Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli do najlepszego odbioru polecam to Rubin (żarcik) lub Sony PVM (serio) aby poczuć piękno SD

 

PS.: Zgadza się Ping a ostatnio namierzyłem takie cudeńko ale brak miejsca zniweczył mi plany

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Jak ma być piękno SD, to tylko i wyłącznie Sony PVM i kabel RGB.

 

 

PVM :banderas:

 

Ziomuś jak PVM to kabelek BNC raczej : /  (no chyba, że RGB kabelek adapterem pod BNC)  PVMy z tego co mi wiadomo nie miały wejść scart, s-video lub composite : (  )

 

 

Heviro daj namiar na PW jak możesz bo sam szukam od dłuższego czasu czegoś większego z PVMów !

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gierki na PS2 bardzo sztosik, ta onimusha spowodowała drygnięcie michałka gdyż mam fajne wspomienia z tą grą, w sumie pierwsza oni jaką grałem więc na zawsze serduszku. Mała rada Darek wrzuć też fotkę oprócz video zawsze bo generalnie to mi się nie chce oglądać takich filmików (chociaż ciekawostki fajne w nich były nie wiedziałem, że są jakies hiszpanskie exy na vite xD) i przypiłuj pazury jak już takiego zooma robisz na nie. 

Odnośnik do komentarza

Jak lombardy to tylko na Pradze xD tam ludzie zastawiają wszystko.

Xb12KkR.jpg

 

Rayos - dwa Ben 10 mam bo najpierw miałem używkę, ale jak zobaczyłem po ile to zaczyna latać to dokupiłem jeszcze folię z Allegro. Używkę pewnie ogram i puszczę na eBay bo tam osiąga spore ceny.

 

Bluber - spoko, zdjęcia też będę dawał, a pazur przypiłowany na krótko tylko palec deko zmasakrowany czasami kiedy jeszcze pracowałem fizycznie. Już tego nie przeskoczę.

Edytowane przez Janusz Gamingu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie wiem gdzie ty masz te lombardy w stolicy, że suikodeny występują xd ja ciągle trafiam na psp w stanie jak by wyciągnięte z wisły. albo balasy z ps3.

 

Dokładnie. Zawsze jak widzę takie 'lombardowe zdobycze' to mi się przypomina: http://imgur.com/gallery/sneoW

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

lombardy jak lombardy, chciałbym ogarniać aukcje policyjne albo egzekucje komornicze   :shotgun:

nooooo Poruczniku Bagieta, ten macbook to z tamtego roku, tylko 128gb dysku, już moje lenovo ma 1 tb moge 500zł dać, ale to dlatego, że chce by pan sie tego pozbył i miał z głowy :)))))))

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...