Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys chcialem zbierac zafoliowane egzemplarze ale szybko otrzezwialem jak zdalem sobie sprawe ile kasy trzeba napompowac na niektore tytuly. No i troche dziwnie miec gry w folii...gry sa po to zeby w nie gra, chyba ze ktos milioner jak ping i dark pharmacist to bogatemu nie zabronisz :)

 

To już po prostu kolekcjonowanie, jedni kochają drudzy nienawidzą, ale jak dla mnie spoko - kupujesz 2 gierki jedną grasz, drugą masz w folii i ładnie wygląda. To samo mam z płytami, winylami muzyków kupuje bo lubię, a nie żeby słuchać (chociaż to też spoko)

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Kupic i nie grac czy nie sluchac? To sie nadaje do 4 scian obitych poduszkami.

 

szczerze powiedziawszy to ja to rozumiem. Musisz wiedzieć Chev, że ludzie mają różne hobby i tak na prawdę ważna jest motywacja i to co każdego z nas kręci. Ping, Velius to zatwardziali kolekcjonerzy, dla których gierka w folii ma dużą wartość kolekcjonerską. Inni kolekcjonują słonie z porcelany itp.

 

Powiem Ci więcej, są faceci, którzy kolekcjonują auta, którymi nigdy nie jeżdżą... kumasz: auto jest na podnośniku w garażu (aby nie zniszczyło się ogumienie). Więc ocenianie czyjegoś hobby to słaba sprawa, ja mam szacuneczek do chłopaków bo realizują swoją pasję i czują się z tym lepiej.

 

howk

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Jesli ktos zostawia sobie gre w folii na prawde do kolekcji to ok, ale jak robi to po to zeby w przyszlosci sprzdac liczac na spory zysk to dla mnie nie jest zadnym kolekcjonerem tylko zwyklym handlarzem i tyle.

 

To jest zwykłym frajerem, bo to chyba jedna z najgorszych 'inwestycji' jakie można poczynić. Już kupowanie monet okolicznościowych z papieżem jest bardziej rokujące :Coolface:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedni kolekcjonują gry inni znaczki. Hobby jak każde inne. Podoba mi się ich zajawka i lubię tu oglądać zakupy. Sam nigdy bym na to pieniędzy nie wyrzucał ale rozumiem ich pasję sam mam kilka rzeczy (jak podróże i książki) na które idzie masa szmalu .

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Yep. W kwietniu dałem niewiele więcej za WiiU z Super Mario 3D World - 1289 zł. 

 

Na premierę MK8 bundle stały po 1200 zł w sklepach.

 

 

Jak ktoś szuka jeszcze taniej to w sklepach można już zamawiać ponownie białasy za 1000 zł ze SSB.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...