Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

To fioletowe coś to relikty i głównie dostaje się je za codzienne wyzwania (w becie widziałem nagrody 50 i 70 sztuk od wyzwania). Podczas meczu mogą wypaść z przeciwnika albo są razem ze skarbem.

Za nie możesz otworzyć skrzynie że skarbem (koszt 50), która zawiera trzy losowe przedmioty (czapki, taunty itp.).

Bardziej zastanawia za co będziemy zbierać te monety, bo w becie tego nie było za dużo.

Odnośnik do komentarza

To fioletowe coś to relikty i głównie dostaje się je za codzienne wyzwania (w becie widziałem nagrody 50 i 70 sztuk od wyzwania). Podczas meczu mogą wypaść z przeciwnika albo są razem ze skarbem.

Za nie możesz otworzyć skrzynie że skarbem (koszt 50), która zawiera trzy losowe przedmioty (czapki, taunty itp.).

Bardziej zastanawia za co będziemy zbierać te monety, bo w becie tego nie było za dużo.

Idę o zakład że to będzie mikropłatność :lapka:

Odnośnik do komentarza

Jednym z dodatków do limitki i kolekcjonerki są " punkty Naughty Dog " a przynajmniej tak to jest opisane na ultimie, to są te złote monety właśnie. Zapewne w zależności od wersji gry jaką zakupimy ilość tych monet na start będzie różna + pakiety monet które pewnie będą dostępnie w formie DLC dla osób nie chcących bawić się w odblokowywanie wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

@simonldz

 

Ale wiesz że edycja delux zawiera tylko dodatek fabularny z jakimiś pierdołami do multi. Bez dużych DLC do multiplayera.

 

W skład cyfrowej edycji deluxe wchodzi Potrójny Pakiet UNCHARTED™ 4: Kres złodzieja*, który zawiera dodatkową historię dla trybu jednego gracza, dwa pakiety unikalnych, legendarnych i rzadkich przedmiotów do trybu wieloosobowego oraz następujące przedmioty i skórki:

• Skórkę Uncharted: Drake’s Fortune™
• Skórkę Drake'a włamywacza
· Skórkę Pustynny Drake
· Złote, śnieżne i pustynne skórki do broni
· Dwa pirackie kapelusze do trybu wieloosobowego
• Prowokacje ze sztyletem Phurba
• Punkty Uncharted

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/uncharted-4-kres-z%C5%82odzieja-%E2%80%93-edycja-deluxe/cid=EP9000-CUSA00917_00-UNCH4DXPREORDPSN

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

"dwa pakiety unikalnych, legendarnych i rzadkich przedmiotów do trybu wieloosobowego oraz następujące przedmioty i skórki:" no właśnie zastanawia mnie to słowo "oraz". Teraz człowiek nie jest pewny co kupuje.

 

A co do punktów to na psstore to podstawowa edycja też ma jakieś punkciwa na początek. Pewnie podstawowa wersja w pudełku też coś dostanie.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

@simonldz

Ale wiesz że edycja delux zawiera tylko dodatek fabularny z jakimiś pierdołami do multi. Bez dużych DLC do multiplayera.

 

 

I dlatego myślę/mam nadzieję, że nowe mapki będą darmowe. No bo raczej by sprzedawali też wersję z passem na mapy gdyby te były płatne. Poza tym mapy do Killzone, TLoU:R i trasy do DC były darmowe, więc po co się wychylać :P Niech se kase zbijają na tych "punktach Uncharted" do odblokowania kosmetycznych elementów, a mapki dać za free żeby nie dzielić graczy. Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

No masz napisane co będzie oprócz dodatku fabularnego: dwa pakiety unikalnych, legendarnych i rzadkich przedmiotów do trybu wieloosobowego :D

 

Tryb coop też będzie.

Chodziło mi o seasson pass który pewnie będzię :P Chyba nawet o nim juz coś wspominali, że dodatek fabularny i dwa duże DLC do trybu multi będą wypuszczone.

 

Chyba, że ja już coś mieszam i mam haluny  :dafuq:

Odnośnik do komentarza

A więc tak.....

 

U2 - Skórek do postaci, dwa pakiety map ( po dwie na pakiet ) - wszystko płatne + jedna mapa ( Fort ) darmowa.

 

U3 - Skórki do postaci, pakiety map z U2, jeden dodatkowy tryb chordy dla co-op, jedna mapa do "normalnego" co-op'a  ( Fort ) + bilety turniejowe i wszystkie przedmioty w grze które teoretycznie można było odblokować - wszystko płatne.

 

TLOU - Cała masa ubranek, pakiety map ,nowe bronie jak i nowe celowniki do broni, perki - wszystko płatne + 2 mapy darmowe.

 

Patrząc po tym w jaki sposób wydawali dodatki do tej pory to raczej mało prawdopodobne byśmy dostali coś za darmo, zresztą to przecież ND oni zamiast naprawić wypadanie przedmiotów w U3 zaczęli  je sprzedawać po 2 zł.

Odnośnik do komentarza

...kazdy kolejny mecz smakowal coraz lepiej...masa fajnych akcji...

Dobry zabijaka z Ciebie. Jak trwała beta to dobre było jak Kazub Cię wykopał z pokoju na rzecz Yano :kaz:

Kilka chaotycznych akcji ode mnie. Pierwsze to typowe #psnparty, współpraca to podstawa. W 4:20 szacun dla Bansaia, popatrzył, że wszyscy leżą i nie dobijał :)

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ładna tagowa sytuacja wyszła nam na początku: ty dźwigasz mnie potem ja ciebie, a na końcu chronimy flanki. Square czemu nie grasz w totka? Tak jak ja się ładowałem przypadkiem na grupę od frontu tak ty od dupy strony. Hurtem pod lufę ci się ustawiali.

Miałeś jakiś perk na dwa granaty czy jakiś skracający czas odnowy bo widać, że rzucałeś w kilku miejscach jeden za drugim?

Odnośnik do komentarza

Ja też bardzo często lecę naokoło. Duża liczba graczy ma taką tendencję, że jak już zauważą przeciwnika to "stoją" w miejscu (w u4 bardzo często za murkiem...) i się z nim strzelają aż jedna ze stron nie padnie - może to trwać nawet 1-2 minuty to kupa czasu, łatwo ich wtedy zajść bo jedyne miejsce gdzie patrzą to widok sprzed lufy swojego karabinu - to był bardzo duży błąd graczy np.: w U3.

 

Zauważy wroga - cover system - strzela - chowa się - strzela - chowa się - klapki na oczy bum bum bum.

 

Niestety to zachodzenie w U3, U2 mi lepiej wychodziło zdecydowanie... :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...