Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

To mnie wlasnie denerwuje, redakcje dostaja za darmo, a teraz jeszcze jacys smieszni YouTuberzy.
Ja bym ja chcial normalnie kupic nawet za te 500€, a nie za darmoche dostac, ale nie bo Sony swietuje 20 rocznice w ciekawy sposob - konsole dostaja wybrancy, osoby ktore jakims cudem wygraja w konkursie albo bogacze, ktorych stac zeby zaplacic kilka tysiecy funtow na eBayu..... :angry:

 

Niech sobie sami swietuja ta 20 rocznice.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z jednej strony jest to fajny sposób by dorwać limitke, bo w tym momencie jej wartość (przynajmniej w europie, bo z tego co sie orientuje to w usa mozna bylo ja kupic bez problemu? Chociaz sony mowilo cos o cenie 500 euro u nas, takze nie rozumiem tego do konca) wzrasta i posiadanie limitki to brzmi dumnie (przynajmniej dla szarego czlowieka jakim jestem) 

Wracajac jeszcze do jutuberów. Nie zebym kazdemu zagladal do kieszeni (wait, przeciez dostaja ja za darmo) ani był zawistnym polaczkiem ale to wygląda tak: najpierw kazdy dostał po edycji #4theplayers gdzie dostali czarna konsole z starterem 5 gier w bundlu + sygnowany ich ksywa standzik specjalny, nastepnie sony wysyła kazdemu znowu biała konsole z destiny a teraz szarą limitke. nosz (pipi)a, nie za dobrze maja? Czy po prostu jestem typowym polakiem? 

Ale spoko, jak wygram limitowaną PS4 w ich konkursie to zapomne o całej sytuacji i dalej Sony bedzie na zawsze w moim sercu <3

Odnośnik do komentarza

"Najzabawniejsze", że wystarczy po prostu zyskać kilkuset subskrybentów i już dostajesz sporo ciekawego stuffu. Nie wiem jak wiele potrzeba, by wysłali Ci konsolę "do testów", ale dostając ją też zgadzasz się na publikowanie materiałów z tym związanych i promocję sprzętu (co jest IMO ze strony Sony bardzo dobrym posunięciem), więc spoko ;)

 

Inna sprawa, że wstawiając te wszystkie filmy i robiąc to co robią po prostu sobie na to zapracowali. Taki mamy dziś rynek - ludzie w stylu Rocka czy Roja są opiniotwórczy i mają bardzo dużą siłę przebicia, tak jak YouTube zresztą ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra tylko nie kumam po co wysylaja redakcjom i tym bardziej jutuberom te limitowane konsole - kurde jest ich ograniczona ilosc, a oni jeszcze byle komu rozdaja. To ma byc dla graczy, a nie dla redakcji czy wlasnie takich kolesi, ktorzy juz i tak dostali kilka konsol za free od Sony.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym ta konsole chcial po prostu kupic, nawet za te 500€, nie licze na wygrana gdzie bym ja mial za free.

 

Jutuberzy maja za darmoche, a niektore osoby kupuja za niecale 20 Funtow i sprzedaja zeby zarobic, ja bym ta konsole chcial dla siebie - do grania, a nie zeby stala jako kolekcjonerka.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

No nie tylko bo ma bardzo fajne wzory na obudowie i touch-padzie, wiec nie chodzi o same indywidualne numery czy szary kolor - calosc po prostu bardzo dobrze sie prezentuje. Jednak jak wiadomo to kwestia gustu - jednym sie podoba, a innym niekoniecznie.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Sprzedajemy LBP za 200zł i zostaje 1650 za zestaw z 2 grami. Najtańsza konsola z przesyłką na allegro-1423zł, driveclub-139, Tlou-135.

1650 vs 1697 i do tego mamy pewność, że bundle z media to nowa rewizja konsoli. Sounds like a pretty sweet deal to me

Odnośnik do komentarza

Skąd info? Bo kurde kusi nieziemsko żeby spróbować kupić :D

 

Na fejsie i na stronie znalazłem takie info bo oczywiście zajarałem się i bedę polować ;)

W sumie fajnie że dali szansę 'normalnego' zakupu. Z drugiej strony czuję że wpadną dresy i konsolki pójdą na aukcje. Obejrzymy to sobie na YouTube :)

 

Sprzedaż tylko internetowa, nie będzie jej stacjonarnie w sklepach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...