Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ja byłem mega zadowolony, z turtle Beach 400, bardzo długo 3mala bateria, bass mega dobry itp. Podobno ludziom pękały i mało co kto je polecał. Ale były bezprzewodowe pod optyka plus USB, pełne sterowanie czat /gra. Cena około 299zl

Przewertowalem ostatnie strony i kilku z was chwali te "Turtle". Cena wzgledem jakosci bardzo dobra (tak wnioskuje po waszych postach). Planuje przeznaczyc 400 PLN na sluchawki do PS4 i bardzo zalezy mi na jakosci dzwieku bo jestem chyba audiofilem, mikrofon mam w nosie, nie mam kolegow do grania. Zalezy mi na super jakosci, dzwiek 7.1 i oczywiscie bass.

 

Jezeli nie ma zadnej sztuki spelniajacej moje wymagania mozecie cos polecic do 600zl, a co mi tam

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie ja byłem mega zadowolony, z turtle Beach 400, bardzo długo 3mala bateria, bass mega dobry itp. Podobno ludziom pękały i mało co kto je polecał. Ale były bezprzewodowe pod optyka plus USB, pełne sterowanie czat /gra. Cena około 299zl

Przewertowalem ostatnie strony i kilku z was chwali te "Turtle". Cena wzgledem jakosci bardzo dobra (tak wnioskuje po waszych postach). Planuje przeznaczyc 400 PLN na sluchawki do PS4 i bardzo zalezy mi na jakosci dzwieku bo jestem chyba audiofilem, mikrofon mam w nosie, nie mam kolegow do grania. Zalezy mi na super jakosci, dzwiek 7.1 i oczywiscie bass.

 

Jezeli nie ma zadnej sztuki spelniajacej moje wymagania mozecie cos polecic do 600zl, a co mi tam

 

To nie lepiej kupic jakies sluchawki,skoro twierdzisz ze jestes audiofilem. 

Do 400zl:

AKG K240 Studio
Pioneer SE-A1000
Philips SHP9500
 
Do  600zl 
 
AKG M220 PRO
AKG K550
 
 
Odnośnik do komentarza

Po paru testach, werdykt nie mógł być inny. Kingstony HyperX Cloud. Polecam sprawdzić i stestować. Dla mnie ideał, już dawno nie byłem tak zadowolony z dźwięku, jakości odcięcia od świata zewnętrznego i jakości samego mikrofonu. O samej wygodzie nie wspominam. Miazga jednym słowem. Jeśli miałby kupować kiedyś kolejne to chyba tylko HyperX.

 

DFE575A1-19F5-4D27-9712-CB719EA0E7F0.jpg

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

Te cloudy to przebrandowane Takstary. Bardzo dobre słuchawki w za(pipi)istej cenie.  One mają w sobie, a przynajmniej starsza wersja miały karte dźwiękową usb, którą wpinało się w konsole, a do niej jacka od słuchawek.

Oczywiście jak komuś zależy na bezprzewodowych to niestety imo nie ma nic lepszego do Steelseries H wireless.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Wpinam w tv lub amplituner. Jesli wpinam w pada to dzwiek jest huyowszy wiec nie polecam. Sluchawki tylko po kablu, zadne bezprzewodowki mnie nie interesuja.

 

Tak jak pisze Starh branding Takstarow ale imo rewelka w tych cenach.

Ale jak wpinasz do amplitunera albo do TV to działa mikrofon z konsolą? Czy są to słuchawki dla ludzi antyspolecznych :D?

 

I co z tą osobną regulacja chata i gry są osobne suwaki na kablu?

Odnośnik do komentarza

Mialem Senki jakies studyjne kiedys ale srednio bylem zadowolony. W tych czuje sie idealnie. Nie jestem tez jakims super ekspertem czy audiofilem ale troche tych sluchawek juz sie przewinelo. I czesto mniej znana marka wypada lepiej niz przehajpowana.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...