Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dawn of Sorrow wspaniała odsłona minus te głupie malowanie po ekranie po pokonaniu bossa.

 

Wiem, bo już przeszedłem :P akurat tak wyszło, że od tej części zacząłem przygodę z serią, więc mam do niej spory sentyment. Niestety kiedyś przy wyprzedaży kolekcji sprzedałem i w końcu trafiłem okazję odkupić.

Odnośnik do komentarza

ireniqs gdzie wyrwałeś takie wydanie Divinity Original Sin i za jaką kwotę ?

http://allegro.pl/divinity-original-sin-pudelko-kolekcjonerskie-i6628201191.html?snapshot=MjAxNi0xMS0zMFQxMDoxOTozNVo7YnV5ZXI7YTA0YzZhNTEyYmZjZTI1Zjk2MGUyMTUzOTVlNGNhNTdjNzI1NjE4NWZmYzk4NzU1N2I3MGVhYWUxM2I5NGE4MQ==

 

Sprzedawca trochę leciał w kulki bo czekałem dobry tydzień i wysłał dopiero po moim telefonie, no ale ryzyko się opłaciło. Nie jest to co prawda w 100% kompletna kolekcjonerka bo brakuje poradnika i wszelkich DLC, ale kupiłem dla całej reszty. Grę mam w sumie już od dawna, tyle że cyfrowo. Łączny koszt to 32zł. :)

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gierki z grudnia dla ps2. Jeszcze jakby sie okazało, ze mogę przez ampli podpiąć pleja pod tv...

 

Napisałem do gościa: czy ta najlepsza bijatyka świata jest w platynowej edycji? Gość odpisał: zgadzam się z Panem, co do najlepszej bijatyki świata (...)" :)))

 

 

Ale te okladki ladnie razem wygladaja :obama:

Odnośnik do komentarza

@Coati: jap integral i tak ma ang audio albo napisy więc ograć można bez problemu.Do tego to chyba najlepsza wersja MGSa.

Wiem o tym :* Dlatego ją mam :D 

Ogolnie MGS to taka gierką, którą warto kupić kilka razy :) Mam zwykłego + vr missions, mam tts, mam w cyfrze... Brakowało jeszcze tylko tego integrala, bo w sumie chciałem sprawdzic po cholere jest w tej gierce wsparcie dla PocketStation :D 

Odnośnik do komentarza

W końcu się złamałem i kupiłem se "na święta":

ivAUfyh.jpg

 

XsqxDSq.jpg

Stwierdziłem, że dobrze będzie zamknąć rok zaliczeniem jakiegoś AAA. Nie oczekuję goty, byleby była dobra gra, przy której nie usnę. :) Wydanie ładne, w dobrej cenie - szkoda mi było nie wziąć.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Podobno wśród tych płyt jest jeszcze CD z soundtrackiem, ale jeszcze nie zgłębiłem tematu. :D Moloch waży 70GB, to musiało tak się skończyć. Tym niemniej to chyba mój rekord, jeśli idzie o ilość płyt DVD na jedną grę i współczuję ludziom bez szybkich łącz, zmuszonym instalować takie gry z płyt, bo pewnie trwa to pół dnia, jeśli nie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...