Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, obiecane zdjęcie zbiorcze, na sam koniec doszedł mi Mario 3D World :-) darowałem sobie uwiecznienie powtórne tej kostki

 

Na tym zakończę mój świąteczny spam ;)

 

Kupiłem:

Wii U Pro Controller

Amiibo Link

folię na ekran Wii U

Gdzie dorwałeś folię na ekran? Kupiłbym.

 

Nie wiem jak Pro Controller, ale sam padlet jest zaskakująco wygodny - kawał wielkiego klunkra, zanim chwyciłem w łapy byłem pewny, że nie da się na tym grać, a tu okazuje się, że całkiem fajnie w rękach leży, więc nie było potrzeby zakupu pada. Inna sprawa, że nie wiem jak innych posiadaczy, ale mnie strasznie irytuje fakt, że nie da się wyłączyć obrazu w padlecie, przez co czuję się dziwnie mając na TV to samo co w łapach - czuję się, jak bym lał wodę w dwóch kranach, kiedy potrzebuję tylko jednego.

Da się przecież wyłączyć. Podczas gry dajesz "home" później "settings" (prawy górny róg) i na końcu "padlet display off".

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Okej, obiecane zdjęcie zbiorcze, na sam koniec doszedł mi Mario 3D World :-) darowałem sobie uwiecznienie powtórne tej kostki

 

Na tym zakończę mój świąteczny spam ;)

 

Kupiłem:

Wii U Pro Controller

Amiibo Link

folię na ekran Wii U

 

Gdzie dorwałeś folię na ekran? Kupiłbym.

 

Nie wiem jak Pro Controller, ale sam padlet jest zaskakująco wygodny - kawał wielkiego klunkra, zanim chwyciłem w łapy byłem pewny, że nie da się na tym grać, a tu okazuje się, że całkiem fajnie w rękach leży, więc nie było potrzeby zakupu pada. Inna sprawa, że nie wiem jak innych posiadaczy, ale mnie strasznie irytuje fakt, że nie da się wyłączyć obrazu w padlecie, przez co czuję się dziwnie mając na TV to samo co w łapach - czuję się, jak bym lał wodę w dwóch kranach, kiedy potrzebuję tylko jednego.

 

Da się przecież wyłączyć. Podczas gry dajesz "home" później "settings" (prawy górny róg) i na końcu "padlet display off".

Dziękówa za info z wygaszaniem padleta, (tak btw może to wprowadzili w jakiejś niedawnej aktualizacji?). Od 2 lat zasłaniam ekran serwetką i gumką recepturką :) bo tak jak Pinga mega irytowało mnie dublowanie obrazu.

Odnośnik do komentarza

Okej, obiecane zdjęcie zbiorcze, na sam koniec doszedł mi Mario 3D World :-) darowałem sobie uwiecznienie powtórne tej kostki

 

Na tym zakończę mój świąteczny spam ;)

 

Kupiłem:

Wii U Pro Controller

Amiibo Link

folię na ekran Wii U

 

To i ja się zapytam. Gdzie kupiłeś Wii U Pro Controller? Czy to prawda, że jest taki lekki i trochę "cheap"?

Odnośnik do komentarza
Dziękówa za info z wygaszaniem padleta, (tak btw może to wprowadzili w jakiejś niedawnej aktualizacji?). Od 2 lat zasłaniam ekran serwetką i gumką recepturką :) bo tak jak Pinga mega irytowało mnie dublowanie obrazu.

Szczerze mówiąc to nie wiem czy dodali to w aktualizacji, pewnie tak. Wyłączam ekranik już od ponad miesiąca, więc na pewno nie dodali tego niedawno. Szkoda tylko że za każdym razem trzeba tak robić, ale w sumie jest to zrozumiałe, bo niektóre gry jak Wind Waker bardzo fajnie korzystają z dobrodziejstw padleta. :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Palet można wyłączyć, to nie problem, ogarnąłem to po 5 minutach obsługi.

Folie kupiłem tam gdzie pada, w austriackim Saturnie, obie ostatnie sztuki. Pad jest dosyć lekki, ale mi pewnie leży w dłoni i na pewno nie sprawia wrażenia "cheap".

No to zmienili, bo w okłicach premiery głowiliśmy się nad tym nawet tu na forumku, chyba nawet z gemru. Potem uznałem to za ułomność i już nie sprawdzałem czy to poprawili ale fajnie, że jest bo nie licząc Zeldy WW, Lego City Undercover i ZombiU to w ogóle mógłby nie iestnieć dla mnie ten bajer. Nawet w Pikiminy wolałem sto razy bardziej gałkami sterować....

Odnośnik do komentarza

Palet można wyłączyć, to nie problem, ogarnąłem to po 5 minutach obsługi.

 

Folie kupiłem tam gdzie pada, w austriackim Saturnie, obie ostatnie sztuki. Pad jest dosyć lekki, ale mi pewnie leży w dłoni i na pewno nie sprawia wrażenia "cheap".

 

Kolego przepraszam za offtop, ale napisz proszę jak, to może dzisiaj odpalę sobie Wii U.

Odnośnik do komentarza

 

Palet można wyłączyć, to nie problem, ogarnąłem to po 5 minutach obsługi.

 

 

Kolego przepraszam za offtop, ale napisz proszę jak, to może dzisiaj odpalę sobie Wii U.

 

 

 

 

Da się przecież wyłączyć. Podczas gry dajesz "home" później "settings" (prawy górny róg) i na końcu "padlet display off".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przygotowania na sylwester. Juz mam jedna sztuke Super smasha wiec ta pojdzie na sprzedaz, ale bundle z adapterem ponizej 200zl nie moglem sobie odpuscic. Mario Kart 8 z niemiecka okladka ale bardzo niska cena wiec nie wybrzydzam, bo liczy sie dla mnie glownie zawartosc. No i Remote Plus co by goscie tez mogli zagrac a nie tylko patrzec jak ja sie znakomicie bawie.

 

s3olqp.jpg

2e17iiu.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

nowy arcade block i uważam za rewelacje

szaliczek z portala :

 

10888531_882961828410359_8588021433860081620586_882961855077023_3352002663430292

 

 

 

Koszulka ze smash bros :

 

 

10891565_882961958410346_211697343426493

 

 

 

Joystick do smartfona, halo śmieci w tym smycz i magnes

 

 

10292530_882961891743686_222085531189280

 

 

I to co mnie najbardziej ucieszyło czyli magnesy na lodówkę cały zestaw abym mógł stworzyć level z sonica na lodówce :D  plus jakaś figurka z zeldy jeszcze nie rozpakowałem a w jajku jest zamknięta :)

 

 

10891751_882961921743683_740434295679522

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

04m9YM7.jpg

 

Skromnie, ale cieszy najbardziej chyba z Simpsons Hit & Run bo stan jak nowka ze sklepu, a i gierka zacna jak ktos lubi serial :)

 

Szkoda że wersja Metala z gorszą kamerą. Bez radaru z poprzedników gameplay nie jest taki fajny bez kamery za plecami. Dlatego tez wer. Subsistence na ps2 dochodziła do blisko 3 stów przed ogłoszeniem kolekcji HD.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...