Skocz do zawartości

Heroes of the Storm™


Gość Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

no wiadomo ze kael zdycha od pierdniecia, ale i tak. ten dps jest niedorzeczny, w dodatku strasznie latwo sie nim gra. taka jaina x3. I jeszcze ma heal i stuna, no beczunia.

 

a jakiego lili ma buga? ja teraz mam ambicje zeby kazdego herosa chociaz na chwile sprawdzic i gralem chwile lili - strasznie idiot-proof, łazisz i spamujesz Q/E.

 

Illidana też sprawdzałem ale jestem na razie lamą, gra się nim mocno inaczej niż innymi assasynami i ciężko się przestawić. Jakieś tipy?

Odnośnik do komentarza

Lili ma takiego buga, że robi się build pod węże + heal z węży i jak masz np. teamfight i 5 przeciwników to wąż odbija dmg we wszystki i każdy hit healuje i w takim wypadku jeden wąż robi heala podobnego do ulti melfuriona.

 

Ja Ilidana mainuję, ale ciężko tu o jakieś sensowne tipy poza nie wbijaniem się na pałę na teamfightach. Ja często czekam parę sekund aż się wszyscy wyprują i wbijam Q na najlżejszy cel np. Jaina, Kel, vala czy sylvana. Po paru sekundach przeskakuję na tanka który zazwyczaj wpycha się w mój team i chowam się za swoimi i powtarzam procedurę:) Build jest dość prosty bo evasion z blockiem, potem W podpalające, first aid, ulti to już preferencja, potem evasion zmniejsza dmg z ability o 50%, potem albo blood for blood albo 2 x W a na końcu nexus frenzy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

keal + nazebo to kombo op. nazebo najpierw rzuca ściane zombiaków, wrog stoi w miejscu, potem keal te tornada, znowu wróg w miejscu i przez 4 sekundy dostaje sie taki dps na jape, że mój azmodan z 5k hp sie skłąda jak scyzoryk

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

dokladniej to ze talent z lvl 7 tych wezy nie powinien leczyc z kazdym bouncem. robisz full build pod to i gg

dzieki temu sama outhealuje takiego enemy uthera+malfuriona nawet jak dodasz ich heale do siebie.

 

z kael lepsze kombo to tyrande. wystarczy ze trafi podbiciem to tyrande poprawi markiem i lunarem i sie konczy dzien dziecka.

ale i tak nie widze zeby byl jakis broken op. nie wiadomo nawet czy jest lepszy od jainy ale napewno porownywalny i top tier.

jedyne co sie wydaje u niego przegiete i pewnie dostanie szybkiego nerfa to ignite.

 

ps. http://www.gosugamers.net/heroesofthestorm/news/31005-game-breaking-lili-bug-grants-absurd-amount-of-healing

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jainą sie robi komba, ona ma mechanike na zamrożenia, każdy atak specjalny daje "zamrożenie" które trzyma 4 sekundy z telentem 6, za każdy wbite dmg w tym czasie zadaje krytyki, dajmy na to, używam stożka zimna potem blizzard i lodowy kolec, wpadają 3 uderzenia krytycznie i przeciwnik jest spowolniony + mocno obity, do tego pasywki między innym ta która że koszt many wynosi 0 gdy atakujemy przemrozone cele, wtedy mana sie nie kończy praktycznie. nie ogarniam tylko tego pierścienia mrozu, żywiołak lepiej sie sprawdza

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

w weekendy można pociupać, tylko potrzebny headset by wytłumaczyć podstawy bo z pisaniem ciężko

 

 

w tej rotacji udostępnili zaginionych wikingów :obama: trzeba być koreańczykiem grającym 10 lat w stracrafta zergami by ogarniać 3 wikingów na 3 liniach

Odnośnik do komentarza

teraz brightwing zbanowany na turniejach bo ma bug ze jego trait leczy x2 tyle jesli nikt w nim nie stoi. a premiera coraz blizej

 

do tego blizz zacznie jutro rozdawac te zalegle stimpacki dla osob co kupily starter bundle przed 12 maja. niestety beda one aktywne juz od momentu otrzymania a nie jak ostatnio od momentu gdy wejdziemy do gry.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

z jutrzejszą rotacją jak wymaksuje ilidana i zagare, bede miał każdą postać na 5lvl :obama: zaczną sie problemy z geldem :/ poza kael'em of course

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

do momentu jak etc w niego wjedzie i tyrande/kael/kerrigan czy jakiekolwiek inne cc poprawi. wtedy to maszynka do szybkiego powrotu do bazy bez hearthstona. no ale taki urok ze kazdy ma jakies wady zeby udawac balans :D

 

swoja droga dali te 7 day stim pack nareszcie i pokazuje ze trwa 14 dni. czyzby rekompensata za czekanie? wpierw free paczki za servery eu w hearthstone a teraz to. chyba faktycznie spada im liczba sub w wow ze tak sie nagle staraja.

 

jak jeszcze dowala ten obiecany 50% exp event na premiere to ze stim i friend bonus sporo lvl 10 wpadnie :D

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograłem Kaelem parę gierek i:

 

Burst, burst,burst. Jego dmg jest tak olbrzymi, że 3/4 postaci zabija na odpowiednie combo + parę aa.

Co do ultów, to Pyroblast > Feniks jeśli chodzi o taką ogólną frajdę z zabijania. Ładnie się combuje np z mosh pitem ETC, albo innymi hard CC, ale castowanie i zasięg powoduje, że złe pozycjonowanie i rozpoczęcie rzucania ulta, powoduje, że dostaje się focus na japę i ginie.

Całkiem spoko jako inicjacja na jaką miętką faję.

 

Feniks, jest ok, dupy nie urywa, ale to może dlatego, że takie ulty typu rzuć coś i sobie czekaj, aż będzie samo biło nie do końca do mnie przemawiają. 

 

Co do znaczących minusów, to jest kompletny brak mobilności do lvl 20 (blink). Jesteś łatwym celem dla Novy i wielu innych, mimo, że masz tornado. Znajdziesz się w złym miejscu w tf, możesz już sobie iść nalać picie, bo będziesz oglądał szary ekran.

 

Na początku myślałem, że to będzie taka Janna V2, ale to V2, odnosi się tylko do dmg, ponieważ, mimo, że są to assasiny, bazują na combowanu umiejętności, a nie aa, to gra tymi dwoma postaciami, to dwa bardzo różne style. Janna biega, tańczy, slowuje, demejdżuje i ogólnie daje więcej dla teamu. Kael to taki wesoły elf, który jest naprawdę bardzo dobrą postacią do gry, ale na wyższych poziomach, bez dobrej ochrony ze strony teamu, będzie łatwym celem.

 

Co do jego Combo:

E>W>DQ>W, i tyle w temacie :)

 

Talenty jakie wybierałem i grało się dobrze:

1. Manocholik (15 many na stałe za zebrane orby)

2. Tornado o 30% szybsze i dalszy zasięg

3, Jego E zadaje 75% obrażenia wybuchu

4. Ulti, w zależości. Pyro jest dla mnie bardziej zabawowe, ale feniks jest ogólnie bardziej przydatny.

5. Jego E po wybuchu rozprzstrzenia się na  pobliskich wrogów.

6. Q nakłada E na bohaterów

7. Tu co kto lubi. Ale najlepiej chyba brać Blinka.

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza

tez nim gralem caly dzien i moje obserwacje:

pyro to (pipi), w kazdej grze zalowalem ze to mialem. feniks po prostu wiecej robi. przeciwnik u bram? feniks. trzeba szybko zabic bossa? feniks, pushujemy i przyda sie dodatkowy dmg na budynki? feniks. robimy objective i chcemy zoneowac przeciwnika? mada fliping feniks. do tego tylko 40 sec cd co jest jakims zartem bo nie musimy nigdy go oszczedzac na inna okazje.

 

a ze to squishy co ginie od kichniecia to wiadomo, robiac taki dmg musieli mu dac taki minus zeby byl balans i trzeba nim duzo bardziej uwazac niz Jaina ktora cie zawsze moze spowolnic i zwiac z buta.

w swoim combo nie bardzo wiem jak chcesz zrobic to 2x W jak ma ono 10 sec cd i zwykle cel ucieknie albo cie zabije jak zejdzie z tego E. jesli chodzi o single target to lepsze jest E>Q>DW>W co daje mu najwiekszy burst. do tego teraz trzeba bedzie czekac az Q wybuchnie zanim sie zrobi to DW>W (po lvl 16)

 

z talentow to podobny build ale z zmianami:

2. gathering power (15% ability power potrzebne jesli chcesz zabijac na jedno kombo)

5. flamestrike ma 50% wiekszy zasieg (imo lepsze do pozycjonowania w team fight plus z hotfixem na talenty to z dobrymi Q tamten talent nie rozprzestrzeni W juz na nikogo)

 

imo bardzo fajna postac, przyjemna do grania a jego D daje mu fajna roznorodnosc

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

też kupiłem bo spadł do 10k golda xd. i też imo feniks> pyroblast, 40sekund cooldowna robi robote, campy mozna czyścic, pushować, a jak sie rzucić w grupe przeciwników atakujących bramy/fort to z miejsca odwrót.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...