Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalnie obejrzałem to kolejne dwa razy i pozwolę sobie się nie zgodzić, całe mise-en-scène w trailerze było dopracowane, IQ wyborne, blending animacji też (niedościgniony prawie). Czepiając się, fajnie jest to poprzeć czymś więcej niż "było nierówne".

tam gdzie występuje roślinność jest średnio, moment kiedy patrzą na wioske nie wygląda jakoś porażająco

 

 

qadNBGd.jpg

 

i czuje, że etapy w jungli bedą odstawać od innych lokacji

 

 

CZVVHOs.png

 

geometria i roślinność podłoża wygląda raczej średnio, ale musze przyznać, że ogólnie to wszystko wyglada bardzo dobrze, postacie świetnie i bardzo dobry motion capture i mimika

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dla mnie po prostu wygląda ok te etapy zielone, za to co innego w pomieszczeniach ta lokacja gdzie drake wpada przez szybe wyglada bardzo dobrze. Świetny poziom detali i architektonicznie jakoś ciekawsze są takie lokacje a nie kolejne dżungle.

Odnośnik do komentarza

Głownie kolorystyke na bardziej żywą zmienili.

Dla mnie in plus, ale wiem że są osoby lubiące bardziej stonowane barwy. 

 

Gra wygląda świetnie, fabuła da na 100% rade (ekipa od TLou), ale wiadomo że U4 to jest typowa gierka akcji, która musi się czymś wyróżniać.

 

giphy.gif

 

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Przeca dodali duzo roslinnosci i motion blur, a ci o kolorystyce xd

Nie wiem gdzie ty masz oczy, ale weź sobie otwórz na dużym ekranie i widać, że tej rosliności wcale tak dużo nie dodali tylko przez zmiane palety barw i nasycenia wydaje się, że tego podłożą trawiastego jest dużo więcej. Fakt jest więcej, ale nie aż tak. Bardzo dużo dalo własnie zrobienie z tego bardzo intensywnego koloru a nie szaroburej palety te liscie które wczesniej wydawały się zlanym podłożem wyglądają teraz zupełnie inaczej.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...