Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Nie chłonę japońszczyzny jak popadnie, ale mam na koncie parę przedstawicieli gatunku jak: FFVII, Tales of Vesperia, Persona 3 i 4, Eternal Sonata, Resonance of Fate czy Lost Odyssey i kilka innych mniej lub bardziej ogranych lub zakupionych do kolekcji. Jak gra jest dobra to i do gatunku potrafi przekonać. Teraz np. gram w Persona Q (chyba się łapie jako jRPG).

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

A ten cały CEX sprzedaje same używki czy nówki również? Ta ich strona taka biedna, że ciężko się odnaleźć.

Tylko uzywki(teoretycznie mozesz trafic na uzywke wyjeta tylko z folii). Nawet jak przyniesiesz w gre w folii to bedziesz musial zerwac folie.

 

Pamietam jak ludzie w dniu premiery ps4 w irl,brali swoje ps4 z gamestopu prosto do CEX bo CEX dawal 500 eur w gotowce za ps4  :D

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

jRPG. Tyle razy chciałem skończyć chociaż jeden tytuł dla zasady, ale poległem po kilku godzinach  :gayos:

 

o tym wlasnie pisze, to sa userzy dzisiejszych konsol.

Szkoda, ze niedlugo "playstation", "nintendo" czy "xbox" to beda uslugi jak steam czy gog i ta ciemna masa zaleje PC :(

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

jRPG. Tyle razy chciałem skończyć chociaż jeden tytuł dla zasady, ale poległem po kilku godzinach  :gayos:

 

o tym wlasnie pisze, to sa userzy dzisiejszych konsol.

Szkoda, ze niedlugo "playstation", "nintendo" czy "xbox" to beda uslugi jak steam czy gog i ta ciemna masa zaleje PC :(

 

że co? Chłopie ja gram od 20 lat mam w nosie dzisiejsze konsole i twój komputer. Wbij sobie do łba, że nie każdy Gracz gra we wszystko. Jeden nie lubi wyścigów, drugi jRPG . Za nim będzie to "niedługo" to zdążysz z 10 razy sprzedać ten swój komputer i kupić konsole. Wyluzuj i nie zapominaj, że to nie CW panie chorągiewka.

 

 

Mój dzisiejszy zakup. Dzięki Suteq.

 

 

IMG_20150721_211111.jpg

Edytowane przez chris85
  • Plusik 5
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

A ten cały CEX sprzedaje same używki czy nówki również? Ta ich strona taka biedna, że ciężko się odnaleźć.

Tylko uzywki(teoretycznie mozesz trafic na uzywke wyjeta tylko z folii). Nawet jak przyniesiesz w gre w folii to bedziesz musial zerwac folie.

 

Pamietam jak ludzie w dniu premiery ps4 w irl,brali swoje ps4 z gamestopu prosto do CEX bo CEX dawal 500 eur w gotowce za ps4 :D

W uk maja rowniez nowki, pare razy tak miałem ze wymieniałem gre i brałem zafoliowana sztukę która była w cenie używki, teraz niestety troche podnieśli ceny gier premierowych

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...