Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy do 400pln są jakieś słuchawki w których rzeczywiście będzie czuć 5.1, czy w tej kwocie to tylko marketing?

 

Ja ma Sony Pulse i sorround daje radę, znalazłem na Allegro za 400zł http://allegro.pl/sony-ps3-pulse-wireless-sluchawki-powystaw-3ps1-i6605629082.html normalnie chyba już ich nie ma w sprzedaży.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Słuchawki świetne, ale niestety mają wadę fabryczną, a mianowicie pękają przy pałąku. Miałem takie i po niecałych 6 miesiącach oddawałem na gwarancji. Dostałem na szczęście zwrot kasy i potem kupiłem Sony Stereo Wireless 2.0 (znane również jako Goldy), ale te też mi pękły chociaż po prawie 2 latach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szukam coś jeszcze lepszego od Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 z dźwiękiem przestrzennym do PS4 .Czy Turtle Beach Headset Ear Force PX4 byłby trafionym zakupem ? Jeżeli tak to gdzieś dostane jeszcze nowe a może jest coś jeszcze lepszego ?  Co polecacie ? Chyba jestem audiofilem a cena nie gra roli :mocking:

Odnośnik do komentarza

Ok dzięki za informacje to jeszcze tylko zapytam czy względem PlayStation Wireless odczuje jakąś kolosalną różnice w trakcie grania z wyżej wymienionych ?
  Dodam tylko od siebie że jak do grania online to tylko słuchawki przestrzenne. Dobrym przykładem może posłużyć Rainbow6 Siege na zwykłych słuchawkach nie potrafię określić położenia na której kondygnacji znajduje się oponent często wprowadzały w błąd a na surround namierzam dokładne położenie jak w rzeczywistości co do centymetra.

Odnośnik do komentarza

Jak cena nie gra roli, to kupuj Siberia Steelseries 840 lub jej wcześniejsze modele (800 lub H). Ja z 800 jestem bardzo zadowolony. Szczególnie odpowiada mi to, że działa ze wszystkimi moimi konsolami po optyku, długo trzyma na baterii, a zawsze masz naładowaną drugą, którą wymieniasz w 20 sekund.

Nie ma lepszych uniwersalnych słuchawek od H wireless vel 800.

Odnośnik do komentarza

przed turtlami elite 800x miałem sony gold i to w ogóle nie ma do czego porównywać. To tak jakbyś chinską podróbę dualshocka 3 porównał do pada elite z xboxa one.

Co do uniwersalności to turtle beach elite 800p (do plejki bezprzewodowo) działają z xboxem po optyku w pełni surround i tylko do czatu trzeba podłączyć jack do pada, identyczna sytuacja jest w astro a50, a w elite 800x (do xboxa bezprzewodowo) działają z plejem tylko czat przez jack. Do tego elitki podłączysz sobie czy to do laptopa czy do telefonu po bluetooth.

Odnośnik do komentarza

Mimo że posiadam headset sony 2.0 gold i jestem z nich bardzo zadowolony czekam na nowe słuchawki sony Platinium jeśli będą dobrze dawać czadu bo cena ma oscylować w granicach 750 zł to łykam je od razu, poczekam na recki i porównania i zadecyduje. tylko kiedy premiera tego sprzętu ?

 

styczeń

 

Spadłeś chłopie mi z nieba ;) w takim razie poczekam ze swoim zakupem do stycznia i popatrzę jak rozwinie się sytuacja :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jakoś tak od dwóch miechów korzystam z Wireless 2.0 (zwanych goldami) i ogólnie wrażenia są bardzo pozytywne jeśli chodzi o audio. Po prostu nie wyobrażam sobie już grania bez nich, dodatkowo gdy konsola postanawia odkurzyć mi biurko, to przynajmniej nie słychać jej silnika odrzutowego. Cena za takie audio bardzo dobra, ale nie ma cudów - oszczędzono dość na obudowie, która przy każdej okazji klekocze niczym Fred Astair w "Deszczowej piosence" i ogólnie czuć że trzeba się z tym obchodzić delikatnie bo i plastik tandetny. Akumulatorki też co najwyżej standardowe. Sam pałąk o ile wygodny w pozycji siedzącej/stojącej, to przy leżeniu już nie tak bardzo, nie mówiąc że trochę strach się z nimi tak beztrosko położyć. Za to basy wcale nie takie tragicznej jak niektórzy narzekają. No i presety w aplikacji w niektórych grach faktycznie dają radę, chociaż szkoda że jest ich tak mało. Ogólnie polecam ;)

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...