Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dwie inne gry i co dobre - obie wersję uwielbiałem. Z przewagą na 360tkę :)

 

Dziwacznie bo ta z 360 to trochę kapiszon i upadek tej serii, za to z pierwszego xboxa - miód. Świetny patent z podwójnym agentem, misje w nocy i generalnie stary dobry Fisher. Tk nie przeszkadza ci dramatyczny framerate w tej wersji na 360? Misje w śniegu ledwo grywalne. 

 

 

W sumie pierwsze słyszę o spadkach i to dramatycznych ramek na 360 i to w tej misji. Wersję na x360 będę bronił po po primo, graficznie wymiata a po sekundo to ostatni stary Splinter. Upadek to jest w Conviction i dalej. 

Odnośnik do komentarza

No nie musisz słyszeć grałem dość nie dawno i framerate jest bardzo słaby w wersji na 360, ogrywałem na premiere na PC gdzie miałem staly framerate a na konsoli to mocno się rzuca o czy misje polarne czy te w Kinshasie bardzo ciężkie do normalnego grania. 

Odnośnik do komentarza

Wersję na x360 będę bronił po po primo, graficznie wymiata a po sekundo to ostatni stary Splinter. Upadek to jest w Conviction i dalej.

 

I w tym momencie na scenę wchodzę ja i oświadczam że bardzo lubię Conviction i Blacklist :) Dodam że jestem fanem serii od 2003 kiedy na kompach ukazała się jedynka. Przeszedłem ją w nocy, przy jednym posiedzeniu.

 

Conviction był powiewem świeżości. Fisher w swetrze i z plecakiem przypominał Jacka Bauera/Jasona Bournea. Cała gra miała taki właśnie klimacik "24 godzin". Wyjaśniła ważną kwestię fabularną i miała świetne misje, jak choćby wydział trzeci, ulice miasta i finał. Fakt, misja w Iraku była do bani. Graficznie było całkiem okej, a po przejściu gry można się było bawić w multi, fale i świetny, choć krótki kanapowy co-op. Fakt, casualowy "zaznacz i zabij" może drażnić starych wyjadaczy, ale przyznam bez bicia że czasem z tego korzystałem dla draki. Dla mnie ta gra to mocny ex Xboxa 360.

 

Blacklist okazał się lepszy od Conviction, wsparty patentami z niego, powrócił do czasów świetności serii. Pyszna gierka, a że prosta? No cóż, wolę mieć taką grę z serii niż żadną. W tej części znalazły się misje które umieściłbym na top liście najlepszych z serii. Młyn, willa czy obiekt F to moim zdaniem perełki. Po przejściu gry mieliśmy dużo więcej roboty niż w Conviction. Jeśli ktoś mnie spyta o najlepszy kanapowy co-op z 7 generacji to bez wahania odpowiem że Blacklist. Misje fabularne, fale w ambasadach, pluskwy. Motyla noga! Rewelacyjnie się bawiliśmy z kumplem. 

 

W DA grałem na kompie gdy tylko wyszedł i pamiętam że graficznie wymiatał, ale był zabugowany i często wywalał do pulpitu.

Edytowane przez aux
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odrobinę nieplanowany zakup od naszego forumowego kolegi Froncza Piotrewskiego - pozdrawiam.

 

Osobiście miałem podejść do tematu za około rok, ale że trafił się ambassador to zapraszam na moje pierwsze w 2015 zakupy:

 

262mfxk.jpg

 

21jzvie.jpg

 

2daeghx.jpg

 

2hh39ra.jpg

:obama: Tutaj propsy należą się także użytkownikowi Rayos. A do mnie leci XL, niestety dopiero za 2 tyg  :frog:

Odnośnik do komentarza

 

Odrobinę nieplanowany zakup od naszego forumowego kolegi Froncza Piotrewskiego - pozdrawiam.

 

Osobiście miałem podejść do tematu za około rok, ale że trafił się ambassador to zapraszam na moje pierwsze w 2015 zakupy:

 

262mfxk.jpg

 

21jzvie.jpg

 

2daeghx.jpg

 

2hh39ra.jpg

:obama: Tutaj propsy należą się także użytkownikowi Rayos. A do mnie leci XL, niestety dopiero za 2 tyg  :frog:

 

 

Cieszę się, że sprzęt trafił do odpowiedniego człowieka ;) żałuję, że mnie na niego stać nie było, ale przynajmniej pomogłem innej duszyczce go zdobyć :frog:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

wb7SzSY.jpg

 

Ciąg dalszy przygotowań do nadejścia mesjasza konsol. Sequel dobrej gry muzycznej, który naprawia błąd jedynki (nie trzeba odblokowywać trudniejszych poziomów) i napakowany jest ponad 200 utworami z serii FF. A w sklepiku czeka jeszcze DLC z muzyką z Chrono Triggera. Przy jedynce bawiłem się dobrze, tutaj powinno być jeszcze lepiej.

 

SMTIV miałem brać z eshopu, ale napatoczył mi się Ping z amerykańcem w folii w dobrej cenie i żal było nie brać :ogor:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...