Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Redmitsu, Aux - przyznajcie sie, zostawicie konsole dla siebie zeby na nich grac czy ida na handel ?

 

Też jestem ciekaw :D

 

To jest bardzo trudne pytanie :) Nie mam pojęcia co zrobić. Na handel nie idzie, zostawiam sobie cacko. Tylko nie wiem czy odpakować. Chciałbym pomacać i pograć, ale tak jakoś mi szkoda. Będzie zbierać kurz, ryski, a jak się zepsuje to już w ogóle koniec świata (odpukać). Raczej odpakuję, ale potrzebuję jeszcze czasu na decyzję :)

 

Dostaliscie cos w paczkach poza konsolkami?

 

Nie. Chociaż osobno w paczce było czarne pudełko. Myślę sobie - pewnie jakieś bonusy, kody na gierki czy coś :) A tam była tylko polska instrukcja. Jest fajna bo też ma logo 20th anniversary i na obrazkach jest szara konsola. Co ciekawe, na pudle z konsolą jest informacja po polsku. Coś tam rozdawali na evencie w Warszawie gdzie można było odebrać osobiście. Nie wiem co tam dawali. Obstawiam że subskrypcję Plusa albo jakieś gadżety z logo PS.

 

Ja bym zostawił i głaskał co wieczór przed snem szczelnie zapakowane pudło z konsolą w środku :Coolface:

 

hehe, ta opcja mi się podoba, na razie tak będzie w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza

Ja sam rowniez nie wiem co z nia zrobic, odpakowac mi troche ja zal, bo przeciez juz jedna PS4 mam a zeby stala i sie kurzyla to bez sensu. Nie bede ukrywac ze cena ~5/6k golda kusi by ja odsprzedac jakiemus kolekcjonerowi. Chyba ze cena wartosci w pozniejszym terminie podskoczy, to nie bede sie zastanawiac ;)

 

Tak jak aux rowniez myslalem ze w tym czarnym pudelku cos sie jeszcze znajdzie dodatkowego a tu tylko ksiazeczka, mogli juz dorzucic cos nam skoro w Warszawie dawali - ps plus to tam luj ale jakis gadzet z logo ps to bym bardzo przytulil.

Odnośnik do komentarza

Ja bym to odpakowal zeby przynajmniej zobaczyc na zywo jak to wyglada, a nie trzymal zapakowane zeby po latach i tak sprzedac.
Okazja zobaczenia takiego egzemplarza na zywo nie trafia sie codziennie, a jak juz sie samemu posiada ta konsole to warto byloby ja przynajmniej zobaczyc.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Odpakuje i sobie zobacze a potem zalaminuje z powrotem zeby przy sprzedazy byla SEALED ;)

@Welna

Tak, cebula to moj styl zycia, swoja droga w mailu dostalem taka jeszcze infomacje: 

 

"Na koniec wszystkich konkursów planujemy jeszcze jedną małą niespodziankę dla Zwycięzców - w tym temacie skontaktujemy się z Panem w późniejszym terminie:)"

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Polaczki cebulaczki, wygraliscie konsole za 5 patoli i byscie chciel jeszcze jakies bonusy

 

Zawsze mało

 

 

Dlaczego ja nie wygrałem tej konsoli ;(

 

 

To co teraz dzieje się z cenami tej wersji konsoli jest niesamowite a nawet wręcz Chore. Ale nie wydaje mi się żeby np. za 5 czy 10 lat taka cena nadal się utrzymywała czy wręcz wzrosła. Hype za jakiś czas raczej opadnie. Tak przynajmniej ja to widzę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...