Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się czasem zastanawiam czy jest sens płacić za takie słuchawki dużą kasę. Sam kupiłem słuchawki z firmy AKG chyba z 7 lat temu gram na nich dalej, pałąk jak nówka, ekoskóra na słuchawkach bez śladów zużycia, dźwięk klasa. No chyba, że te pulse dają faktycznie kosmiczną jakość dźwięku bo nie miałem okazji nigdy ich testować.

Odnośnik do komentarza

Ty szukasz sensu inni nie, ja miałem dość tego modelu który wrzucił Wredny bo były niewygodne, pierwsze Goldy do PS4 były bardzo spoko ale jakość chujowa i pękały zaraz po gwarancji. Z Pulsów jestem zadowolony, wygody i uniwersalności, eko skóra się nie pierzy po prawie dwóch latach, a to co wrzuciłem na zdjęciu jest do naprawienia samemu. Mógłbym się się bawić w rękojmię, ale jestem leniwy i mi się nie chce :potter:

 

 

Spoiler

czekam na wylew Wiśniera XD

 

Odnośnik do komentarza

WiśnieR dobry ziom, dzięki niemu moje astro A50 pokazują teraz pełnię możliwości na XBOXach (nawet na X360, mimo że wszędzie pisali, że nie zadziałają).
I żeby było śmieszniej to przed chwilą podłączyłem je do PS3 i... też śmigają - cudowny sprzęt :wub:
A miałem już lekkie obawy, bo wraz z tym połamaniem Goldów, straciłem headset do PS3 i szukałem czegoś, co będzie działać jednocześnie z PS3 i PS5, a okazuje się, że PULSE na PS3 obsługują tylko mikrofon.
Całe szczęście problem z głowy, więc spokojnie mogę ten szajs Sony kupić do piątki.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Figuś napisał:

Ty szukasz sensu inni nie, ja miałem dość tego modelu który wrzucił Wredny bo były niewygodne, pierwsze Goldy do PS4 były bardzo spoko ale jakość chujowa i pękały zaraz po gwarancji. Z Pulsów jestem zadowolony, wygody i uniwersalności, eko skóra się nie pierzy po prawie dwóch latach, a to co wrzuciłem na zdjęciu jest do naprawienia samemu. Mógłbym się się bawić w rękojmię, ale jestem leniwy i mi się nie chce :potter:

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

czekam na wylew Wiśniera XD

 

Wiadomo, że każdy ma jakieś swoje podejście, ja akurat jestem mega zadowolony z AKG choć nie myślałem, że wytrzymają aż tak długo. Siostra kupiła synowi jakieś wypasy za ponad 500zł do grania i wyglądają po roku słabo, wiadomo, że nie każdy szanuje sprzęt ale pałąk gdzieś pęknięty, ta eko skóra na muszlach już popękała generalnie słabo. A dobre słuchawki dobrze traktowane wytrzymają dłuugo.
A granie na dobrych słuchawkach jednak giercowanie wynosi na inny poziom.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...