Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

no z bonanza dzieja sie od jakiegoś czasu niepokojące rzeczy

 

srakuza, wildlands, androbieda, co nastepne? ;/ 

 

Kiedyś szanowałem gdy biegaliśmy razem w MGO i pawcio kratos krzyczał w oddali ROKETTO PANCHO, a dzisiaj granie na kolanach u mazzeo, ukrywanie się z no man's sky by nikt nie zobaczył a na koniec wildlands czyli "baza większa niż afryka". A teraz ten klejnot gejmingu.

 

Do tego piękne awatarki diamond dogs w sygnaturze od bonzy otrzymałem. Piękne czasy.

Odnośnik do komentarza

CAM00334j_aqnanrx.jpg

 

 

Wiecie za co uwielbiam austriackie Lidle ukryte gdzies na uboczu? Wchodzisz sobie do takiego i widzisz te kosze pelne wyprzedazy, gry po 10, 15, 20 ojro az szkoda nie brac. Tym razem DE MD za 15,-

Taka anegdota: w Berlinskim Saturnie lezy steelbox tej gry od paru miechow za 10 Euro.

Odnośnik do komentarza

Wypier.doliłem dwie i pół bańki czy tam trzy stówy na kolekcjonerkę tej zeldy na Wii U (nie pamiętam ile dokładnie kosztowała, Rayos przypomni).

 

Nawet jej nie rozfoliowałem.

 

Trochę lat wstecz, mimo że nie grałem na Nintendo to wierzyłem w rozwój tej firmy, z czystej filantropii podszytej skrajnym idiotyzmem kupiłem trzy egzemplarze tej gry. Dwa nadal są w folii, jeden rozfoliowałem i dałem sobie spokój (dla niedowiarków fotki.

 

Chwilę przed zakupem trzech egzemplarzy na Wii, kupiłem jedną sztukę na GameCube. Nie odpaliłem nawet, bo w ekstrimie przeczytałem, że jednak wersja Wii fajniejsza i jest lustrzane odbicie świata, więc warto poczekać.

 

Nie warto. Fałszywy mesjasz. Nie wiem ile płacą pochlebcom w internecie, ale nadziałem się na ich haczyk, kupując pod wpływem H-Y-P-E słabą grę pięć razy, choć mógłbym mieć za to wakacje w turcji. Są trzy serie, którymi się zawiodłem - Zelda, Earthbound, Metal Gear Solid.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...