Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam te słuchawki od premiery już prawie dwa lata, i nie mam im nic do zarzucenia, obchodzę się z nimi normalnie nic mi nie trzeszczy i nie boję się że pękną czy coś, bateria trzyma cały czas tak samo od zakupu czyli 7-8h. Wygodne i przy długich sesjach nie męczą.

Odnośnik do komentarza

Ja mam te słuchawki od premiery już prawie dwa lata, i nie mam im nic do zarzucenia, obchodzę się z nimi normalnie nic mi nie trzeszczy i nie boję się że pękną czy coś, bateria trzyma cały czas tak samo od zakupu czyli 7-8h. Wygodne i przy długich sesjach nie męczą.

 

Ja to samo. Już trochę je wymęczyłem i nic nie pęka itp. Moim zdaniem te pękanie to mix pecha (zła partia) oraz złego użytkowania (ściąganie na chybcika czy upychanie je do ehui lub wciskanie gdzieś na półkę.

 

Kazub-czołgu będziesz na bank zadowolony!

Odnośnik do komentarza

rapen -  ale to są awaryjne słuchawki, pękają klipsy na nich, już kilka osób w tym temacie miało z tym problem

 

 

 

Ja mam te słuchawki od premiery już prawie dwa lata, i nie mam im nic do zarzucenia, obchodzę się z nimi normalnie nic mi nie trzeszczy i nie boję się że pękną czy coś, bateria trzyma cały czas tak samo od zakupu czyli 7-8h. Wygodne i przy długich sesjach nie męczą.

 

Ja to samo. Już trochę je wymęczyłem i nic nie pęka itp. Moim zdaniem te pękanie to mix pecha (zła partia) oraz złego użytkowania (ściąganie na chybcika czy upychanie je do ehui lub wciskanie gdzieś na półkę.

 

Kazub-czołgu będziesz na bank zadowolony!

 

znajomy tez ma jakos od roku i normalnie wszytko, ja uzytkuje je od 2 miesiecy i tez normalnie, nie mam pojecia co tam sie moze zlamac. dziwna sprawa

Odnośnik do komentarza

A może ktoś mi polecić jakiś headset albo słuchawki tylko i wyłącznie do komunikacji głosowej w grach do ps4.

Chodzi mi o dość tanie i jakościowo dobre ok 150zł. Dobrze by było aby miały regulacje osobno mikrofonu i słuchawki.

http://allegro.pl/turtle-beach-sluchawki-ear-force-p4c-for-ps4-pc-i5792339792.html

mam i bardzo sobie chwalę, wygodne, wyraźny dźwięk, mikrofon nie zniekształca

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

http://www.euro.com.pl/akcesoria-playstation-4/sony-playstation-wireless-stereo-headset-2-0.bhtml

 

ja na pewno moge polecic te juz chyba kazdemu znane. Dzwiek jest bardzo fajny, sluchawki sa lekkie, nie męczą glowy :D na plus rowniez to ze po pobraniu aplikacji pod te sluchawki sa rozne ustawienia dzwieku specjalnie stworzone do niektorych gier (np. do inFamous SS). Jedynie czego mi w nich brakuje to to ze bass moglby byc ciutke mocniejszy ;) zakupu nie zaluje :)

Mialem 2 pary obie pekly. Szkoda kasy.

Odnośnik do komentarza

Mój headset Sony Wireless 2.0 też nic nie pęka, a używam go bardzo często. Wcześniejsze Sony Pulse'y Elite pękły mi po niecałych 6 miesiącach, więc może ktoś pomylił modele...

 

 

Zdecydowałem się na omawiane słuchawki i nie żałuje, świetne wykonanie, no i dźwięk miód malina, co prawda cena 349zł wysoka co jest ich jedynym minusem.

Odnośnik do komentarza

Nikt nic nie pisze to moze ja  coś polece :

 

Gioteck HC 5

 

hqdefault.jpg

 

 

Przejde do rzeczy :

 

Słuchawki są bardzo głośne. Goldy od ps4 mogą czysić im buty w jakości dzwięku i głośności. 

W sprawie mikrofonu - trzeba przyciszyć słuchawki zeby nie bylo "echa" podczas rozmów niestety, bo mikrofon jest bardzo czuły.

Sprawa baterii - słuchawki trzymaja ok. 5h. Może ktoś powiedzeć - no troche mało. Prawda, ale jeśli masz taką jakość dzwięku to ten mankament raczej nie będzie Ci przeszkadzał bo słuchawki ładują się w niecałą godzine, zwykłym kablem micro usb (ten sam co do pada).

 

Jak ktoś nie wie co wybrać - to polecam.

 

cena ok. 280zł

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

mam problem z headsetem Gold Wireless.

 

PS4 nie widzi go. Stick od zestawu siedzi w pierwszym porcie USB, mruga, ale w Urzadzeniach konsola nie widzi nic poza dual shockiem, sluchawki sa wlaczone.

Dzwiek w sluchawkach jest bo gdy je wlaczam, to jest "blip", jak i swiecaca sie dioda.

 

Przepraszam jesli takie pytanie laduje tutaj bardzo czesto, nie mam sily przeczesywac tematu po tym jak w paru filmach "how to pair" jakas amerykanska ciota przez 5 minut tlumaczy znaczenie guzikow volume i mute.

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam zamiar kupić porządne słuchawki (headset) do PS4. Na tą chwilę w orbicie moich zainteresowań są następujące modele:

  • Turtle Beach Elite 800
  • SteelSeries H Wireless
  • ASTRO A50

Moje główne oczekiwania co do słuchawek to:

  • bezprzewodowe
  • dźwięk 7.1 (z w miarę precyzyjnym kierunkowaniem)
  • zamknięta budowa
  • duże muszle, okalające całe ucho
  • solidny bas
  • kompatybilność z PS4
  • mile widziana dobra jakość materiałów i wykonania

Słuchawek będę używał głównie do gier na PS4 (również z czatem) oraz filmów.
Który z ww. modeli jest najbardziej godny polecenia? A może zaproponujecie coś zupełnie innego w cenie do ok. 1200 zł?
Zależy mi aby Wasze opinie podparte były konkretnymi argumentami, które pomogą mi w dokonaniu wyboru. Chciałbym poznać wszelkie za i przeciw zanim wydam dość znaczną, jakby nie było, kwotę.

Z góry dziękuję za pomoc.

 
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...