Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Skonczylem Uncharted 4 i znowu czuje dziwne uczucie, bylo mi tak smutno, ze ta historia dobiegla konca. Podobnie mialem w The Last of Us. Czuje w tym momencie, ze ponownie przejde gre, to byla najlepsza gra obecnej generacji konsol. Takie wspaniale gry, to rzadkosc w tych czasach.. Dostajesz pol produkty z masa DLC, lub jestes karmiony monotonnymi grami.

 

Arcydzielo, pomijam juz grafike ktora wyglada fenomenalnie, ale dialogi i rozbudowaba fabula, to cos niesamowitego. Wielka szkoda, ze nie bedzie pudelkowej wersji fabularnego dodatku, trzeba bedzie sie zadowolic cyfrowka. Mam nadzieje, ze DLC bedzie jednak dluzsze, bo w TLoU troche sie zawiodlem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi w multi bardzo brakuje normalnych statystyk,rankingow itp.No i brak leveli wbilem juz wszystko co jest mozliwe a diamentowa range to tydzien po premierze,i nie ma co teraz robic brak motywacji do bardziej ambitnej gry jedynie szlifowac ratio i tyle.Co do filmiku to bez urazy ale ogladnelem minute i wylaczylem same walenie z reki i blindfire....

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajne akcje fajny montaż, chyba ci gierka podeszła? 

Twoje akcje wyglądają lepiej niż te które widziałem do tej pory na YT

W multi U2 ciorałem dobre 1,5 roku w U3 troche mniej, i dla mnie oprócz feelingu strzelania multi w tej odsłonie jest dla mnie krokiem w tył, ale nie chce mi się rozpisywać na telefonie dlaczego. Multi U2 + feeling strzelania z U4 i nic mi więcej nie potrzeba
Odnośnik do komentarza

No blindfire jest przegięty nawet na pistoletach, Square potwierdzi. A akcje z multikillem wychodzą najlepiej właśnie przy Terytoriach. Paciuloki rzadko się rozstawiają tylko w kupie siedzą i są podatni na granaty. Z tym RPG to miałeś szczęście bo w tej części jest mocno ograniczony. I o ile opadanie pocisku da się jakoś kontrolować (wycelować) tak pole rażenia jest strasznie małe. Musieli być ranni, że obaliło obu. Normalnie to czysty strzał obala, a tak to co najwyżej ogłuszy.

Mnie brakuje dozbierania granatów. W U2/U3 zawsze się miało ten jeden w razie gdyby ktoś na dobiegł to tylko przewrót i zostawienie niespodzianki pod nogami. Oczywiście są perki do tego ale średnio się sprawdzają jak trzeba czekać aż granat się "załaduje". I na to są perki ale średnio mi pasują. To plus ciche eliminacje od "mausa strony". Niby linka to rekompensuje ale zawsze się humor poprawiał przy dźwięku skręcanego karku.

Odnośnik do komentarza

Gierka skończona. Od premiery grałem po 1-2 godzinny dziennie. 19:30 na hardzie bez podpowiedzi, 58 skarbów.

Dla mnie 10-/10. Esencja tego co lubię w gierkach. Minus za gorsze (i mniej) zagadki niż w U3.

Teraz pytanie o skarby. Czy żeby zebrać pozostałe skarby muszę przechodzić od nowa czy mogę wczytać rozdziały, zebrać skarb, zrobić quit i mi zaliczy?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gierka skończona. Od premiery grałem po 1-2 godzinny dziennie. 19:30 na hardzie bez podpowiedzi, 58 skarbów.

Dla mnie 10-/10. Esencja tego co lubię w gierkach. Minus za gorsze (i mniej) zagadki niż w U3.

Teraz pytanie o skarby. Czy żeby zebrać pozostałe skarby muszę przechodzić od nowa czy mogę wczytać rozdziały, zebrać skarb, zrobić quit i mi zaliczy?

Po to masz podział na chaptery i rozpiseke w menu, czego brakuje.

Edytowane przez iMEVEK
Odnośnik do komentarza

Mi w multi bardzo brakuje normalnych statystyk,rankingow itp.No i brak leveli wbilem juz wszystko co jest mozliwe a diamentowa range to tydzien po premierze,i nie ma co teraz robic brak motywacji do bardziej ambitnej gry jedynie szlifowac ratio i tyle.Co do filmiku to bez urazy ale ogladnelem minute i wylaczylem same walenie z reki i blindfire....

Co ja poradzę, że tą część zrobili pod Januszy, to samo było w U3 na premiere tylko że przegięta była tylko jedna broń pod blindfire, a mianowicie KAL, w U2 jak ktoś nie umiał celować to nie miał czego szukać. Ogólnie mam wrażenie że multi to  półprodukt i widać że się nie wyrobili, zobaczymy jak będą rozwijać multi i czy dadzą tryb klasyczny, niby latem mają być dodane nowe tryby gry.

 

 

Up

Tak jak znajdziesz to możesz wyjść, skarb będzie zaliczony

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

No blindfire jest przegięty nawet na pistoletach, Square potwierdzi.

Mnie tam nie mieszaj do niczego :P Ale prawda, blindfire jest przegięty na chwilę obecną i mam nadzieję, że go ograniczą jak najszybciej.

 

@Pirat

Dajesz swoje akcje w takim razie. Uwielbiam takie komentarze poparte niczym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...