Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nauszne mam JBL BT-50 ale są za duże żeby je nosić poza domem.

Ja mam mega zawod z nich. Wole goldy od sony.

Ja jestem generalnie zadowolony, jedyny minus jest taki, że przepuszczają dźwięk, osoby siedzące obok mnie wiedzą czego słucham. To też powód dla których korzystam z nich tylko w domu do konsoli. Chociaż z tego właśnie powodu drugi raz bym ich nie kupił

Odnośnik do komentarza

Widzę, że sami laryngolodzy na forum przebywają.

Jestem tego przykładem, uszkodzenie mevhaniczne prawego ucha właśnie od takich gównianych słuchawek. Od 3 lat mam szumy uszne (non stop 24 na dobe, efekt nieodwracalny, ciągle się pogarsza, nadwrażliwość sluchowa) ogólnie nawet laryngolodzy ich nie polecają ;) Ot taka mała przestroga świąteczna dla młodzieży ;)

Odnośnik do komentarza

 

Widzę, że sami laryngolodzy na forum przebywają.

Jestem tego przykładem, uszkodzenie mevhaniczne prawego ucha właśnie od takich gównianych słuchawek. Od 3 lat mam szumy uszne (non stop 24 na dobe, efekt nieodwracalny, ciągle się pogarsza, nadwrażliwość sluchowa) ogólnie nawet laryngolodzy ich nie polecają ;) Ot taka mała przestroga świąteczna dla młodzieży ;)

 

 

Na te szumy uszne mogą jedynie pomóc wszczepienie implantu ślimakowego, ale to już radykalne środki są i ogólnie mocne do zastanowienia się, bo to już na stałe życie z Tym będziesz chodził, plus tego masz taki, że zayebiście dobrze w nich słyszysz i są 100 razy lepsze od gównianych aparatów słuchowych, wiem, bo sam mam implanta. Zdecydowałem się dlatego, że aparaty słuchowe już mi nic nie dawały i była to strata hajsu na nowe i "niby lepsze" poprawiające słuch, nic mi to nie dawało. Nie żałuję tej operacji :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Najlepsze wyścigi Arcade na x360

Otwieram spoilera i myślę, że zobaczę Blura, a tam Pure :/ Gierka nie była zła, ale do top jej daleko.

Szkoda, że podczas tej generacji jakoś mało takich czysto arcadowych wyścigów. 

 

 

Otwieram spoiler i myślałem, że zobacze PGR 4

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...