Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Po 1,5 roku użytkowania Goldów wczoraj zauważyłem piękne pęknięcie na górze pałąka. Znana wada o której czytałem jeszcze przed zakupem no i trafiło także mnie.

Słuchawki były używane często, także przez jakiś czas na piecu i jak na ten moment obkleiłem je srebrną taśmą, bo póki działają to ciśnienia na zmianę nie mam.

Bardzo wygodne i przy dłuższych posiedzeniach uszy mnie nie bolą, a jest to dla mnie główny argument przy wyborze kupna. Za te około 350 zł dobre słuchawki 7.1 także polecam.

Odnośnik do komentarza

Panowie do 300 zł pozostaje nadal opcja sony Gold lub Turtle beach 400? Zależy mi aby były bezprzewodowe i była regulacja czat/gra z pozycji słuchawek.

 

Do 300 zł :) chyba mówisz o tych powystawowych z pewnego sklepu, powodzenia z ich trwałością. Nowe po paru miesiącach pękają a co dopiero takie

Odnośnik do komentarza

Sorki miało być ponad 300. Gdzieś czytałem że wyszła poprawiona partia tych Turtli (wcześniejsze miały jakieś problemy z mikrofonem itp). Raz kupiłem na szybko w pewnym dużym sklepie i okazało się że były używane (widać było ślady użytkowania), i co najlepsze miały skopany potencjometr,więc oddałem i do tej pory wiszą w sklepie po normalnej cenie tzn 299.

Edytowane przez czeskimaster
Odnośnik do komentarza

 

Nowym sprzętem, który pojawi się w sprzedaży będzie PlayStation Platinum Headset. Kolejny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy stworzony przez Sony. Czego możemy od niego oczekiwać?

Wireless Platinum Headset łączyć będzie się z konsolą bezprzewodowo za pomocą BlueTooth dzięki adapterowi wpinanemu w konsolę. Słuchawki będą miały także gniazdko minijack, dzięki czemu wepniemy je w DualShocka 4 i PlayStation 4.

 

Sony chwali się obsługą dźwięku przestrzennego 7.1, wygodną pianką na słuchawkach i poprawionym designem pałąka z łatwiejszym ustawianiem jego rozmiarów. Poniżej znajdziecie pełną galerię zdjęć słuchawek Sony.

newheadset.jpg

HeadsetPlatinum_Beautyshot_0090_42926_14

Odnośnik do komentarza

Musiol musiał widocznie coś od siebie dodać :)

http://www.playstationlifestyle.net/2016/09/07/new-official-ps4-peripherals-announced-includes-new-dualshock-4-ps-camera-and-headset/#/slide/2

 

Wybaczcie że nie wkleje treści, nadaję z telefonu. Wieczorem poprawie. Na moje oko to ten headset niczym się nie będzie różnił od 2.0 w kwestiach technicznych. Powinien mieć za to lepsze wykonanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...