Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Niecałe dwa tygodnie temu zakupiłem w końcu swoją nową zabaweczkę - bielutka PS4 z DriveClubem. Konsola kupiona głównie po to żeby ograć Infamousa i wstępnie mogę powiedzieć, że jestem zachwycony. Zastanawiałem się czy nie poczekać tak do końca Q1 2015 ale chęć ogrania czegoś przed Świętami była mocniejsza. Wszystko śmiga super szybko i jest to oczywiscie za(pipi)ista odmiana od PS3 i miła kontynuacja płynności działania PSV. Pad genialny. Miałem wszystkie generacje DualShocka i nie myślałem że uda się przebić wygodę używania klasycznego pada Sony. Wszystko super poza gałkami które podobno w białych DS4 są już wytrzymalsze ale nadal sprawiają wrażenie czegoś co się może zniszczyć. Świetny bajer z dotykowych touchpadem i tylko żałować że giereczki marnie z tego korzystają (jakoś niedługo zrobię sobie test grania tym cudem w Civke na kompie). Z góry mówię, że posiadam pada od Xboxa 360 (edycja PC z receiverem) i DS4 jest dlamnie dużo lepszy (poza materiałem z jakiego wykonane są analogi).

 

Świetne pierwsze gry (no może nie koniecznie mówie o tym co w PS+), cross game chat (nareszcie bo to jedyne czego mi poza płynnością XMB brakowało w PS3), szybko działający sklep i szybkie menu samej konsoli.

 

Nie było pre-ordera, nie kupowałem na premierę ale ogólna szajba jest :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dziś nadszedł czas i na mnie - bundle z Infamousem, przymierzałem się do kupna od dłuższego czasu. Krótko mówiąc jestem zachwycony - jak dla mnie pad jest super, wygodnie się go trzyma (mam nadzieję, że u mnie gałki wytrzymają parę dni bo zamierzam sobie na wszelki wypadek sprawić nakładki). Bardzo miłe przejście z PS3 na PS4 jeśli chodzi o menu - chodzi niesamowicie płynnie, a i pierwszy tytuł startowy zrobił na mnie wrażenie jeśli chodzi o grafikę i fabułę jak do tej pory - oby tak dalej i zostały tylko te przyjemne wrażenia jeśli chodzi o najnowsze dzieło Sony. :)

Odnośnik do komentarza

Kurde w zlym temacie wczesniej napisalem i tutaj powtorze moje zapytanie:

 

Jak myslicie, warto sie bawic w te dodatkowe ubezpieczenia w przypadku ps4? Powiem szczerze ze troche mnie interesuje opcja 4 lat gwarancji z opcja zabezpieczenia od uszkodzen mechanicznych. Tymbardziej ze to sprzet ktory bedzie mial dosc niezly przebieg obstawiam.

Odnośnik do komentarza

Kurde w zlym temacie wczesniej napisalem i tutaj powtorze moje zapytanie:

 

Jak myslicie, warto sie bawic w te dodatkowe ubezpieczenia w przypadku ps4? Powiem szczerze ze troche mnie interesuje opcja 4 lat gwarancji z opcja zabezpieczenia od uszkodzen mechanicznych. Tymbardziej ze to sprzet ktory bedzie mial dosc niezly przebieg obstawiam.

Nie warto, to jest tylko naciąganie na kasę, jak przyjdzie co do czego to będą wciskać że z Twojej winy itp itd. Najlepsza jest podstawowa gwarancja na 2 lata.

Odnośnik do komentarza

 

Hello,

Poluje na biala ps4, ale GTA V ogralem na poprzedniej generacji. Ma ktos info jakie beda kolejne bundle z biala i kiedy wyjda?

Pozdro

 

 

W MM Poznań jak kupowałem swoją białą z GTA 5, widziałem też bundle - biała z FAR CRY, w kartonie jeszcze nie wypakowane na półki

Na pewno biala w bundlu z Far Cry 4? We Wroclawiu widzialem w Saturnie tylko czarne konsole w bundlu z ta gra...

Odnośnik do komentarza

 

Kurde w zlym temacie wczesniej napisalem i tutaj powtorze moje zapytanie:

 

Jak myslicie, warto sie bawic w te dodatkowe ubezpieczenia w przypadku ps4? Powiem szczerze ze troche mnie interesuje opcja 4 lat gwarancji z opcja zabezpieczenia od uszkodzen mechanicznych. Tymbardziej ze to sprzet ktory bedzie mial dosc niezly przebieg obstawiam.

Nie warto, to jest tylko naciąganie na kasę, jak przyjdzie co do czego to będą wciskać że z Twojej winy itp itd. Najlepsza jest podstawowa gwarancja na 2 lata.

 

 

To jest wlasnie dziwne i temu o to pytam, jak taka gwarancje wzialem na plazme to w momencie roz(pipi)ania matrycy za bardzo nie musialem tlumaczyc co sie stalo ze sie roz(pipi)a.lo i bez wiekszego gadania po tygodniu mi wymienili rozwalona plazme na nowke sztuke.

Odnośnik do komentarza

No bo tak to działa. Jak zapłaciłeś za dodatkową to wymieniają bez pytań. Inna kwestia czy warto? Ja mieszkam sam i mi konsola sama nie spadnie z szafki RTV na której stoi, żaden dzieciak mi kablem nie szarpnie i nie strąci jej. Więc dla mnie taka dodatkowa gwarancja jest nie potrzebna. Bo obejmuje też uszkodzenia mechaniczne. 

 

Na większe droższe rzeczy warto ją mieć, kuchenka indykcyjna, lodówka, pralka, telewizor. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiesz co przy ps3 mialem takiego niefarta ze przerobilem 4 konsolki, tymbardziej ze pewnie tutaj jest ten sam myk z gwarancja ze nie dostajesz nowego sprzetu ani swojego naprawionego tylko dostajesz jakas konsolke naprawiona po kims (ja oddalem swoja konsolke przez problemy z laserem, a dostalem 2 razy konsole po prostu w gorszym stanie technicznym niz moja z sypiacym sie laserem). Wiec po prostu chcialbym przez 4 lata (bo o tyle tez przedluza sie sama gwarancja) miec spokoj i wiedziec ze jak sie z(pipi)ie to po prostu dostane nowy sprzet.

Odnośnik do komentarza

 

 

Hello,

Poluje na biala ps4, ale GTA V ogralem na poprzedniej generacji. Ma ktos info jakie beda kolejne bundle z biala i kiedy wyjda?

Pozdro

 

W MM Poznań jak kupowałem swoją białą z GTA 5, widziałem też bundle - biała z FAR CRY, w kartonie jeszcze nie wypakowane na półki

Na pewno biala w bundlu z Far Cry 4? We Wroclawiu widzialem w Saturnie tylko czarne konsole w bundlu z ta gra...

 

 

Kurde teraz jak patrzę na MMonline i widzę brak z białą to sam się zastanawiam.

Ale raczej to była biała bo przez chwilę sam zastanawiałem się czy nie zabrać ten bundle zamiast z GTA, a interesowała mnie tylko biała wersja

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...