Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się już nawet nad tym nie zastanawiam tylko kupuję ciągle gry na ps2 i cioram jak szalony. Ps3 się kurzy, a o Ps4 nawet nie myślę bo kompletnie mi do szczęścia niepotrzebne. A ta fota to coś pięknego, aż się wzruszyłem jak zobaczyłem te suikodeny, valkyrie i jeszcze pare pięknych szpili.  :banderas:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja się już nawet nad tym nie zastanawiam tylko kupuję ciągle gry na ps2 i cioram jak szalony. Ps3 się kurzy, a o Ps4 nawet nie myślę bo kompletnie mi do szczęścia niepotrzebne. A ta fota to coś pięknego, aż się wzruszyłem jak zobaczyłem te suikodeny, valkyrie i jeszcze pare pięknych szpili.  :banderas:

Dziwne to jest, ale mam ostatnio to samo, w ps3 padł mi napęd. Odpaliłem DSi, które było już sfotografowane na allegro, kupiłem kilka gier na PS2 i podłączyłem Gamecub'a, a przymierzałem się do PS4. Pewnie kiedyś kupię, ale na pewno nie w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza

kane & lynch super gierka. tzn gameplay nie porywa, ale duet głównych bohaterów konkretny. no i miał ciekawy tryb sieciowy. to mi przypomniało, ze mialem zainteresować się dwójeczka.

 

dwójka fajny patent z kamerą ma, ale sama gra słabsza od jedynki, krótka i dziejąca się w jednym miejscu (chociaż może to nie jest wielki minus, ale jednak napad na bank czy zjazd po budynku w jedynce robił robote). Gunplay ok, do co-opa się nawet sprawdza, ot takie 6/10.

Odnośnik do komentarza

Zu1pc28.jpg
Odkryłem CEX w Poznaniu, no i mimo to że mam juz tylko kase na zycie to nie moglem sie powstrzymac po prostu :D
i0B6awq.jpg

Za takie pieniadze az szkoda bylo nie brac, Maximo i Canis to zakupy z poczatku miesiaca, a te z nalepkami to z CEX'u.

Jedyne wlaśnie co w(pipi)ia w tym sklepie to te nalepki na pudelkach, jak tak mozna kaleczyc okladki :/
 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...