Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

ja mialem ostatnio ostry zgryz bo chcialem cos na vite i sie wyhalem miedzy dangan1/freedom wars/tales of hearts r - ostatecznie stanelo na tym pierwszym do kompletu z dwojka bo trafila sie okazja, teraz w weekend ma byc jakies duze ogloszenie o freedom wars wiec pewnie albo zapowiedza znowu jakas wersja rozszerzona wzorem wszystkich gier w stylu monter hunter albo port na ps3 lub ps4. Jesli to pierwsze to pewnie kupie dopiero ta rozszerzona.

Odnośnik do komentarza

nawet nie wiem, nigdy to mnie nie interesuje bo vita jest region free - na pudelku sa elementy napisane po francusku co by sugerowalo wydanie EU, znowu ESRB czyli oganizacja, ktora zajmuje sie ocenianiem  od jakiego wieku jest gra to ogranizacja dziala w USA i Kanadzie :P

 

Angielski/Francuski to Kanadyjskie combo

Odnośnik do komentarza

 

 

A jaka cena? Bo nie mam teraz dostępu by wyszukać.

900/1000

mały/xl

 

 

Jest szansa na lepsze ceny jak konsola pojawi się oficjalnie w Polsce? Mocno myślę nad kupnem DS'a/Wii U

 

Raczej tak. Ostatnio pojawiły się informacje, że n3DS posiada oficjalną cenę w eurolandzie na poziomie 170 E (ten mały), ale jeszcze trzeba będzie dokupić ładowarkę za 10 E. Łącznie 180 E, co daje jakieś 700 zł. W związku z tym, że mieszkamy w kraju bardzo docenianym przez Nintendo to stawiam na 750 na premierze za małego n3DSa i 850 za dużego. Mniejsze ceny = moje :o

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Baldur, GTA SA i Vice City to zakupy z wcześniej. Wczoraj dorwałem The Simpsons Game.

 

0b3e9be70d0e051b.jpg

 

1139e7fa9d6b7842.jpg

 

 

 

Nie było okazji wstawic, fakt konsola już praktycznie u nowego własciciela ale pochwalic sie trzeba. Jedynie dla Zeldy.

 

67242c130f267876.jpg
 

Edytowane przez mastafaker
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...