Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez bluber to troll ktory zawsze znajdzie cos do narzekania i wciska kij w mrowisko

 

on wciska kija nawet w sałate, nie traktujcie go poważnie , on nawet nie ma konsoli (bo konsole są testowane na zwierzętach)

 

 

 

 

jak dla mnie trailer wygląda bardzo ładnie, graficznie dali czadu, wydaje mi sie że miejscami to wygrywa z the order które stawiało na grafike, a zapewne gampley bedzie nieporównywalnie lepszy, jedno jest pewne po levelu z ucieczką samochodem przez miasto - lokacje nie są totalnym korytażem, miasto było spore i wyglądało świetnie w tej ucieczce jeepem, mimo że to był tylko szybki przejazd

 

jednak w poprzednich uncharted drażniły mnie dwie rzeczy

- kapiszony

- wspinaczka co chwile typu "o zamknięte drzwi, powspinam sie i otworze"

 

 

mam nadzieje że strzelanie będzie lepsze i że nie będzie takiego schematu - strzelanie, wspinanie, zagadka, strzelanie, wspinanie, zagadka - niech to troche pozmieniają i będzie dobrze, bo cała reszta zapowiada sie świetnie

 

 

 

ogolnie jaram sie i chętnie zagram, mimo że poprzednie części mnie lekko drażniły (strzelanie i schemat wspinania się) - więc nie jestem fanbojem - nic z tych rzeczy, ale jednak ten trailer pokazuje moc

 

 

Ten dubbing jest wg mnie słaby.

 

dokładnie tak, jak pooglądałem angielski trailer to sie zajarałem, a jak pooglądałem wersje z polskim dubingiem to mnie zgasiło. no kueva - grajcie po angielsku a nie z jakimiś nędznymi wypocinami. przecież oni oryginalne scenki nagrywają na żywo motion capture + głos. a tymczasem w polskiej wersji pachołek stoi przed mikrofonem i czyta z kartki kawałek tekstu nawet nie znając zbytnio całej historii

 

 

jak już musicie grać po polsku to weźcie sobie napisy. żaden polski dubbing nawet jeśli jest niezły nie może dorastać do pięt oryginalnym głosom nagrywanym jednocześnie z motion capture

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Najlepszy zwiastun od Naughty Dog (nie licząc reklamy Black Flaga, ubi powinno się cieszyć) od czasów U2. Tutaj gra praktycznie wszystko, seria nigdy nie zawiodła (nawet dobrze bawiłem się przy Goldenie) i tym razem również tak będzie, grafika pierwszoligowa, animacja, fabuła, ostatnia część....trochę szkoda żegnać się z Nathanem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...