Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mastafaker

Nie mam miejsca ani możliwości na trzymanie konsol w domu a były już chyba wszystkie. Jedynym rozwiązaniem jest kupowanie konsoli w momencie chęci przejścia tytułu, padło na pokemony, których nigdy nawet na oczy nie widziałem. Czytałem, że to odpowiednik pokemonów z gameboya w 3D. Zobaczymy.

Edytowane przez mastafaker
Odnośnik do komentarza

Soulsy zmieniają człowieka. Jestem ciekawy jak po BB ci trzeci dark siądzie (jest szybszy od poprzednich soulsów, ale nadal bardziej metodyczny od exa na ps4)

Myśle ze mi podejdzie, choc watpię ze po BB które w pewien sposob zmieniły moj pogląd na gry zrobią na mnie większe wrażenie ;) No i napewno lżejszy klimat, który w BB czasem męczył psychicznie ale z perspektywy czasu to był jeden z większych plusów. Ktoś na forum nawet napisał ze ds3 po BB wyglądaj niemal disneyowo;p Za pare dni sie przekonam, narazie gra niech poleży ale tak czy siak jestem pewny ze sie nie zawiodę ;)

 

Ps. Cos czuje ze niedługo zaleje temat ds3 tysiącami pytań wiec z góry przepraszam ;p

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie NOWEGO AGSa 101 żeby zastąpić mojego starego styranego. Ku mojemu zdziwieniu ten nowy ma żółtawy ekranik(po prawo):

BlRdu8n.jpg

W rzeczywistości dużo bardziej to widać. Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Może to kwestia tego że ten stary ma tyle h na liczniku a ten nowy jeszcze nie? Pomóżcie

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Skąd źródło nowej sztuki? W 100% oryginalną, nówkę sztukę jest w tym momencie bardzo trudno znaleźć. Odsprzedawcy cwaniaki z Allegro/eBay'a bardzo często sprzedają AGS-001 z wymienioną obudową i ekranem z Chin.

 

Druga możliwość jest taka, że konsole wyjechały z dwóch innych fabryk. Komponenty zależą od rejonu i czasu wyprodukowania.

Odnośnik do komentarza

Właśnie tego się boje że to jest wymieniony ekran i obudowa, sprzedawca twierdzi że nie jest handlarzem i że to była jego ostatnia konsola odłożona na półkę. Jak to stwierdzić czy to chinol czy nie? Nalepka z tyłu jest taka sama jak tego mojego starego...
Edit: wychodzi na to że to jest legitymacyjny Ags 101. Płyta główna agt-cpu-01 wiec od 101. Pytanie tylko czemu ten ekran taki zółtawy
4idwHCL.jpg

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Obudowa na pierwszy rzut oka wygląda cacy.

 

Model na Australię, więc tak jak myślałem to są jedne z ostatnich produkowanych sztuk - kilka mniejszych rynków (Turcja, Malezja, Izrael) miało te modele rozprowadzane w 2006/2007. Niestety nie ma o nich w necie zbyt dużej liczby informacji - wiem na pewno, że były pośród nich nietypowe kolory (Pearl Green, Starlight Gold - które zwykle listowane są jako limitowane edycje AGS-001 Toys'R'Us na Japonię). Możliwe, że po prostu trafiła Ci się sztuka z cieplejszym wyświetlaczem. Jak wypadają kąty widzenia na nim?

 

To był komplet w zafoliowanym pudełku, czy luźna sztuka?

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Nie było raczej nic grzebane. Śrubki, szczególnie te przy ekranie wyglądają na nieruszane. Płyta główna jest od ags101. Wygląda na to że jest to oryginał. Kupony na allegro jako nowy z kilkoma dodatkami i grami za ok. 200 zł.

A może ten mój stary ma tak wypalony ekranik że taka różnica?

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Piękna cena!  :obama: Jakbyś chciał się jeszcze podpytać co do ekranu to możesz uderzyć z fotkami na forum GBForever lub Gameboyowy subreddit.

 

//EDIT

 

Huh właśnie zauważyłem, że jest wątek na podlinkowanym subreddicie, który dotyczy dokładnie Twojej sytuacji.

Edytowane przez chmurqab
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...