro ale powiedzieli że nie mają na stanie. Więc wróciłem z płaczem do mieszkania i wyżaliłem się na forum. Po czym znów z ciekawości wszedłem na stronę Euro, i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem Biała konsola jest. Ale !!! No właśnie nie można było złożyć rezerwacji przez internet a jedynie sprawdzić w których sklepach produkt jest dostępny. Tak to wyglądało 

snap.jpg

 

Chwyciłem za telefon i na infolinii kumaty gościu powiedział że konsole są niedostępne w sklepie internetowym ponieważ wszystkie są zamówione !!! A jest ich bardzo dużo. Więc sprawdził gdzie są jeszcze nie zarezerwowane sztuki i powiedział że jest możliwość odebrać konsolę w innym Euro, tam akurat nie jeździłem więc zrobił mi rezerwacje wskoczyłem w auto i 

 

20140910_184627.jpg 20140910_184815.jpg 20140910_164323.jpg 20140910_162733.jpg 20140910_163505.jpg

 

Wróciłem, poprzenosiłem sejvy na pen drive, de-aktywowałem konto, pokasowałem wszystko z czarnej PS4, uroniłem łzę i powiozłem na pocztę wysłać dla gościa który ją wczoraj kupił. :banana:  Destiny też pogoniłem nie interesuje mnie. Wracam grać w metro, zostało mi kilka pucharków i dwie platynki wpadną już na nowej PS4. Na żywo konsola wygląda wręcz ZAJ3BIŚCI3 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...