Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

z UK, z jakiś pchlich targów

 

raczej musi byc coś grubszego. Typ z którym rozmawiałem mówił ze moze miec kazdą gre. I ze ogolnie to bardziej sprzedaja wlasnie na zagranicznym rynku gdzie sie to bardziej opłaca. 

 

Teraz mam zamiar wziac u niego spyro. Ale nastepnym razem zapytam o symphony of the night :D i tak nie kupie ale spytam

Odnośnik do komentarza

U mnie bardzo w klimatach samurajów:

D7fSCp6.jpg

Dodatek do Shogun 2 wyrwałem za jakieś 32 zikos z przesyłką,co jest mega ceną jak za boxowe premierowe wydanie.

A poza tym na pc master race doszły  jeszcze Deadly Premonition Director's Cut i Ys1&2:

THDcLg3.jpg

Od jakiegoś czasu chciałem spróbować którąś z części Ys bo ponoć kawał fajnego jrpg,a że było promo na Winter Steam Sale to się skusiłem,podobnie z DP. Miło widzieć coraz więcej japońszczyzny na STEAM.

 

Dzięki przerwie światecznej odkopałem się troszkę z kupki wstydu i może zdołam te nowe gierki jeszcze w tym roku przejść :D

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Gram, jak najbardziej. Jestem grającym zbieraczem :) Wiadomo że nie we wszystko zagram. Np. serię SC znam na wylot z innych platform, SA czy XIII też ograłem i mi starczy, ale takie Halo chętnie przejdę raz jeszcze, bo na platformie matce nie miałem okazji zagrać. Ale najpierw z przyjemnością wezmę się za PGR2.

Odnośnik do komentarza

Gdzies Ty dorwal SC:DA na pierwszego Xa? Szukalem tego latami.

 

Mam czas to opowiem od początku - jak większość fanów SC ograłem tylko wersję tzw. "next-gen". Była taka se, zapomniałem o sprawie. Później przeczytałem na jakimś forum że wersja na pierwszego Xboxa wymiata i jest duuuużo lepsza od tej z 360/PC. Miałem wtedy 360 z dyskiem, więc postanowiłem to sprawdzić. I tu pojawił się problem, nie szło jej kupić. Nigdzie. I z pomocą przyszedł mi legendarny Katanka którego poznałem na forum Polygamii. Nie ogarniałem wtedy eBaya, a on jak najbardziej. Sprowadził mi grę z UK. Zagrałem i byłem zachwycony. To był godny następca Chaosa, podobała mi się zwłaszcza druga połowa gry i końcówka. Byłem głupi i sprzedałem gierkę. I nie tak dawno znalazłem ją na Allegro i z miejsca kupiłem. A teraz dostałem kolejny egzemplarz w pakiecie z innymi grami. Wniosek? Dobro zawsze do Ciebie wraca :) Więc mam dwie sztuki i jak chcesz kupić to zapraszam na priv. Uprzedzam że płytka ma kilka rysek.

 

Aux i ninża gajden koniecznie :> oraz Oddworlda jesli nie grałeś.

 

Ok, Nindżę trochę znam, głównie dwójkę. Genialna seria, chociaż dla mnie zbyt hardcorowa :) A znasz jakieś mniej znane gierki warte ogrania? Jakieś hidden gemy, coś? Ty chyba byłeś baronem pierwszego Xboxa?

Odnośnik do komentarza
Ok, Nindżę trochę znam, głównie dwójkę. Genialna seria, chociaż dla mnie zbyt hardcorowa :) A znasz jakieś mniej znane gierki warte ogrania? Jakieś hidden gemy, coś? Ty chyba byłeś baronem pierwszego Xboxa?

 

 

Pozwolisz że zasugeruję?

 

Midtown Madness 3. Spodoba Ci się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...