Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

był myk na regionfree w 3DS ale go załatali w nowych firmware'ach, tak więc zależy od softu

 

 

http://www.idigitaltimes.com/new-3ds-region-lock-removal-how-region-unlock-free-play-japanese-and-european-games-437914

 

 

ragus poniżej dał działający link

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza

 

 

I jak tu nie kochać OLX  :obama:

 

 

dJ56JNn.jpg

Ile dałeś?

 

 

 

50 zł + wysyłka jakieś 16 zł za pobraniem  :obama:

 

Hahaha. Chyba powinienem się tam przenieść z allegro. :)

Ja kupiłem pół roku temu SMD, ale nową (te zestawy z bezprzewodowymi padami) za 50 + wysyłka. :) Prawdę mówiąc jeszcze nic na tym nie ograłem, ale wierzę, że to był dobry zakup i wbrew temu co niektórzy hardcorowcy twierdzą, gry na niej nie mają problemu z synchronizacją obraz-dźwięk. Jak mają to pewnie skończy się na zakupie oryginalnego SMD.

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Starter okazał się niezły więc biedronko-kupon poszedł w ruch i po 2 dniach gra pojawiła się w paczkomacie. 116zł wyszło w sumie.

 

Bardzo miłym zaskoczeniem jest 240 stronny oficjalny poradnik do gry firmy BRADYGAMES. Wróciły wspomnienia gier w dużych pudełkach :-)

 

34q4miv.jpg

 

10gfn1u.jpg

Drogo coś. Na cdp.pl za 80 zł. Też się od jakiegoś czasu przymierzam ale nie jestem pewien czy pójdzie na moim lapku.
Odnośnik do komentarza

Niet, lombardy w pewnym za(pipi)u. Miejscówki nie zdradzę, sam rozumiesz :D Wolę mieć na kolejnych polowaniach dobre branie :D Korciło mnie żeby jeszcze dobrać Rayman Origins za 25 zyli i opylić na allegro jednak aż takim Januszem nie jestem :D Były też obie części Darksiders w boxie (?) chyba za 40 zł. 

Odnośnik do komentarza

@collins

Patrząc na pudełka "igłą" bym tego nie nazwał. ;) No chyba, że na myśli masz same płyty. Niemniej jednak udany zakup.

 

@xmortex

Gratulacje zakupu najlepszego dungeon-crawlera/jRPG ery PS2. ;) Sam bym sobie drugi raz przeszedł, gdybym miał czas...

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

@collins

Patrząc na pudełka "igłą" bym tego nie nazwał. ;) No chyba, że na myśli masz same płyty. Niemniej jednak udany zakup.

 

@xmortex

Gratulacje zakupu najlepszego dungeon-crawlera/jRPG ery PS2. ;) Sam bym sobie drugi raz przeszedł, gdybym miał czas...

 

Mówię o płytach. Pudełko ma czasami drugorzędne znaczenie gdyż nie jestem typowym kolekcjonerem. Nie przeszkadza mi uszkodzone pudełko czy brak instrukcji - najważniejsza jest płyta. Jakoś w tygodniu będę miał okaję nabyć MGS'a - pudełko w bardzo dobrym stanie, tak samo płyta, jedynie brak instrukcji  cena 20 zł co mnie w zupełności satysfakcjonuje.

 

 

A to moje łupy z dzisiejszych zakupów - wszystko igła - cena: 350 zł :D

Onimushę 3 to bym od ciebie pożyczył jak się następnym razem zobaczymy (jeśli nie masz zamiaru jej ogrywać oczywiście), bo nie dokończyłem serii. ;/

 

 

A jak najbardziej - w sumie to sprawa wygląda tak że póki co kupuję a nie mam czasu ograć więc z pożyczeniem nie ma problemu. PS: Wyślę Ci na FB listę tego co mam to może zechcesz coś jeszcze :D.

PS2: Reaktywacja O_o. Mam nadzieję że tym razem nic się nie spier**li.

PS3: Jakby ktoś coś chciał z gier na PSXa to mogę się popytać - mój dealer ma wcholerę gierc, pewnie ma źródło w CEX or sth. Niemniej takie Dino Crisis 2 sprzedawał mi za 20 zł ale że wziąłem większy pakiet to cena poszła na dół. Spojrzałem ceny na allegro to można powiedzieć że strzał życia. 

Edytowane przez collins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...