Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się równo o godzinie 18:00, 10,3GB łącznie ;) Żeby pobrać betę, należy włożyć do napędu płytę kolekcji Uncharted, najechać na ikonę gry i centralnie pod nią jest obrazek z bety.

 

Przy pobieraniu można wybrać, czy najpierw ściągnąć tryb wieloosobowy, czy dla pojedynczego gracza, ale zdaje mi się, że to jest zwykła pomyłka ;)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Jak nie szuka to polecam restart u mnie pomogło, albo niech ktoś komu szuka Cie zaprosi do teamu.

Arkady spotkaliśmy się dziś ale nie w tym meczu co wrzuciłeś:)

 

Moje wrażenia - bardzo pozytywne:

> komicznie wyglądają te powalenia i pełzanie, ale ogólnie może być

> tak jak mapa w mieście mi się bardzo podoba tak ta w dżungli jest koszmarna - przypomina mi konstrukcją cmentarzysko połączone z oazą z U3, bleee, za dużo wzniesień i nierówności jak dla mnie

> hit boxy znacznie lepsze niż w trójce jest progres

> kałach poprawiony fajnie się strzela, próbowałem też fala ale nim się gra podobnie do fala z u2 / gmala z u3 - cięzko jak na pierwszy raz

> beka jest jak ktoś grubego przywoła, zamieszanie na maxa

 

Nic tylko grać grać grać :)

Odnośnik do komentarza

Z powodu czasu pograłem dziś tylko 1h, są 2 mapki, oprawa graficzna stoi na wysokim poziomie, jest masa refleksów, skały roślinność, miasto masa detali wszedzie, postacie mają dużo polygonów, nie ma sie do czego przyczepić. Fps bardzo płynny, chyba prawie cały czas jest 60fps, przy większych zadymach lekko spada.

Feeling strzelania jak najbardziej ok, jest recoil broni choćby mógłby być lepszy, granaty czuć że to granaty, robią dmg, efekty cząsteczkowe wybuchy wyglądają mega dobrze.

 

Na początku jest sporo chaosu, trzeba to najpierw ogarnąć i nie biec na pałe, bardziej ostrożnie podchodzić do przeciwników. Leczenie, finishery, wszystko spoko.

Beta łaczy strasznie wolno, może mało osób gra, albo serwery wolne, trudno powiedzieć.

 

Na pewno co sie nie podoba to totemy, jakieś specjale i boty który można też przyzywać za określoną ilość zebranych $$$ (chodzą po twojej stronie i zabijaja), kto w ogóle wpadł na taki pomysł WTF.  Może beda tryby bez tych udziwnień oby.

Pierwsze wrażenia pozytywny, ale trzeba wiecej pograć :)

 

edit: Co do oprawy graficznej jeszcze, mam wrażenie że jest poziomu z tego gameplayu z tamtego roku w dzungli

jak to będzie wyglądało w singlu :obama:

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

'udziwnienia' faktycznie są bez sensu. Na początku każdej rundy jest fajna wymiana ognia, później jak każdy zdobędzie trochę kasy wszystko się psuje. Totem, radar to tylko początek. O sojusznikach nie wiedziałem wcześniej. Snajper nawet spoko, ustawiamy mu lokacje i siedzi tam i sobie strzela. Problem w tym, że to tylko denerwuje, bo czasem jest ich za dużo i zamiast walczyć między sobą, walczymy z AI.

 

Jak nie będzie trybu klasycznego, to za długo w to nie pogram.

 

 

Na plus oprawa, te postacie :obama: oraz samo strzelanie, jest świetne i naprawdę wciągające.

Odnośnik do komentarza

taka sztuczka z neta :

 

How to get Uncharted 4 beta without owning Nathan Drake Collection

Want to play the Uncharted 4 multiplayer beta but don’t own The Nathan Drake Collection? There is a work around currently that will get you in but it requires that you have a friend who owns it.

There are a few methods on how to do this. You can have a friend who owns it share play the game with you so it shows up in your recently played area. Once you do that and have created save data (by starting one of the campaigns) you’ll be able to download the beta.

Alternatively, you can let a friend log in as you on their console, start a campaign, create save data and then upload the save data to the cloud. Then you can sign back in on your own console, download the save data your friend created from the cloud and then you’ll be able to download the beta.

There is a chance Sony will put a stop to this but the beta is only 10 days. I wouldn’t be surprised if they make the last few days of the beta free for everyone. Still, this will get you in if you don’t own the game for now!

 

Po polsku mowiac, znajdujesz kolege/kolezanke ktora posiada Kolekcje Nathana Drake'a , udostepnia Ci ją na shareplay, odpalasz gre, sejw zapisuje sie w konsoli i masz juz mozliwosc pobrania Bety Uncharted 4.

ALBO

Mozesz pozwolic koledze zalogowac sie na twoim profilu, gdy odpali kampanie Kolekcji Nathana Drake'a musi wyslac sejw na serwer psn, wtedy Ty logujesz sie na swoje konto, pobierasz sejwa ktorego on zrobil i juz mozesz pobrac Bete Uncharted 4.
 

Edytowane przez Extrimer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...