Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie szukam, wracając z Gdańska w weekend do rodzinnego domu zawsze zahaczam o Elbląg. Tam w jednym miejscu jest kilka lombardów które chba trochę rywalizują cenami więc dużo gier można wyrwać za bezcen. No i jest po drodze jeszcze jedna mieścina w której w pewnym lombardzie jest sporo gierek na PS2. Tam kupiłem dzisiaj Killer 7. Ogólnie cały proceder zakupowy schodzi mi w godzinę.

Nie wiem czy to dobre ceny ale dzisiaj jeszcze widziałem za 15 zł Galerians: ASH na PS2, Bioshock Infinite za 30 zł, Infamous Second Son za 39. Tak więc jest w czym wybierać. Jak odwiedzam lomby raz w miechu to zawsze większość gier to tytuły których wcześniej nie było (mowa o PS3). 


 

Kolejny udany weekendowy zakup w lombardzie. Koszt - 170 zł
gryyyyyy_zpssizwqcdd.jpg

Jak ograsz kz:hd to odkupie!!!

 

Killzone był strzałem miesiąca więc nie ma szans :D

Odnośnik do komentarza

0TkFsPs.jpg

 

Wróciła mi faza na karcioszki. 2 theme decki dla mnie i dla dziewczyny. Kupiliśmy sobie jeszcze 3 boosterki lpo 10 kart żeby ulepszyć talie i gra się magicznie :banderas:

 

No i dodatkowo można używać te zestawy w grze online.

Jest on-line'owa wersja Pokemon TCG? Zapodaj linka.

 

Jeezusiu jakie te karty były dobre. :banderas:

 

Za dzieciaka łupałem całymi dniami. W lokalnych sklepach fantasy nawet ligii prowadzili. Do tej pory mam w szufladzie mój deck na Blastois'ach i Pokemon Breederze - wygrałem nim nie jeden turniej. Szkoda tylko, że nie ma już z kim grać. Może namówię narzeczoną :)

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Kolejny udany weekendowy zakup w lombardzie. Koszt - 170 zł

gryyyyyy_zpssizwqcdd.jpg

Ten KZ: HD jest faktycznie po polsku? Czy tylko naklejkę ktoś przybił? KZ na PS2 nie miał polskiej wersji językowej, stąd jestem zdziwiony. Tak w ogóle to z jakiego bundle'a ta gra pochodzi, że ma żółtą naklejkę?

 

2dlnb89.jpg

 

15xloxl.jpg

 

Nareszcie coś sensownego z wystawek - mini drive'a za 6zł, fifa i planszówka po 5tce.

Fifa Manager mój ulubiony manager piłkarski. Zawsze stawiałem go, a także poprzednika, nad serią CM/FM. Szkoda, że tak się ta seria skończyła, jak skończyła. RIP.

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Wyglądają jak zestaw kart z bazaru a nie oryginalne karty , chyba że się coś zmieniło bo kiedyś ładnie je pakowali a nie wrzucali w pudełka błyszczące .

Pudełko na karty znajdujące się w środku jest matowe i w "starym" stylu

 

RlCiPIf.jpg

 

@WisnieR

 

Wpisz w Google Pokemon TCG Online. Dostępne na tablety i PC. Minusem jest surowa oprawa graficzna, ale sama gra jest super.

Odnośnik do komentarza

Kurde, tego PS Vita za stówkę to zazdroszczę.

 

Ja kupiłem sobie Metal Gear Solid V The Phantom Pain na platformę STEM. Jak to mam w zwyczaju, pamiątkową fotkę załączam poniżej:

 

Na allegro po 129 sa z tego co pamietam caly czas:)

Odnośnik do komentarza

Zgadza się, bardzo dobry sklep.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

Uwielbiam zapach świeżej prasy o poranku. Drugi egzemplarz dla kumpla.

 

qiNmgvk.jpg

 

Uwielbiam też starą, zakurzoną prasę gierkową. Spodobało mi się pismo PlayStation Plus, więc chce mieć komplet. Przed chwilą był listonosz.

 

14QAdyH.jpg

Edytowane przez aux
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...