Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę tylko Linka i Ganondorfa, albo mały wybór albo nie potrafię szukać na tej stronie. Mają licencje na Laytona ale tez nie widze zadnych figurek, profesorek tez by sie niezle prezentował.

Ja od dawna marze o Vivim, ale ceny od 230$ na ebay.

 

SQE_FF_IX_Vivi-Ornitier.jpg

 

 

Te plakaty kubsona takie piekne.

Edytowane przez Guernica
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko mniej niż "8" bym nie dał. Podoba mi się system walki, chwytanie i wykorzystywanie w walce tamtejszych stworów, kombinowanie z szukaniem słabych cech przeciwników i dobra fabuła, za grę odpowiada zresztą nadzorca Shin Megami Tensei.

Myślałem jeszcze o Talesach, ale ich design mnie odrzuca. z tego samego powodu długo zwlekałem z NNK. Przekonała dopiero świadomość że robiła go ekipa od DQVIII i Dark Cloud 2, oraz podobieństwo do tego pierwszego tytułu.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Zebrało się, zakupy tylko z tego miesiąca. Opłaca  się mieć dobrze płatną pracę w trakcie studiów, nadrabiam zaległości sprzed paru lat nawet ;D.

 

ZbgFcof.jpg

 

Diablo III to prezent od kolegi co Reaper of Souls kupił, MvC 3 to z myślą o graniu z dziewczyną (lubi Marvela, lubi Tekkena więc akurat mordoklepka). C:LoS podobało mi się od feralnego dema, a Border 2( po średniej 1) za namową kolegi, fana marki.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Pharmacist

Ostatnia tura z saturna, po dwóch dniach niepowodzeń przygotowałem się odpowiednio i jest :sorcerer:

 

Przez pierwsze dwie tury próbowałem ale jak o 0:30 łapało muła, to zanim mi się cokolwiek wczytało było po fakcie. Postanowiłem zasięgnąć rady mądrzejszych i poszła szybka reinstalka, po czym ze świeżo wgranym chrome, kumpel coś porobił (nie wiem, nie znam się ale miało przyspieszyć). No i najważniejszy klucz do sukcesu, a w zasadzie dwa. Pierwszy to kabel. Przez wifi pewnie do dziś bym klikał, oraz drugi najważniejszy. W momencie otwarcia strony konsoli, gdzie pojawiał się o 0:30 tak wyczekiwany przycisk wchodzi się na pasek adresu i podmienia http://www.saturn....na m.saturn.... Otrzymujemy mobilną wersję strony, a z dodatkowo wyłączoną grafiką daje radę odświeżyć 3 razy na sekundę... i oto mam, a łapy mi się trzęsły jak wklepywałem adres :P

Edytowane przez Dark_Pharmacist
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

kiEl0qN.jpg

 

Niestety dwie z nich to używki w bdb. stanie (wspomniany Folklore w stanie nowym jest już u nas prawie nieosiągalny, a Valkyria to nic innego jak używka w folii). Mam więc nauczkę by zamiast komercyjnych goowien w rodzaju RE5, czy HR brać się szybciej za gatunki gier które nigdy mnie nie zawiodły. Persona 5 i nowe IP Level 5 to u mnie Day 1. 

 

#yebaćsqareenix  

 

Przepiękny obrazek! Jednak to PS3 dostało parę świetnych gierek, a nie tylko TLOU, botki. Folklore zawsze mnie intrygował, demo często ogrywałem. Ta senność mnie trochę pociąga.

Odnośnik do komentarza

20u6f6c.jpg

 

i

 

21e12d0.jpg

 

 

Skate co prawda już jakiś czas temu ale wrzucam. Bardzo się cieszę z DA, nawet jeśli jest to najbardziej uboga graficznie wersja - gra się świetnie.

 

Anyway, raczej przez święta nie będzie mnie na forumku więc Wesołych Świąt wszystkim ;)

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...