Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne nabytki! Jak bardzo trzeba się poniżyć żeby cos takiego sprzedawać za 25 zł...

 

Wystarczy nie wiedzieć ile to faktycznie jest warte :) 

 

 

Druga sprawa - ktoś chce Halo 2? Oddam za darmo (bo już mam), naturalnie jeno proszę o kaskę na przesyłkę. Polecam, świetna gra do multi kanapowego. Nie wiem czy kojarzycie.

Odnośnik do komentarza

To na Tablicy czy może Allegro taką "darmoszkę" wyrwałeś?

 

Lokalnie. Najlepsze że sam zaproponował 2 zł za grę. Ja się bałem że będą same Fify, a tu takie coś. Zaraz właśnie odpalam Half-Life 2, benis stoi (jedynka jedna z moich ulubionych pc gier).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

:obama:

 

Choć znacie mnie głównie z roli nintendozboczka, mam też swoją mroczną stronę - mianowicie lubię OG Xboxa. Zawsze mi się podobała jej czysta, brudna moc i sporo Segowych exów. A takie perełki jak Otogi czy Midtown Madness, to panie, to trzeba znać. 

 

A dzisiaj kupiłem taki zestaw:

 

 

 

 

 

 

 

A ile mnie ten zestaw 13 gier kosztował?

 

 

25 zł :obama:

 

 

Tuż to sam Half Life 2 jest wart z 5 dych. Ale będzie grane wieczorkiem. Szczególnie się cieszę z HL2, Mercenaries, Spidermana 2, a i tego Evil Deada zawsze chciałem sprawdzić.

 

Dorzucił mi jeszcze oryginalnego pada za dyszkę:

 

 

 

Eh nightmare before christmas, swietna gierka, uwielbiam takie klimaty. 

 

Nie wiem jak wam ale dla mnie to był taki troche Medievil 3 :)

Odnośnik do komentarza

Pewnie jeszcze z 20 lat zbierania jak poyebany  :frog:

 

Taka kolekcja wymaga ogromnej przestrzeni, a ja póki co coraz bardziej cisnę się z tym co mam i kolejne kartony muszę wywozić z nadzieją, że "kiedyś kupię sobie dom, gdzie całą piwnicę przerobię na swój konsolowy raj" Trzymam nawet w tym celu trzy crt'ki.

 

Sam Dreamcast z grami i osprzętem to grubo ponad 100 kg do poukładania na półkach, więc obstawiam że w takiej kolekcji będzie lekko trzy tony stuffu.

 

W tych 108 konsolach, to pewnie większość stanowią różne wersje kolorystyczne danej platformy.

Edytowane przez Yeah Bunny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...