Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście. Tylko i wyłącznie. Nie lubię bawić się w wysyłkowe zakupy. Wszystkie kupione ostatnio konsole to tylko OLX. Podobnie jak gry na PSP, które na tymże portalu osiągają śmiesznie niskie ceny. Jeszcze chyba jakoś latem kupiłem 3 gry (Crash Bandicoot, Avatar, Burnout Legends) po 5zł za sztukę. No to jak widzę, że platforma tania, gry jeszcze tańsze to czemu by czasem nie wydać tych kilku dyszek, a mieć to nawet i "na zaś" :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

db046a451220319.jpg

 
Wiem, wiem, chińskie badziewo, ale nic innego nie znalazłem. Na razie da radę, w przyszłości może znajdę jakiegoś DS2, choć i te nie słynęły z wyśmienitej jakości. Jakby była możliwość to używałbym dalej oryginalnego DS1, bo te są niezniszczalne :D

 

Proste, tylko oryginalne cudeńko z Szaraczka - praktycznie nie do zajechania.

Odnośnik do komentarza

Mam takie cudeńko i mogę to potwierdzić. No, ale niestety, tylko niektóre gry go obsługują :/

Za to DualShocków 2 nie wspominam tak dobrze. Zawsze wydawały mi się jakieś bardziej "budżetowe". Szczególnie plastik i gałki analogowe. W oryginalnym DS1 nie spotkałem się chyba nigdy z nie odbijającymi gałkami, za to w DS2 to był u mnie standard...

Odnośnik do komentarza

Nic dodać, nic ująć.

 

Chcociaż dodać można, że za czasów panowania szaraka miałem kumpla, który regularnie zajeżdżał wszystkie zakupione pady pod dwóch tygodniach. Nawet oryginalne pady Sony bez gałek i analog controllery. Dopiero po zakupie pary duali wszystko się zmieniło. Pady mają się świetnie do dziś.

 

PS2 - crapiasty plastik, Lki i Rki padają pierwsze - do zaorania. Miałem trzy oryginały - wszystkie padły ( Dual 1 zakupiony w 99 wraz z konsolką sprawny do dziś - gram na nim nawet w Streeta 4.)

 

PS3 - trochę lepsza jakość od crapiastych padów z dwójki, ale przez te niby udogodnienia w postaci "bezprzewodostwa" ciągle się coś wiesza, nie łaczy i inne bzdety - kablu wróć!!!

Odnośnik do komentarza
25bd49451272168.jpg

 

Standardowe zakupy. Koszt oczywiście jak zawsze niewielki, 6zł/sztuka.

 

Niestety okazuje się, że burnout "nie działszy", znaczy odpala, ale zawiesza się na loadingu. Spróbuję coś na to zaradzić (regeneracja odpada bo to nic nie daje, poza tym przewyższa koszt gry). Tak czy siak jestem zadowolony, bo nawet te 12zł za Max Payne 2 w stanie nówka funkiel to dobra kasa :D

 

EDIT: Nie wierzę, ale udało się :D Burnout ożył :D Śmiga jak nowy. Wszystko za sprawą pasty TURBO (tak, pasta do polerowania lakieru), która usunęła ryski powodujące problem :P

Edytowane przez Quake96
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

UYAfQrq.jpg

 

Bardziej chu.jowe zdjęcie trudno zrobić, ale w końcu jest. Ciut spóźnione, ale jednak Xenoblade (poczta nie dała rady).

 

A no i karny kutas dla konsoleigry.pl - prosiłem o bezpieczne zapakowanie pudła, żeby się limitka nie poniszczyła, to tylko wrzucili luzem do odpowiednio dużej koperty bąblowej. Nie tak się to niestety robi. Efekt - pogięte boki.

Edytowane przez ping
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Gra jest cała, pudełko trochę poturbowane - na półce i tak nie będzie widać, więc nie będę się o to pienił.

W zasadzie na zdjęciu wygląda to ciut gorzej niż przy naturalnym świetle, ot 'lewy' bok ściśnięty tak jak by na grze leżało wcześniej coś ciężkiego.

Po prostu zastanowie się przy kolejnym zakupie, czy nie dokonać go w innym miejscu (miałem wczoraj u nich 5 gierek na WiiU w koszyku, ale stwierdziłem że poczekam).

 

No ale najważniejsze jest, że wieczorem będzie grane :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...