Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze przyznam ze gralem w Destiny bo akurat byla okazja i zaznacze ze jestem raczej graczem singlowym ale gierka zrobila na mnie pozytywne wrazenie ze wzgledu na mila rozgrywke spoko przeciwnikow fajne postacie i co najwazniejsze swiat bo mimo ze gralem tylko na ziemi i ksiezycu widze potencjal jezeli chodzi i mozliwosci tworcow i fajny klimat opowiesci i mozliwosci poruszania sie po kosmosie

 

 

Ale i tak moja nr 1 gra ps4 mysle ze bedzie Far Cry 4

Edytowane przez ari9217
Odnośnik do komentarza

Szczerze przyznam ze gralem w Destiny bo akurat byla okazja i zaznacze ze jestem raczej graczem singlowym ale gierka zrobila na mnie pozytywne wrazenie ze wzgledu na mila rozgrywke spoko przeciwnikow fajne postacie i co najwazniejsze swiat bo mimo ze gralem tylko na ziemi i ksiezycu widze potencjal jezeli chodzi i mozliwosci tworcow i fajny klimat opowiesci i mozliwosci poruszania sie po kosmosie

Nie warto, serio.

Najlepsze już widziałeś.

Grę przechodzisz w 3 godziny  a potem powtarzasz w kółko dla lepszej zbroi.

Gra nie ma fabuły ani postaci.

Odnośnik do komentarza

Orientuje sie ktos czy znajde gdzies jeszcze zestaw ps4 + fifa 15? Za 1699 lub taniej? Do piatku jeszcze byly w tych wszystkich sieciowkach teraz pusto:( albo poradzcie jakis zestawik tak do 1700 z jakas gra lub bez gry taniej?

W gazetce Tesco jest goła za 1499 do 15-ego.A fifke nową na allegro za mniej niż 200 już możesz bez problemów kupić.

Odnośnik do komentarza

 ja grając w Wolfenstein: The New Order na PS3 na 24 calach gra wyglądała b.dobrze ale jak włączyłem na 55 calach to gra wyglądała fatalnie jak za mgłą , dlaczego tak było nie wiem. Było tylko tak w przypadku tej gry w innych grach bez problemu. Mi się wydaje ze przy większymobrazie wyszły niestety niedoróbki producenta. Jak jest na PS4 nie wiem bo jeszcze nie miałem okazji porównywać na kilku TV. a co do pytań o różnice między PS3 a PS4 to u mnie na 24 calach gdzie miałem podpiętą PS3 jest znacząca.

Odnośnik do komentarza

czyli ogólnie mówiąc na takim tv: http://www.philips.pl/c-p/32PFL5405H_12/seria-5000-telewizor-lcd-z-technologia-pixel-plus-hd/dane-techniczne (wrzucam link jeszcze raz, bo tamten się zepsuł) Będzie widać znaczną różnice między next genem a past genem? Po prostu chcę się cieszyć ps4, ale w extrimie napisali, że by w pełni się cieszyć nową generacją 32 cale już nie wystarczą. Dlatego się zaniepokoiłem, a dokupować na tę chwilę telewizor do konsoli troszkę mi się nie uśmiecha.

Odnośnik do komentarza

Po prostu chcę się cieszyć ps4, ale w extrimie napisali, że by w pełni się cieszyć nową generacją 32 cale już nie wystarczą.

Chodzilo o 32 cale, ale HD ready :].

Cale maja znaczenie przy odleglosci w jakiej siedzisz przed TV. Full HD 32 cale spokojnie wystarcza do komfortowego grania pod warunkiem, ze nie bedziesz daleko siedzial - max okolo 2/2,5 metra.

Edytowane przez psmaras
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Po prostu chcę się cieszyć ps4, ale w extrimie napisali, że by w pełni się cieszyć nową generacją 32 cale już nie wystarczą.

Chodzilo o 32 cale, ale HD ready :].

Cale maja znaczenie przy odleglosci w jakiej siedzisz przed TV. Full HD 32 cale spokojnie wystarcza do komfortowego grania pod warunkiem, ze nie bedziesz daleko siedzial - max okolo 2/2,5 metra.

 

 

IMO przy naprawdę małym metrażu pokoju dobra 32" Full HD > 40"+

Choć sam pewnie już nie mógłbym się przerzucić na mniejszy rozmiar niż 40", niezależnie gdzie bym mieszkał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Domyślam się, że im więcej tym lepiej, bardziej mi chodziło o to czy różnica pomiędzy x360 a ps4 na tym telewizorze będzie na tyle wyraźna, że odczuję, że mam next gena :)

 

Dobra to teraz kolejne pytania laika (moja ostatnia konsola sony to ps2), bo jestem zdecydowany w 100% i w listopadzie kupuję

 

-Warto kupić taniej używaną konsolę powiedzmy kilka miesięcy i na gwarancji? Jakie pytania zadać sprzedającemu, kumpel radził bym zapytał czy niebanowana ale co jeszcze.

-Jak to jest z ps plus, dotychczas miałem xboxa360 i kupowałem golda. Czy bez plusa można grać online?

-Jak jest z używanymi grami typowo sieciowymi na ps4. Np diablo na pc można kupić tylko nowe bo unikalny kod przysługuje by stworzyć nowe konto. A co z konsolą?

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

-Lepiej nówkę zwłaszcza, że teraz konsole są póki co jeszcze dość awaryjne

-ps plus teraz to jest praktycznie to samo co gold, kupujesz żeby grać online plus dostajesz co miesiąc gry i działają one dopóki masz wykupioną subskrypcje

-można kupić konta z grami, które sciągasz i bedą działać na twoim (czego raczej nie polecam), albo możesz z kimś składać się we dwóch na gierki bo będą działać na dwóch konsolach

Odnośnik do komentarza

-można kupić konta z grami, które sciągasz i bedą działać na twoim (czego raczej nie polecam), albo możesz z kimś składać się we dwóch na gierki bo będą działać na dwóch konsolach

On się pytał o gry sieciowe, a ty z cebulowymi kontami wyjeżdżasz.

 

Normalnie możesz kupować używki, nie ma tam żadnych kodów aktywacyjnych, online passów itp.

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

-można kupić konta z grami, które sciągasz i bedą działać na twoim (czego raczej nie polecam), albo możesz z kimś składać się we dwóch na gierki bo będą działać na dwóch konsolach

On się pytał o gry sieciowe, a ty z cebulowymi kontami wyjeżdżasz.

 

Normalnie możesz kupować używki, nie ma tam żadnych kodów aktywacyjnych, online passów itp.

 

 

 

Sorki, dziwnie sformułował to pytanie i mi się poje.bało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...